Застраховката "Достойни старини" - нов данък "труд" в реформаторска опаковка

blackout8

Well-Known Member
Застраховката "Достойни старини" - нов данък "труд" в реформаторска опаковка

Ей такава тотална подигравка скоро не гледах. Питанката се пита парите дето ги даваме за данъци в частност пенсионните де отиват, и именно не са ли те същия този данък, и това не е ли даване на народни пари в една бездънна яма(не говоря всички задкулисни линии)
Направо уникално име са избрали :D

Не ми се изписва една камара защо не трябва, а и си личи че е и освен това е лобистки закон обслужваш интересите на Пенсионите Фондове, (работа е една, доста радикална:
-смяна на мисленето и нашите мили събратя от тъмния етнос, да си загубят иначе не заслужените преференции
- стимулиране на раждането не на циганите(щото тези пенсионери при текущата система няма как си получат парите)
- преди 70 години като са ги мислили нещата в УСА за тази система е било различно сега, на всякъде по света е видно едно че пенсионерите никога няма си получват парите от д-вата - така че да се спадне това и само само лични партиди

И още куп работи, може се изприказват на вас го оставам
 
От: Застраховката "Достойни старини" - нов данък "труд" в реформаторска опаковка

Пародия държавна..

Тези хора май няма да проумеят за какво са там. Трябва голямо запретване на ръкави и сериозни ударни ефективни реформи. Не става само с дай пари за здраве, дай пари за пенсия и после нито здраве, нито пенсия.

Тъжното е, че не виждам някой, който да ги замести и да направи каквото е нужно. Направо незнам какво ще става на следващите избори.
 
От: Застраховката "Достойни старини" - нов данък "труд" в реформаторска опаковка

Пародия държавна..

Тези хора май няма да проумеят за какво са там.
Напротив, много добре знаят за какво са там! ;)
 
От: Застраховката "Достойни старини" - нов данък "труд" в реформаторска опаковка

После ходи плащай осигуровки...аз още се замислям....
 
От: Застраховката "Достойни старини" - нов данък "труд" в реформаторска опаковка

Нали нямаше да вдигат данъците и затова взеха на измислят нови ама явно са се изчерпали и сега измислят стари данъци с нови имена. :D
 
От: Застраховката "Достойни старини" - нов данък "труд" в реформаторска опаковка

От тълковния речник
реформа: Преустройство, изменение, преобразуване, за да се въведе нещо ново или нещо по-добро. Реформа в образованието.

Нов прочит, трябва да се редактира.
реформа: Измисляне на начин, управляващите да взимат повече пари от (раята, електората, гражданите, селяните, данъкоплатците) - изберете едно. Циганите не се включват (те нищо не плащат).
 
От: Застраховката "Достойни старини" - нов данък "труд" в реформаторска опаковка

Направо незнам какво ще става на следващите избори.

Нищо няма им дам на тая крадлива сган. Всъщност мога им дам на тепсия... куршум в главата! :twisted: На следващите избори... терминал-2. Не виждам друг изход.
 
От: Застраховката "Достойни старини" - нов данък "труд" в реформаторска опаковка

Само си представете на рефендум се реши Белене в следствие на промивки и гледайте кви закони се приемат:

10% Застраховка "Здравословно пазаруване"
15% Застраховка "Социален Дом"
с 10% нагоре колективна Застраховка "Успешен социално-пенсионно-медицински живот"
20% "Щастлив ток от 2рата АЕЦ" и още 10% "Застрахователно авариен фонд за АЕЦ-те" и т.н
 
От: Застраховката "Достойни старини" - нов данък "труд" в реформаторска опаковка

Надяваме се това да е в кръга на щегата и казано с ирония... :D

Само си представете на рефендум се реши Белене в следствие на промивки и гледайте кви закони се приемат:

10% Застраховка "Здравословно пазаруване"
15% Застраховка "Социален Дом"
с 10% нагоре колективна Застраховка "Успешен социално-пенсионно-медицински живот"
20% "Щастлив ток от 2рата АЕЦ" и още 10% "Застрахователно авариен фонд за АЕЦ-те" и т.н
 
От: Застраховката "Достойни старини" - нов данък "труд" в реформаторска опаковка

Надяваме се това да е в кръга на щегата и казано с ирония... :D

Така както е на шега като нищо утре да цъфне и като новина - няма да се учудя. :D
 
От: Застраховката "Достойни старини" - нов данък "труд" в реформаторска опаковка

Е сега е шега, ама като нищо може стане ебаси и иронията с бъдещето от днешна дата, ако вземат че реферндума мине "За".

А иначе по темата, четох че ще имат приоритети доходите, ама те май данъците :D
Ако се пита мен ако искат да я реформират - просто казват няма да има достъчно кинти и всички под 45 си правят успоредни линии, щото тази дупка не е само при нас а в целия ЕС и УСА е така, системата е просто сбъркана при такъв модел на помощ - колкото по-рано толкова по-добре
 
От: Застраховката "Достойни старини" - нов данък "труд" в реформаторска опаковка

просто казват няма да има достъчно кинти и всички под 45 си правят успоредни линии

Хахаха :D
e3f74de25aee626139be3a9f585d968d.jpg
 
От: Застраховката "Достойни старини" - нов данък "труд" в реформаторска опаковка

Само си представете на рефендум се реши Белене в следствие на промивки и гледайте кви закони се приемат:

10% Застраховка "Здравословно пазаруване"
15% Застраховка "Социален Дом"
с 10% нагоре колективна Застраховка "Успешен социално-пенсионно-медицински живот"
20% "Щастлив ток от 2рата АЕЦ" и още 10% "Застрахователно авариен фонд за АЕЦ-те" и т.н


Така както е на шега като нищо утре да цъфне и като новина - няма да се учудя. :D




Брей не думайте така а бре момци... :( Да не дърпаме гяволо за опашката ке стане лошо... ке умиргаме тогаз... Дано да си остане само в кръга на шегата и да не дава Господ подобно нещо че тогава вече има само 2 пътя - или бунт и да се навлезе в парламента или глад и мор! Няма средно положение.
 
От: Застраховката "Достойни старини" - нов данък "труд" в реформаторска опаковка

Само аз ли предпочитам тия удръжки за пенсионното да ми ги слагат в банковата сметка и аз да правя с тях каквото преценя?
На пенсия не смятам да разчитам (то и не е известно дали ще я доживея .....) и до тогава поне няколко развити бизнеса които да ми носят доходи ще имам. На 28 години съм и от 18 годишен съм на трудов договор и отделно имам всеки месец по 2-3 граждански договора за по 200-300 лв. всеки и от там ми одържат (фирмата която ми ги пуска си ги плаща удръжките и аз получавам чисто, въпреки занимавката да подавам данъчна декларация всеки месец) всякакви простотии. И накрая като стана на 60 години да ме гаврят да взимам 150-200 лв. на месец пенсия и да се бутам да си я взема ...... Да им пикая на пенсията.
 
От: Застраховката "Достойни старини" - нов данък "труд" в реформаторска опаковка

Само аз ли предпочитам тия удръжки за пенсионното да ми ги слагат в банковата сметка и аз да правя с тях каквото преценя?
На пенсия не смятам да разчитам (то и не е известно дали ще я доживея .....) и до тогава поне няколко развити бизнеса които да ми носят доходи ще имам. На 28 години съм и от 18 годишен съм на трудов договор и отделно имам всеки месец по 2-3 граждански договора за по 200-300 лв. всеки и от там ми одържат (фирмата която ми ги пуска си ги плаща удръжките и аз получавам чисто, въпреки занимавката да подавам данъчна декларация всеки месец) всякакви простотии. И накрая като стана на 60 години да ме гаврят да взимам 150-200 лв. на месец пенсия и да се бутам да си я взема ...... Да им пикая на пенсията.

И аз така искам. Внасям колкото и когато искам, сметката си е моя. Ако реша да си я изтегля - нямам пенсия.
Даже бих си изтеглил и срещъ 20 % такса ако можеше всичко, дето съм дал на държавата. и както ти казваш - лична сметка, с право на онаследяване и т.н.
 

Горе