Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Никой, който е дошъл да мами и тарикате не му стиска нито да си плати, за да прецака някой, нито да си извиси до 200 поста тук. Въпрос на чест е да седнеш да се разпишеш с толкова постове, а после почти не ти го ражда главата да измамиш някой, след като си инвестирал толкова време, усилия и най-вече си се внедрил в това мини общество. Откакто е наложено правилото измамите са паднали до минимум и да не ми на уроки в последните месеци не се е случвало. Сори, но обикновено форума тук го отнася, когато някой тръгне да се прави на много интересен и по-умен от другите. И правилата са въведени точно по тази причина, благодарение на олигофрените. Може на тях да благодариш. Успехи с продажбата все пак. ;)
 
Re: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

и как точно 200-та поста предотвратяват измами и злоупотреби??? спам може би… другото не

все пак ако някой го интересува - искам да се отърва от група с 3200+ реални потребители и тясна насоченост
Мине, не мине време и се появява един мрънкач. :)

Пич, има си OLX, BAZAR, там може да си пълнеш с шит колкото си искаш. Тук се държи някакво ниво все пак. Какво ще стане ако всеки новодошъл започне да си прави каквото иска. Да си пуска някакви страници, да си върти търговия, да падат правилата, щото на него му е по-удобно. Нали точно тарикататите като надушат, че тук върви така безконтролно ще се впуснат. И после какво - в Предприемач има измамници. Не ги мислите тия неща, но нищо, някой друг ги мисли вместо вас. ;) Нищо лично, но ако си за това във форума тук, няма да липсваш на никой, още повече никой не вижда ползи от присъствието ти, така че ако искаш остани, ако искаш кажи си каквото имаш да казваш и до нови срещи в някой друг живот. ;)

И като отидеш в мола избираш си местенце и си плесваш сергията да продаваш, така ли? Няма да попиташ никой какви са правилата, какво се изисква, къде може да си плеснеш кочинката. Влизаш и го правиш, и после се сърдиш, че не ти се дава право. Абе вие сте много странно стадо. Всичко в нета трябва да ви е фри? Много странно мислене имаш. Даваш - получаваш, това е. Не е идваш и взимаш. Това е тактика на губещите. Айде със здраве и дано се научиш какво означава сайт за обяви и онлайн общество, както и как се прави наистина оферта в сайтовете.
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Само искам да драсна нещо за новодошлите. Когато аз се регистрирах, го направих с цел да продам фб страница. Е, все още не съм го направил, НО - към момента тази страница вече струва двойно, а още по-хубавото е, че тук всъщност намерих МНОГО повече, отколкото дори бях предполагал.
Има куп интересни теми, от които да се черпят знания, освен това намерих клиенти за други дейности, които върша, както и хора да ми свършат неща, които пък аз не мога.
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

И аз търся хора, но не знам как да пусна тема?
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

:!:Системата не ми дава!
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Доста тъпо правило при положение, че търговията с Facebook страници е забранена. Като ще е гарга да е рошава...
 
Re: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Доста тъпо правило при положение, че търговията с Facebook страници е забранена. Като ще е гарга да е рошава...

Тъпо друг път. Аре на битаката там всичко е бащиния. :) Тук има правила новобранец. ;)
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

А правилото важи ли за фейсбук ПРОФИЛ? :lol:
 
Re: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

А правилото важи ли за фейсбук ПРОФИЛ? :lol:

Да, и за тях. И при двете е възможно да се направи измама и то качествена. ;) Правилото е точно поради зачестилите опити за измама, което удря по името и на форума. ;)
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Понеже не открих как да пусна нова тема (форумът не е много интуитивен) за това ще пиша тук:

Продавам домейна imot-bg.net. Цена: 100 лв.

За контакти: на лично
 
От: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Понеже не открих как да пусна нова тема (форумът не е много интуитивен) за това ще пиша тук:

За 7 години да беше прочел правилата
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Прегледах важните теми, но не видях никъде да пише как се пуска нова тема. Обявата ми за домейна може би не е пусната по най-добрия начин, но като неможах да пусна нова тема гледах да я вметна тук, пък ако някой има интерес ще съдействам, за да се разбере всичко необходимо.
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Според мен тва е добро решение .. защото в крайна сметка никои не иска да бъде измамен. Тук в този форум всеки влиза с определена цел и е лесно достъпна измамамата в крайна сметка! :)
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

То пък защото някой не може да поспами малко и да направи 200поста.. Опарих се преди няколко години от такъв. Кажете ми след като нищо не ме интересува от тук какво да правя? Да лея безсмислени мнения ли? Да, това може и да възпре измамниците, но спира и другите. Също един въпрос- ако сме запитали някого в съобщение за страница(който се интересува от страници като нашата) пак ли ще има Бан?
 
От: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

То пък защото някой не може да поспами малко и да направи 200поста.. Опарих се преди няколко години от такъв. Кажете ми след като нищо не ме интересува от тук какво да правя? Да лея безсмислени мнения ли? Да, това може и да възпре измамниците, но спира и другите. Също един въпрос- ако сме запитали някого в съобщение за страница(който се интересува от страници като нашата) пак ли ще има Бан?
Като те гледам си далеч от 200-те поста. Щом нищо не те интересува от тук, отивай да търсиш страници в продавалника, а не тук. Това не е сайт за обяви, а форум, който си има правила.
 
Re: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

То пък защото някой не може да поспами малко и да направи 200поста.. Опарих се преди няколко години от такъв. Кажете ми след като нищо не ме интересува от тук какво да правя? Да лея безсмислени мнения ли? Да, това може и да възпре измамниците, но спира и другите. Също един въпрос- ако сме запитали някого в съобщение за страница(който се интересува от страници като нашата) пак ли ще има Бан?

Не е точно така. Много хора се свързват с мен по темата, и в последствие измисляме нещо. Идеята е, че след това въведение, което е и това толкова "лошо" ограничение, измамите спаднаха до почти 0, да чукам на дърво.

Пиши ми, ще видим какво може да направим. Ако не, има си премиум акаунт тук: https://www.predpriemach.com/premium/ - нещо като гарант, че потребителя ще ползва именно този тип облага със социалните страници и профили без да злоупотребява с нея.

И на въпроса ти - няма да си за бан, ако се свържеш с него. Реално админите не могат да следят сделки случващи се извън тяхното полезрение. Както се вика, може на лично да му пратиш и мейл, и телефон, и месинджър, тогава си е отговорността изцяло ваша. Ние от наша страна искаме просто да унищожим тази практика с измамите и публикуването на такива теми от хора, които не са дали тези 200 поста. Просто е седи публично при нас някаква оферта на измамник. А дали е измамник, Божа работа, просто това с тия 200 поста можем да въведем като критерии. А колкото до това дали ще се избълват 200 спам поста, все пак има модерация, потребителите са нащрек и дават негативна репутация и т.н. Аз лично (а предполагам и много други потребители) не бих правил бизнес с човек, който не се е отличил с нещо във форума и в същото време свети в червено. ;)
 
Re: От: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за вс

Като те гледам си далеч от 200-те поста. Щом нищо не те интересува от тук, отивай да търсиш страници в продавалника, а не тук. Това не е сайт за обяви, а форум, който си има правила.

И това е истина. Не е ли някак редно освен да се взима, да се и дава. Не държим кой знае на какво, но поне да може да се запази едно място, на което се разменя информация. Наистина пазара ни за дигитални продукти и услуги тук е най-големия в БГ, за това и гледаме да има някаква регулация все пак. В сайтовете за обяви няма да имат претенции към който и да е нов потребител да продава, но тук сме общество, което иска да се развива. Ако сложим за приоритет да сме борса и всичко друго да не ни интересува, бързо ще изгуби духа си на форум.
 
От: Re: От: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове з

И това е истина. Не е ли някак редно освен да се взима, да се и дава. Не държим кой знае на какво, но поне да може да се запази едно място, на което се разменя информация. Наистина пазара ни за дигитални продукти и услуги тук е най-големия в БГ, за това и гледаме да има някаква регулация все пак. В сайтовете за обяви няма да имат претенции към който и да е нов потребител да продава, но тук сме общество, което иска да се развива. Ако сложим за приоритет да сме борса и всичко друго да не ни интересува, бързо ще изгуби духа си на форум.
Репортите четеш ли ги? Че никой не го ебава това правило.
 
Re: От: Re: От: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Бано

Репортите четеш ли ги? Че никой не го ебава това правило.

Eee, колко теми са преместени в кофата. Знам, че си най-често ти с тях. Но виж дали има репортната тема за такива страници и да е останала на мястото си. :) А че не го таковат това правило, така си е. То никой не ги чете правилата. За това разчитаме на рипортите.
 

Горе