Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Абе я чеки да направя малко спам с може би тъп въпрос - абе още ли има балъци дето се връзват и дават пари за някви измислени ФБ страници с по 100-200К предимно индийци?!?! Това вече не е ли отживелица, или аз не следя достатъчно изкъсо нещата?
Иначе аз съм твърдо ЗА забраната. Често влизам в пазара и гледам да си харесам нещо интересно и като видя думата фацебоок.... лекинко се дразня.
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Язе сакам референдум
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Ко ти пречи, на пазара като идеш и не ти се ядат репички, викаш на продавачите да ги крият под щанда ли? :))))
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Язе сакам референдум

Ха ха - това беше добро!:D Съвсем в духа на демокрацията!
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Може ли някой да ми каже на каква цена върят фб. страниците. Трябва ми само инфо. Благодаря предварително.
 
Re: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Може ли някой да ми каже на каква цена върят фб. страниците. Трябва ми само инфо. Благодаря предварително.

Зависи от аудиторията - качество, количество, интереси, възраст и прочие, в коя област е. Има няколко такива специфични критерии. Само собствениците, които търгуват може да дадат това инфо, но цените са много индивидуални според мен. Може би някакъв рейндж може да се спомене. ;)
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Аз искам да питам ако пусна тема, че предлагам реклама във фейсбук страници зависи ли пак от това, че трябва да имам 200 мнения или само за продажба и покупка е задължително това 200 мнения ?
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Аз искам да питам ако пусна тема, че предлагам реклама във фейсбук страници зависи ли пак от това, че трябва да имам 200 мнения или само за продажба и покупка е задължително това 200 мнения ?


Aми то си има сектор Рекламна борса, пък аз там не видях такава забрана. Май е само за продажба това.
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Добре мерси за информацията щях да се радвам да ми каже някой от админите тази информация :)
 
Re: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Добре мерси за информацията щях да се радвам да ми каже някой от админите тази информация :)

То цялата тема е за това. В секцията може да се пуска оферта само при над 200 поста. Кое те интересува по-конкретно? :)
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Интересува ме да пусна тема, че предлагам реклма в фейсбук страници, а не примерно продажба на фейсбук страници :)
 
Re: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Интересува ме да пусна тема, че предлагам реклма в фейсбук страници, а не примерно продажба на фейсбук страници :)

Можеш, това е продажба на реклама. Мисля, че попада в тази графа и секция. Но за продажба на страница, група, профил - това вече е е друго. ;)
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

И значи мога да си пусна такава тема, че предлагам реклами в фейсбук страници ? :)
 
От: Re: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за вс

Можеш, това е продажба на реклама. ;)

Ами така го разбирам аз :)
 
От: Re: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за вс

Не виждате ли, че трупа мнения :)
 

Горе