Задържане на средства в SKRILL

sstankov

Active Member
Някой , ползващ SKRILL като разплашателна система, има ли идея колко време стоят блокирани процента от плащанията направени през системата ?
Благодаря на отзовалите се по темата !
 
От: Задържане на средства в SKRILL

15 дни, след това ти ги отблокират. Не мога да се преборя с тея, въпреки че вече сигурно година и половина нямам проблемна транзакция да го махнем това... И най-тъпото е, че резервед средствата не мога да ги ползвам за рифънд, по този начин съм задължен да държа пари в акаунта си...
 
От: Задържане на средства в SKRILL

Аз именно затова обичам СКРИЛ, повече от пейпал и работя с тях.. защо никога не са ми задържали пари.. а пейпал спират за щяло и нещяло всичко.. блокират си ги ...
 
От: Задържане на средства в SKRILL

Интересно...
При мен освен комисионната + Gateway fee , блокират и част от транзакцията ( 30% ).
Имам сключен договор като юридическо лице (ако това е от значение).
Иначе при пуснат трансфер към БГ, на следващия ден са ми в сметката ( ПИБ ).
 
От: Задържане на средства в SKRILL

Why do I have a reserve on my account? (over a rolling period of time (10% over 180 days for example) or a fixed amount. It is part of your total but not your available balance.)

Reserves (Skrill hold a small reserve on account to protect you against chargebacks and to make sure that you do not go into a negative balance)

I received a payment but it is being held in reserve, when can I withdraw it?

What is reserve and what types of reserve are applied to Skrill business accounts? (Depending on the nature of your business, your activity and how well we know you)

EJZOkUx.png


И още малко info за reserves, как се оценява и евентуално факторите, влияещи на него. Ако се имат минимални или под минимални стойности, може да се дискутира резервът със Skrill's Risk Assessment Team.
 
От: Задържане на средства в SKRILL

Никъде не пише, че expire-ва този период, а че е rolling. Ежедневно си се увеличава със 180 дни, без свършване. Отделно от ToS:

11.5. You may only accept payments for certain categories of business after approval from us in our sole discretion. Such business categories include but are not limited to: money exchange or remittance businesses, including but not limited to bureaux de change, currency exchanges and purchase of travel money; the collection of any form of donations or payments to charitable or not-for-profit organisations; dealing in natural resources such as jewels, precious metals or stones; live streaming the sale or supply of alcoholic beverages; the sale of supply of dietary supplements and alternative health products; any other business category published in an acceptable use policy on the website from time to time. In case you are in doubt whether your business falls under any of the above categories, you must contact Customer Service. We reserve the right in our sole discretion, to add business categories requiring approval by adding such categories either to these Terms of Use or an acceptable use policy published on the website.
Пак, че са ти позволили, иначе в други системи подобни продукти директно са prohibited (Cosmetics). Което не значи, че не продаваш high risk items, от там и едва ли могат да го махнат този rolling reserve.
 
Последно редактирано:
От: Задържане на средства в SKRILL

То историята с удобрението е достатъчно дълга и мъчителна.... То бяха договори с производители, сертификати, фактури...
 
От: Задържане на средства в SKRILL

За да не отварям нова тема ще питам тук, имам акаунт от 5-6 години, но не съм го ползвал последните година - две, сега имам една останала сума там, но не мога да ги изпратя на никого, проблеми с получаване нямам, писах им но ни вест, ни нищо, идея как да закрия акаунта и да ми изплатят парите
 
От: Задържане на средства в SKRILL

Пробвай по телефона да говориш с тях.
 
От: Задържане на средства в SKRILL

Закрих акаунта и се отказвам, с тях комуникация няма
 
От: Задържане на средства в SKRILL

По телефона какво ти казаха?
 
Работят си българи там, звъни, не се отказвай толкова лесно. Ако ти трябва даже ще потърся контакт и ще ти изпратя.
 
От: Задържане на средства в SKRILL

Вече им теглих чертата, 6 месеца ми бяха достатъчни, точка!
 
От: Задържане на средства в SKRILL

само по телефон става комуникацията с тях иначе можеш да чакаш с месеци да ти отговорят
 

Горе