Задава се нов интернет балон ?

Kmark

Member
Първично публично предлагане обмислят и от нашумелия последните години сайт за социални покупки Groupon, като се споменава главозамайващата сума от 25 млрд. долара.

Преди по-малко от година интернет компанията за продажби бе оценена на около 1.4 млрд. долара.

Притеснително е, че инвеститорите смятат, че всяка нова социална компания ще бъде толкова успешна, колкото Facebook, смята Роджър Мкнаме, управляващ директор на Elevation Partners и инвеститор във Facebook.

цялата статия : http://profit.bg/news.php?cid=1&id=77382

и според мене въпрос на време е цената на фейсбука да падне скоро.
 
От: Задава се нов интернет балон ?

След като гледах филма INSIDE JOB нищо няма да ме очуди...тия копелета от wall street са толкова алчни че ше пуснат и майка си на борсата и ше и направят първично публично предлагане и после ше спекулират с акцийте д`ге !
 
От: Задава се нов интернет балон ?

След като гледах филма INSIDE JOB нищо няма да ме очуди...тия копелета от wall street са толкова алчни че ше пуснат и майка си на борсата и ше и направят първично публично предлагане и после ше спекулират с акцийте д`ге !
да и аз го гледах този филм ,супер е,гледайте също;obama deception,capitalism the love story,sicko(тези два са на майкъл мур и са много хубави)
Надявам се да ви харесат.;)
 

Горе