Заключване на tyxo брояч

DiDokal

Active Member
Здравейте!

Един сайт има tyxo брояч който не е заключен и всеки който влезе може да види статистиките. Това което искам е да го заключа и да може да го вижда само администратора.

Опитах да го направя, но нещо не се получава. Ако някой знае и може да ме упъти, ще съм му много благодарен.

Благодаря!
 
От: Заключване на tyxo брояч

Даваш на "Моите сайтове", след това ти излиза една таблица, там намираш сайта и даваш "настройки". След това най-долу има кое от кой да се вижда.
Проблема на тиксото е, че дори и да го изключиш има бъг, от които може всеки да ти види реферациите на сайта.
 
От: Заключване на tyxo брояч

освен горе написаното може и да го направиш невидим, не винаги работи или по точно проработва след известно време
 
От: Заключване на tyxo брояч

Малко встрани от въпроса ти - за чий, изобщо, ти е тази лепенка?
 
От: Заключване на tyxo брояч

Преработва си кода, но трябва да го смениш с този, който си сложил вече в сайта. Друг вариант, вместо да го заключваш е да го направиш невидим и да си го виждаш само като влезеш в системата на tyxo
 
От: Заключване на tyxo брояч

Даваш на "Моите сайтове", след това ти излиза една таблица, там намираш сайта и даваш "настройки". След това най-долу има кое от кой да се вижда.
Проблема на тиксото е, че дори и да го изключиш има бъг, от които може всеки да ти види реферациите на сайта.
Мерси много за отговора! Гледах гледах но все не разбирах какво точно да барна! Сега вече ми стана ясно.
Благодаря ти!
И само да питам, може ли да кажеш нещо повече за този бъг? Не е ли оправен?

Малко встрани от въпроса ти - за чий, изобщо, ти е тази лепенка?
Еми знам че не е от броячите които най добре отчитат но, още от самото начало е нагоден спрямо изгледа на сайта и сега стои доста добре. :)


Преработва си кода, но трябва да го смениш с този, който си сложил вече в сайта. Друг вариант, вместо да го заключваш е да го направиш невидим и да си го виждаш само като влезеш в системата на tyxo
Да, знам че мога да го махна и да не се вижда но както по горе казах, още от самото начало го сложих и сега стоя яко :D


Мерси на всички писали в темата!
Проблема е решен! :)
 

Горе