Запитване относно проблем при Adsense одобрен акаунт !

bgobqva.com

Member
Здравейте,

Пуснах запитване за регистрация в адсенсе и бях одобрен още на същия ден.

Добре дошли в AdSense

Молбата Ви премина проверката успешно. Сега трябва да създадете първия си рекламен елемент и да поставите рекламния код на http://www.bgobqva.com/ , за да активирате изцяло профила си. Имайте предвид, че преди профилът Ви да бъде изцяло активиран, на страниците Ви ще се показват само празни реклами. След цялостното активиране на профила Ви ще получите имейл за потвърждение и ще започнете да виждате действителни реклами. Моля, не кликвайте върху действителните реклами, които се показват на сайта Ви, дори и с цел да ги изпробвате – това не е разрешено от програмните правила на AdSense.

Потвърдих акаунта си посредстов получен пин на телефонния ми номер .
Сложих баннер кодовете.

Но вече цяла седмица седят със Състояние " Ново " и не се визуализират на сайта ми .
Прочетох правилата и нямам никакви пропуски.

Не съм банната :
Adsense Results:
Congratulations, www.bgobqva.com is Not Banned from Google AdSense!

Google Results:
Congratulations, www.bgobqva.com currently has pages indexed by Google.com, therefore www.bgobqva.com is Not Banned from the Google Search Engine!

От близо седмица седят ракламните полета като " Ново" и не се показват .
Ако някой има идея какво се случва ще съм му много благодарен .
 
От: Запитване относно проблем при Adsense одобрен акаунт !

аз не виждам обяви, къде си ги сложил, поне ще се показва празно място там
 
От: Запитване относно проблем при Adsense одобрен акаунт !

аз не виждам обяви, къде си ги сложил, поне ще се показва празно място там

сложил съм един на фоотера на сайта и затова сега там е празно.
и един 300х250 под категориите .
 
От: Запитване относно проблем при Adsense одобрен акаунт !

пробвай да сложиш кодовете като си влезеш в админ панела но използвайки експлоръра
 
От: Запитване относно проблем при Adsense одобрен акаунт !

пробвай да сложиш кодовете като си влезеш в админ панела но използвайки експлоръра

Направих го !
 
От: Запитване относно проблем при Adsense одобрен акаунт !

адсенс не видях отново, но пък си праснал еконта :lol:
 
От: Запитване относно проблем при Adsense одобрен акаунт !

адсенс не видях отново, но пък си праснал еконта :lol:

Адсенса е качен !

А какво му е на еконта - така ще може всичко през сайта да си оправиш ?
 
От: Запитване относно проблем при Adsense одобрен акаунт !

Нещо не е активиран като хората, обикновено това го прави като иска ПИН-а.. поразрови отново в акаунта, помощният им център е направен доста добре и обикновено се стига да проблема за минутка(там щракаш че не ти се показват рекламите и ще ти изкара възможности, като можеш да елиминираш последователно, кво си направил, кво не си... и т.н).
 
От: Запитване относно проблем при Adsense одобрен акаунт !

Адсенса е качен !

А какво му е на еконта - така ще може всичко през сайта да си оправиш ?

Нищо му няма на Еконта, просто съвпадна слагането на банера с пускането ми на темата за Еконт и бонус точките им
 
От: Запитване относно проблем при Adsense одобрен акаунт !

в кода на сайта на индекса не виждам никъде кода на адсенс банерите да не би да има кеш сайта ти ?

Бях премахнал кода на адсенсе , но сега е сложен 300х250.
Всичко е изпълнено коректно с пин потвърждението, посредствон телефон.
 
От: Запитване относно проблем при Adsense одобрен акаунт !

Тук ли трябва да е банера:

HTML:
<!-- footer -->
		<footer>
	
				</div>
			<!-- end section -->

Щото друго място не виждам.

А каква е идеята на толкова код с коментари?
 
От: Запитване относно проблем при Adsense одобрен акаунт !

Като гледам сорса, банера трябва да е точно под категориите? Кодът си е там иначе. Това pagead2....... e Asynchronous формат. Пробвай с Synchronous, при мен понякога тези Asynchronous не се появяват.
 
От: Запитване относно проблем при Adsense одобрен акаунт !

Благодаря !

Позна под категориите е , Asynchronous формат.
Ще пробвам с другия .

Като гледам сорса, банера трябва да е точно под категориите? Кодът си е там иначе. Това pagead2....... e Asynchronous формат. Пробвай с Synchronous, при мен понякога тези Asynchronous не се появяват.
 
От: Запитване относно проблем при Adsense одобрен акаунт !

дай тоя код на лично да го бодна в някой блог да видим дали ще излиза или е само в твоя сайт проблема
 
От: Запитване относно проблем при Adsense одобрен акаунт !

Докато състояние на рекламите стои "Ново", а не "Активен", силно се съмнявам, че ще се появи реклама на сайта.
 
От: Запитване относно проблем при Adsense одобрен акаунт !

А той между другото профила ти не е активиран, просто си минал бот чека след регистрация -
..Имайте предвид, че преди профилът Ви да бъде изцяло активиран, на страниците Ви ще се показват само празни реклами. След цялостното активиране на профила Ви ще получите имейл за потвърждение и ще започнете да виждате действителни реклами...

Слагаш рекламите и чакаш докато не се активира, нямам идея дали това става след ръчна проверка или е на базата на някакво време от поставянето на рекламите в сайта.
 

Горе