Защо ЯжХУ. (yahoo) ми намрази сайта ?

Stanki4

Member
От година и нещо сайта ми излиза на първа страница в Г. мснсърч и яху до тук добре, НО след като сложих адсенса преди няколко месеца яху-то ми наби камшика и сега съм на 7 страница (вече може и по-назад да е)
Някой има ли логично обяснение на това явление, или яхувци гледат да забутат подобни сайтове (с реклами на Г.) в девета глуха?
 
От: Защо ЯжХУ. (yahoo) ми намрази сайта ?

при положение че самите яху показваха адсенс в техните резултатите едва ли това е причината ...
 
От: Защо ЯжХУ. (yahoo) ми намрази сайта ?

И аз няма идея, но това се наблюдава и при msn. Там историята е по-брутална - само като ти види (бота на msn) кода на адсенса и те пращя в 9-та глуха, ако не и изцяло извън класацията на търсачката. ;) За Яху не бях чувал такова нещо, може да видиш как е хавата и за други думички, ако не намираш на челни позиций сайтове с Адсенс, може и да си направиш тези изводи.
 
От: Защо ЯжХУ. (yahoo) ми намрази сайта ?

Ако искаш мога да те опровергая лекинко

http://search.msn.com/results.aspx?q=rating+network

виж тука горе кое излиза (1-10 of 83,600,000 results)

(най-левия сайт от подписа ми)

имам Асдсенс колкото искаш

е*ал съм я фразата, просто сега реших да проверя с една проба.
 
От: Защо ЯжХУ. (yahoo) ми намрази сайта ?

Добре де, каква ще да е причината? Адсенс толква ли да ми променя кода на сайта (не смятам че е това). Имам чувството че е като "наказание". Не ми се правят експерименти да махам рекламите и да чакам един два месеца за да видя резултата.
 
От: Защо ЯжХУ. (yahoo) ми намрази сайта ?

Изобщо няма връзка с Адсенса, бъди сигурен.
Иначе.. деа знам. Не им следя врътките. Защо толкова си заритал за тях?!
 
аз никога съм нямал сайтг които да се ранкава едновремено добре за компетитив киурди в Г и Я до топ 50 вървят заедно след това като излезе напред в Г яхо си остава там нали искат да поаказват различни резултати от Г иначе закакво да ги ползваш ако показват същите,, .... и аз си мисля не е от адесна незнам яхо имат ли пеналтита и как са

а блинки имаше предвид май историята че нбсп е персонално наказан от мсн по пуб на адсенса като си сложел кода на сайта с неговия номер директно го забивало на маината си ....
 
От: Re: Защо ЯжХУ. (yahoo) ми намрази сайта ?

а блинки имаше предвид май историята че нбсп е персонално наказан от мсн по пуб на адсенса като си сложел кода на сайта с неговия номер директно го забивало на маината си ....

Ааа, значи било персонално. Това не съм го доразбрал. Но определено знаех че беше забит много надолу заради кода на Адсенс-а.
 
От: Защо ЯжХУ. (yahoo) ми намрази сайта ?

@radvev
Малко офтопик, но примера ти с позиционирането не е точен освен ако нямаш БГ локейън предвид.

Погледни тук:
http://search.msn.com/results.aspx?q=rating+network&mkt=en-US&setlang=en-US&FORM=W5WA

@ blinky
Има нещо вярно с бота на msn и кода на адсенс. 2 място в msn-a при +/- 7 мил. резултата за екстра думички . Сложих адсенес и след 1 ден / един ! / ме изпрати някъде назад.
 
Последно редактирано:

Горе