Започна новата световна война

niks

New Member
Четете, мислете и не правете дългосрочни планове, освен ако не сте закусвали от на Ванга лай.ото !!!

Започна новата световна война -1.

Светът няма да бъде вече същият, след това което вчера се случи в Осло. Никога. Случи се това за което предупреждавах от доста отдавна, запали се фитила на най-страшната война, която човечеството някога е водило.

Част първа: Централната банка
Част втора: ВОЙНАТА.
Част трета: Масова култура и медии.

Започна новата световна война -2.

Част четвърта: Световното правителство.
Част пета: Микрочипове- RFID chip.
Част шеста: Единна религия.

Какви са плановете на Новия Световен Ред?

- Планира се унищожаване на всички хора, които вярват в Библията или прекланящи се пред Исус Христос, както и пълно отстраняване на Християнството.
- Новият Световен Ред планира също премахване на националните валути, както и въвеждане трансфер по електронен път в сферата на търговията с помощта на т.нар. високо технологични магистрали.
- Християните трябва да се откажат от своите вярвания за да бъдат приети в този Нов ред, следователно така както те заявяват, посвещението ще бъде върху тази основа, вътре в рамките на новата християнска църква, която ще бъде реорганизиран и стриктно контролиран масонски храм, окултна организация, изградена върху Луциферианското просвещение.
- Всички, които отхвърлят това посвещение ще бъдат изпратени в местата за задържане, където ще бъдат разделени на различни категории, познати като “ тип затворници от съответния цвят на дъгата”.
- Планира се класификация на децата според жертвоприношенията, осъществявани по време на масовите черни церемонии, в които даже някои деца биват използвани като сексуални роби.
- Планира се класификация на затворниците според медицинските експерименти, където наркотици и нови технологии ще бъдат тествани за сметка на хора.
- Планира се класификация на здравите затворници в името на международен център на донорите, предоставящи витални органи от своето тяло, след като в тях самите механични устройства ще заместват липсата.
- Планира се здравна система за всичките подземни работници. И за да се поддържа тази илюзия за демокрация лагерите и робския труд ще бъдат прикрити под земята под формата на масивни колонии, които се изграждат в момента,докато четете този доклад.
- Планира се класификация на международните екзекуторски центрове.
........................


Тема за размисъл за лека нощ преди дългата работна седмица !!!

Заслужава ли си да живеем и работим в този режисиран свят и дали норвежеца Андерс не ни направи услуга помагайки ни да се събудим, огледаме и спрем системата докато нещата не са станали необратими !!!
 
От: Започна новата световна война

- Планира се здравна система за всичките подземни работници. И за да се поддържа тази илюзия за демокрация лагерите и робския труд ще бъдат прикрити под земята под формата на масивни колонии, които се изграждат в момента,докато четете този доклад.

Ето едно видео за подземните стоежи , по принцип видеото е за 2012 и как богатите и УС правителството си строят бункери , но гледаите след 30 тата минута , ако не ви се гледа цялото видео.


[video=youtube;fuEgUk4AMiM]http://www.youtube.com/watch?v=fuEgUk4AMiM&feature=related[/video]
 
От: Започна новата световна война

Ето едно видео за подземните стоежи , по принцип видеото е за 2012 и как богатите и УС правителството си строят бункери , но гледаите след 30 тата минута , ако не ви се гледа цялото видео.


[video=youtube;fuEgUk4AMiM]http://www.youtube.com/watch?v=fuEgUk4AMiM&feature=related[/video]

Гледах от 30-тата минута нататък както си посъветвал. Освен данните за оптичните кабели влизащи в летището, няма никакви други дати. Хора който могат да отделят време и връзки за да влязат на разходка в Шайенската планина, могат със сигурност да да наблюдават с камери строежите на летището и да видят какво се прави. Големите приказки и повтарянето на едно и също нещо, не ги прави истина. Но не ги прави и лъжа де...
За мен видяното е недостатъчно за каквито и да е изводи.
 
От: Започна новата световна война

Супер ще стане.... точно както съм си мечтал...
Само.... искам да направят два чипа един за плащане и един за приемане на плащане....
Първия на палеца, а втория в задника.....
Ехххх колко ще е забавно и приятно....
 
От: Започна новата световна война

Дублирах без да искам да го ева у таблетя
 
От: Започна новата световна война

Както си говорихме преди 3 дена (имах РД), докато правихме пържоли на барбекюто "Ако стане война или случайно гръмнат складовете за съхранение на атомното оръжие на САЩ или Русия, няма да има спасение и нормален живот ако ще и в 50 бункера да се скриеш". Извода е "Яжте си пържолите и си носете новите дрехи". И да го мислим и да не го мислим ОТ нас не зависи нищо.
 
От: Започна новата световна война

Даже не знам кво точно е станало у Норвегия. Само че някаф изпозастрелял маса народ. Кой, къф, що, кои, ...

Ни по новини съм чул, понеже телевизоро седи почти постоянно на FLN и се образовам във фонов режим къде по света по колко вървят виличките, как да си обзаведем гъзарски къщичката, къде сервират най-харните манджи.

Световните, и особено българските, простотии не ме интерват ни най-малко.
Даже поста на никс му прочетох само първите 2 изречения.

Ако стане война и доде ред да трепем цигани, мюсюлмани, индийци или китайци - обадете се да си приготва раницата...
 
От: Започна новата световна война

Фалшива тревога. Темата звучи несериозно, като "посланието" "започна нова година". Това е неграмотно написана статия на лунатик, целяща привличане на вниманието.

Случи се това за което предупреждавах от доста отдавна, запали се фитила на най-страшната война, която човечеството някога е водило.
Няма начин да е така. Главата ти е фитил. Ходи се прегледай!
 
От: Започна новата световна война

То тия статии май май са превод на Zeitgeist филма.
 
От: Започна новата световна война

Да, доста фантастично звучи тази статия :)
 
От: Започна новата световна война

Ако 2012 дойде края на света вече съм планирал точно какво ще правя.
По най-бързия начин се запасявам с бира и мезе(имам хранителен магазин точно до входа). И се качвам на най-високата точка наоколо, което ще рече връх Вихрен. Там заформям барбекюто и почвам да пия и да се наслаждавам на гледката. :D
 
От: Започна новата световна война

Никса като толкова вярва,че идва края на света,войни и умирачка що не си продаде всичкото имущество,сайтове и едния си бъбрек и да си купи един тир с консерви за предстоящия катаклизъм:lol:
 
От: Започна новата световна война

То тия статии май май са превод на Zeitgeist филма.
В него не крещят, че е започнала нова световна война и не хвърлят фитили. :)
 
От: Започна новата световна война

В него не крещят, че е започнала нова световна война и не хвърлят фитили. :)

От Част първа: Централната банка надолу е все от филма, тия фитилите са преди това.

А това за подземните бункери е мно яко :D Ама малко холивудско ми се види.... И що не казаха точно къде са, да може да се видят for real...
 
От: От: Започна новата световна война

Никса като толкова вярва,че идва края на света,войни и умирачка що не си продаде всичкото имущество,сайтове и едния си бъбрек и да си купи един тир с консерви за предстоящия катаклизъм:lol:

Никса се е фундаментализирал, построил си е бункер и си брои консервите в него.
 
вие се забвлявате но незнаете кои държави или къде имат повче противоатаомни бункери отколото им трабват за да се поберат всички, значи това са швейцарците, израел и мормоните в солт лейк :) по дискавъри го гледах иначе бях попадал на статия че руските олигарси си правят бункери в именията си не само заради апокалипсис ами да ги ползват и при природни бедствия ....


бтв вече е понеделник бг време май време да се хващаме за сайтовете лаф и приказка отново другия уикенд :) не е задълкжително ама е препоръчително че трябва да се пълняъ джобовете :) дохдона успешна седмица на всички :)
 
Последно редактирано от модератор:
Беее, дай 2 уискита и ще мрем геройски бе!
Войни, мойни тука... К'ви са тия работи? То през 2000 г. ли не свършваше тоя свят, сега 2012, после 2030 ли е следващия апокалипсис? Ние сме си най-големия апокалипсис!
Докато има пиене, всичко е под контрол. То свърши ли и света да свърши, няма да е голяма загуба! :D

ПП: 1.7 промила... Шибана проверка по среднощ ни напипа :mad:
 
От: Започна новата световна война

То тия статии май май са превод на Zeitgeist филма.

И на мен това ми направи впечатление :) Това е 1:1 с Zeitgeist първия филм. Там имаше част за религията, за ЦБ в Америка и за 11 септември. Във втората част само на икономически теми и за проект "Венера" се говореше. Има и 3та част вече, ама не съм я гледал все още... Сигурно ще е интересна :) Интересно ми е дали са утрепали някой от мейкърите на филма? Все пак толкова разкрития...
 
От: Започна новата световна война

ПП: 1.7 промила... Шибана проверка по среднощ ни напипа :mad:
Последствия ?

По темата : всичко е пари, всичко е измама. Гледайте си пиенето и сайтовете. Успешна седмица
 

Горе