Запитване за нов сайт?

didexs

Active Member
Здравейте отново извинявам се предварително че само пиша, но искам да знам за да не се прецакам значи. Както знаете имам бан в AdSense и си мислех за нов домейн и нов хостинг на друг на името от друг IP Адрес, става въпрос от компа на приятелката ми да поръчам всичко на нейно име, и да пусна реклами от друг акаунт в AdSense на сайта и общо взето всичко да си настройвам чрез нейния компютър, а менеси тоест моя адрес да е само за администрация на сайта. Всмисал няма да влизам аз в AdSense профила и CPanela, само от админ панела на сайта да управлявам сайта.Искам да знам така ще стане ли изобщо за да не ме банат пак от AdSence.????
Благодаря ви предварително за помоща....! :)
 
От: Запитване за нов сайт?

Абе давай спокойно, много сте се наплашили, просто ползвай различни данни ( имена , адрес ).
 
От: Запитване за нов сайт?

Но никога не регистирай същия сайт.
Сложи го на друг домейн най-малко
 
От: Запитване за нов сайт?

А ако съм регнал нов емайл за AdSense пак от моя IP адрес бърка ли се?
 
От: Запитване за нов сайт?

Еми за сега уж няма проблеми всичко си е ок дано няма проблеми :)
 
От: Запитване за нов сайт?

Внимавай като направиш дебелата пачка, да не ти тегли една майна тази приятелка... :lol: ...че всичко ще е на нейно име
 
От: Запитване за нов сайт?

Преди години съм чел на сяйта им точно по темата която те интересува. И те изришно казват, че гледат дали сайта на който има реклами съвпада с тяхната политика за реклама - АКО ДА няма проблеми. ИЛи по-ясно: Ако преди да ти забранят акаунта си имал 2 сайта - единия е бил ОК, а причината поради която са ти забранили акаунта е 2ория сайт, ако с новия акаунт сложиш реклами на 1вия сайт няма да имаш абсолщтно никакви проблеми.

Единственото което гледат е името да е различно, може и във вас да ти идват пак чековете, ако са на друго име няма проблем.
 
От: Запитване за нов сайт?

За сега вече повече от месец всичко е Добре ! :) Благодаря ви на всичките
 

Горе