Започвам и аз Affiliate..

От: Започвам и аз Affiliate..

Не искам да звуча грубо но не виждам нищо съществено или правилно направено.

За ключова реплика "Hoodia changed my life" ли се бориш?

Дизайнът е такъв че малко хора биха се застояли, камо ли зачетат, па още по-камо ли да поръчат.
Тоя фон отзад не му разбирам идеята.
Тъмен фон за такъв сайт е зле. Бяло, нежно зелено и прочие леки и свежи ('свежи' не в българския, а в буквалния смисъл) цветове.
Олекоти текста с картинки вътре. Интригуващи да са.
Заглавията - кратки и интригуващи. Леко нестандартни.

И на последно място: по-добре си избери друга ниша. Понеже от тая по-претъпкано здраве му кажи.
 
От: Започвам и аз Affiliate..

Идеята беше да измислим някаква история и съответно да се направи някак си по-реално за да могат да купуват хората ..

Иначе вярно,че ключовите думи и т.н трябва да ги оправя..

Ехх пак ги оплескахме =]
 
От: Започвам и аз Affiliate..

Един съвет от мен : Бутай за : BUY + keywords, поне за главният сайт
Иначе тва е хубаво - HOODIA CHANGED MY LIFE ама се ползва в други маркетинги - мейл маркетинг най-вече.
 
Последно редактирано:
От: Започвам и аз Affiliate..

Ок де. Не мога да ли да се пробвам да пробия без помоща на Google. (смисъл заради голямата конкуренция) Аз си мисля за Facebook , директории , социалки.. някак си .. ддз. :)
Ще пробвам все пак. Имам мерак =]
 
Последно редактирано:
От: Започвам и аз Affiliate..

То може ама трябва някакъв по-нетрадиционен подход.
Иначе да, това е работещ метод - да разказваш историйка. Тук си го уцелил.

Ама нямам предвид само Гугъл. Просто вече за много хора Худия е синоним на спам :) . След година-2 ше е като Виаграта сигурно.
 
От: Започвам и аз Affiliate..

Потърси друг продукт с по-малка конкуренция и да не е weight loss. :)
 
От: Започвам и аз Affiliate..

Обречен си на провал с тоя блог.
Аз си мисля за Facebook , директории , социалки.. някак си .. ддз.
Не става само с мерак, трябва и акъл. Направи си къйуърд рисърч, регистрирай си кейуърд рич домейн и сложи тайтъл и др. глупости които съдържат кл. дума.
Дори да успееш да докараш трафик с по горе изброените методи, изобщо няма да е дългосрочен а за няколко дни - макс седмици.
За мен търсачките си остават най-лесния и качествен източник на посетители
 
От: Започвам и аз Affiliate..

Да, нов съм тук :)
И нямам 10 поста :-(

Но имам Magic Bullet System- най-новата система за автоматизация на афилиейт кампании.

Търся хора с опит в афилиейт бизнеса. За джойнт венчър.
 
От: Започвам и аз Affiliate..

Подходящ момент да попитаме TheBusiness как напредва сайта му ;)
 
От: Започвам и аз Affiliate..

Изтъркано ама ... ако теорията е проблем прочети пак из форума за онпейдж и офпейдж оптимизацията, планирай кое след кое и действай. Ако не е, значи си наясно и само трябва да отделиш време
 
От: Започвам и аз Affiliate..

и все още се чудя откъде да подхвана оптимизацията
Примерно с набавяне на линкове що не пробваш. Написал си си 4 кратки текста по 100 думи и нямаш никакви входящи линкове как да стане?
 
От: Започвам и аз Affiliate..

Защо ли си мисля че мързела играе тук : )
Регистрирай го в уебмастър тула и си направи или с www или без www предпочитано. В момента ранка ти е така :
12 : http://niconot.eu/
13 : http://www.niconot.eu/2011/02/niconot-testimonials.html
Линка от който сочиш от банера е http://www.niconot.com/?id=ec9edb&a_bid=6027094c Препоръчвам ти да си направиш папка /get , /buy или нещо такова и от нея да редиректваш към афилиейт линка ти. Има идиоти като видят аф. линк си пишат ръчно само сайта и гризваш дръвецето.
С 4 линка си се ранкнал на 12-та позиция => Niconot е много лесна дума. Направи събмит в 50-ина социал букмарк сайта да видиш дали и колко позиции ще дигнеш.
Преди седмици бих ти препоръчал артикъл събмит, но в момента точно тези сайтове претърпяват доста промени и по-добре остави за после.
Коментари по блогове с анхор "Niconot", Профил линкове и т.н.
 
От: Започвам и аз Affiliate..

Няма как да направя папка, понеже съм на Blogspot, но мога да скрия линка някак де :) Иначе и мързела има роля,дам.. :)
Ще поработя тези дни малко над него и ще пиша за резултати после :)

Вико, мерси за съветите!
 
От: Започвам и аз Affiliate..

Що не го махнеш тоя шрифт на текста да не е Courier, ми Arial или Verdana - нещо такова по-стандартно. Че хората са свикнали с тях и по-лесно се чете.
 

Горе