Запитване и идеи за стартиране на нови услуги! За БЕЗПЛАТНОТО И 50% OFF!

Maji92

Active Member
Здравейте,
Искам да пусна няколко нови услуги.
Гледам в другите форуми раздават ревюта с намаления, на някой места дават едно безплатно на админ с цел да се одобри / откаже услугата.
Защо и ние не вкараме правила за да няма " изненадани / прецакани "

Аз предлагам да го направим така:
1 ревю за админ или избран модератор който трябва да одобри темата
ХХ ревюта срещу % отстъпка

Или нещо подобно

Вие какво бихте предложили ?

Поздрави
М!
 
От: Запитване и идеи за стартиране на нови услуги! За БЕЗПЛАТНОТО И 50% OFF!

При нас в пазара на услуги прецакани има МНОГО РЯДКО. Прецакани има при единични продажби (страници, профили, сайтове etc.).

Пазара в нашия форум е твърде малък за да го сравняваш с този в големите форуми. А тук така или иначе се пускат ревюта с намаление при стартирането на дадена услуга.

Лошо впечатление прави обаче, че винаги едни и същи хора се натискат за ревютата и след това не поръчват на нормална цена.
 
От: Запитване и идеи за стартиране на нови услуги! За БЕЗПЛАТНОТО И 50% OFF!

При нас в пазара на услуги прецакани има МНОГО РЯДКО. Прецакани има при единични продажби (страници, профили, сайтове etc.).

Пазара в нашия форум е твърде малък за да го сравняваш с този в големите форуми. А тук така или иначе се пускат ревюта с намаление при стартирането на дадена услуга.

Лошо впечатление прави обаче, че винаги едни и същи хора се натискат за ревютата и след това не поръчват на нормална цена.


Да малак е но все пак може да се измисли нещо
ревютата и след това не поръчват на нормална цена
Аз мислех да направя така :
Предлагам 10 ревюта за ХХ% отстъпка и избирам 1 от всичките на който да върна парите ... тип 10 купуват с отстъпка, а 1 от всичките на ролетка получава безплатно.
 
Re: От: Запитване и идеи за стартиране на нови услуги! За БЕЗПЛАТНОТО И 50% OFF!

Лошо впечатление прави обаче, че винаги едни и същи хора се натискат за ревютата и след това не поръчват на нормална цена.

От това не може да се спасиш в който и форума да си. ;)

Винаги има авантаджий, които всичко около бизнеса им минава най-тънко. Чудя се получавали им се, защото ще е голямо чудо, ако им се. :) Но както и да. Админите и модераторите, както и тръстед мембърите на някое общество имат доста тежка дума и за това повечето фрилансъри предпочитат да отделят по 1-2 ревюта за тях. Нищо странно няма тук.

А относно измамите, максимално детайлно наблюдаваме това и при най-съмнителните оферти или потребители, гледаме да реагираме бързо. Лошото е когато го хванем след като е приключило. И мисля, че сме сложили доста стегнати правила. За някой вече стар потребител могат да му се сторят "меки", но все пак трябва да се погледне и през гледната точка на новия потребител - никой не иска да чака за една оферта повече от сегашното време и постове. Дори и другите форуми гледат така да отсеят малко или много фалшивите оферти, тарикатите и другите такива индивиди, които се опитват да направя удара на живота си. ;)

Какво точно се изисква в задачата. ;)
 
От: Запитване и идеи за стартиране на нови услуги! За БЕЗПЛАТНОТО И 50% OFF!

Това не може да се приложи за всички услуги. Например при моята услуга Качествена Поддръжка и Развитие на Wordpress/Joomla/Къстъм Сайтове няма как да предложа безплатно ревю или отстъпка, понеже аз имам разходи за хостинг, време което работя по сайтовете и ако дам отстъпка какво ще остане за мен? Цените които съм пуснал са максимално ниски(специално за форума), така че просто няма как да се получи. Много колега са на същия принцип, както при мен. Не всяка услуга може да се направи с % отстъпка или безплатно ревю.

Ако е например книга, да тогава може или някакъв такъв продукт.
 
От: Запитване и идеи за стартиране на нови услуги! За БЕЗПЛАТНОТО И 50% OFF!

Това не може да се приложи за всички услуги. Например при моята услуга Качествена Поддръжка и Развитие на Wordpress/Joomla/Къстъм Сайтове няма как да предложа безплатно ревю или отстъпка, понеже аз имам разходи за хостинг, време което работя по сайтовете и ако дам отстъпка какво ще остане за мен? Цените които съм пуснал са максимално ниски(специално за форума), така че просто няма как да се получи. Много колега са на същия принцип, както при мен. Не всяка услуга може да се направи с % отстъпка или безплатно ревю.

Ако е например книга, да тогава може или някакъв такъв продукт.

Дам прав си, за услуга тип твоята ще е много по-трудно да се измисли .. * заради огромните намаления който си направил *
Но все пак аз искам да пусна няколко Оутсорс услуги и искам да питам за съвет ... :)
 
От: Запитване и идеи за стартиране на нови услуги! За БЕЗПЛАТНОТО И 50% OFF!

Дам прав си, за услуга тип твоята ще е много по-трудно да се измисли .. * заради огромните намаления който си направил *
Но все пак аз искам да пусна няколко Оутсорс услуги и искам да питам за съвет ... :)

Да, тук много зависи от типа услуга. Например, ако пускам хостинг разбира се бих дал ревю на някой от собствениците на форума + няколко хостинг акаунта на потребители с репутация във форума за ревю. За такъв тип услуга винаги бих дал ревю. Така ще може да си спечелиш симпатиите на хората, понеже други преди тях са го пробвали, а те имат малко или много репутация във форума.
 

Горе