Заредената (гола) вода набира скорост в интернет

alabalist

New Member
Гледайте пример за бизнес модел - пускате за сваляне CD файлчета, които след запис стават лечебни!

Достатъчно е да отидете на сайта newpharm.bg. Там, след като щракнете върху бутона "Получаване на информационно копие на препарата", се изпраща информационен пакет, който създава електромагнитното поле на определено лекарство. Това поле пренася информационното копие до вашето CD, което може да сложите в устройството или върху самата клавиатурата на лаптопа ви. След това върху компактдиска да поставите чаша с вода и да опитате лечебните й свойства.

Това пуснато по "сериозни" вестници като Стандарт: http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2014-10-09&article=508342

Обаче има и хора, които всеки ден се чудят коя отрова да изберат пред друга и коя жизнена система да жертват за сметка на друга по-важна... На тях им се иска авторите на тези материалчета да бъдат залети със силно запалима течност, пуснати в плитък басейн с концентрирана киселина и периодично обгаряни с газова горелка за поддържане на топлината 8)
 
От: Заредената (гола) вода набира скорост в интернет

Хахахахахххаха!.... Хаххахахаха... Ама... Хахахахах! Друго нямам какво да кажа.
 
От: Заредената (гола) вода набира скорост в интернет

Вчера го даваха това по телевизията и казаха, че ще идват учени да правят експерименти в България
 
От: Заредената (гола) вода набира скорост в интернет

Бахго, какво ще стане, ако си пусна запис на дизепам примерно? Сигурно ще съм на черешата 24/7 докато въртя диска :lol:
 
От: Заредената (гола) вода набира скорост в интернет

Бахго, какво ще стане, ако си пусна запис на дизепам примерно? Сигурно ще съм на черешата 24/7 докато въртя диска :lol:

Докато въртиш диска? Аз до колкото разбрах трябва да запишеш на диск това което си избрал след което вадиш диска слагаш го на плоска повърхност с лицето надолу и слагаш 1 чаша вода над диска и трябва да престои 30 минути след това пиеш и пак допълваш изпитата вода и така..
 
От: Заредената (гола) вода набира скорост в интернет

Докато въртиш диска? Аз до колкото разбрах трябва да запишеш на диск това което си избрал след което вадиш диска слагаш го на плоска повърхност с лицето надолу и слагаш 1 чаша вода над диска и трябва да престои 30 минути след това пиеш и пак допълваш изпитата вода и така..
Извинявай, мисля че самата мисъл за диска ми подейства :lol:
 
От: Заредената (гола) вода набира скорост в интернет

Докато въртиш диска? Аз до колкото разбрах трябва да запишеш на диск това което си избрал след което вадиш диска слагаш го на плоска повърхност с лицето надолу и слагаш 1 чаша вода над диска и трябва да престои 30 минути след това пиеш и пак допълваш изпитата вода и така..

А може ли да си лепнеш диска на челото за постоянен заряд и да си сложиш два молива в ушите за по-добра проводимост? :lol: Даже и едни гащи на главата няма да са излишни за да имаш връзка с космоса. :lol:

Майтап, но сигурно има будали дето са се вързали вече. :D
 
От: Заредената (гола) вода набира скорост в интернет

Това е като да вариш фигурите за шах, и после да пиеш от водата... ставаш мнооо добър.
 
От: Заредената (гола) вода набира скорост в интернет

хахаха
т'ва кърти мивки и лепи плочки

Вчера го даваха това по телевизията и казаха, че ще идват учени да правят експерименти в България

не искам да си помислям каква "телевизия" гледаш, честно! :(
 
От: Заредената (гола) вода набира скорост в интернет

Абе не я гледам аз :D май по БНТ беше не помня .. :D
 
От: Заредената (гола) вода набира скорост в интернет

Това си е цяла кампания и може да се проследи по всички ангажирани медии. Намесват умело откривателя на вируса на СПИН, плащат за статии, пускат безплатно за определен период... Далаверата се върти от някой си Антон Федоренко, който е "учен", а сайта му е класически капан за конверсия - описание, графики с резултати, мнения, гениални заключения и накрая конкретно предложение.
 
От: Заредената (гола) вода набира скорост в интернет

Това е по-голяма глупост и от хомеопатията(което е трудно за постигане).
Щом сериозни медии публикуват такива "новини", явно няма невъзможни неща.
 
Re: От: Заредената (гола) вода набира скорост в интернет

Това е по-голяма глупост и от хомеопатията(което е трудно за постигане).

Недей така човек, аз на това разчитах, че са читави като методи. ;) Дори не знам на какво се основава.....някакви минерали, леки мазила, не знам точно, но съм се захванал с една и се надявам да има резултат. ;)
 
От: Re: От: Заредената (гола) вода набира скорост в интернет

Недей така човек, аз на това разчитах, че са читави като методи. ;) Дори не знам на какво се основава.....някакви минерали, леки мазила, не знам точно, но съм се захванал с една и се надявам да има резултат. ;)

Прав си, има защо да се пробва, принципите са замъглени, но поне не се свалят като файл за автоматизирана домашна магия :)
 
Re: От: Re: От: Заредената (гола) вода набира скорост в интернет

Прав си, има защо да се пробва, принципите са замъглени, но поне не се свалят като файл за автоматизирана домашна магия :)

Мда, така си е. И аз не знам на какви принципи е, но малко ми писна от докторите, на които попадах. И реших ако не това, или билкарство нещо друго да се пробва. Ей така, за да има смисъл, а не да се циркулира в кръг. ;)

Но силно ме интересно какво ще кажат и други хора, за сега само такива коментари чувам и примерно 1 от 5 положителен. :)
 
От: Заредената (гола) вода набира скорост в интернет

Ами тази тема засяга предимно малки деца или хора с болести, за които все още няма ясно решение. Затова рядко ще чуваш мнения от хора, пробвали сами. Но ще чуеш хиляди мнения от хора, които дори не са опитали (защото не им се налага :) ), но държат да се изкажат.

Още смут внасят и хилядите лични лекари и аптекарки, минали експресни курсове на Boiron, които предпочитат метода "давай масово и по много", вместо "намери кое действа и ползвай шишенце за 4 лв. 2 месеца" )
 

Горе