Защо гугъл ме сряза така?

Twis7

Active Member
Сайта е http://maniafilmi.com . До преди седмица се класираше по осн. си дума на 1ва позиция, на останалите беше на първа страница, в момента по основната е на 7ма позиция, останалите не ги намирам в серпа. Не съм слагал никакви спам линкове и тем подобни простотии. На 3-4 дни добавям ново съдържание.
Някакви идеи?
 
От: Защо гугъл ме сряза така?

Днес ли те резна? Добре дошъл в отбора на преебаните камилчета:) На доста хора от тук по същия начин им поряза стари сайтове, включително и на мен.
 
Дам, кофти алгоритъм. Споко, май ще има още много ъпдейти. Ао ти кажа, че за една кл. дума от 1во до 3то са само заразени сайтове, ще ми повярваш ли? :)

Не става нищо сега. Даже не се опитвам да я използвам и като потребител. :)
 
Re: От: Защо гугъл ме сряза така?

Днес ли те резна? Добре дошъл в отбора на преебаните камилчета:) На доста хора от тук по същия начин им поряза стари сайтове, включително и на мен.
Аз нямам много опции, освен да се боря за първите места със спама и заразени сайтове. Но ми е далеч от сферата, в която оперирам. Все пак е нещо като маркетинг, нали. :)
 
От: Защо гугъл ме сряза така?

Защото са пълни нещастници!!! Занимавам се с интерент бизнес от 1 година, тоест съм абсолютно зелен в този бранш, но преди тази година имах толкова високо мнение за компанията...
Колкото повече навлизам в нещата, толкова повече ми падат в очите.

Прясна случка:

Регистрирах се в adWords и получих промоционален купон за 150 лева. Викам си: "Кеф, сега ще пробвам рекламата"
След като използвах около 70 лева реших да паузирам кампанията и да променя ключовите думи, но полуих имейл, че акаунта ми е съспенднат. Писах им имейл и ги попитах защо?
След около 10 имейла (автоматично генерирани) благоволиха да ми отговорят, че купона е използван неправилно или по-точно аз съм нямал право да го използвам. Е аз да не съм пророк, за да знам, че немога. Пращат ми го после ми съспендват акаунта.... Просто безумие. В крайна сметка ми казаха да си регистрирам нов акаунт и да не използвам промоционални кодове.
 
От: Защо гугъл ме сряза така?

Туист нема човек в тоя форум дето да не знае що му е наказан сайта - Всеки реве като заклещен но си знае че не е чист като на Снежанка бузките.

Със сигурност имаш няколко сателита дето си ги насочил към основният сайт с едни и същи анкори и това сигурно е най невинното

И на мен ми удари част от сайтовете - но от мен научи една приказка - Тарикат мъж не писка (хем по навътре ти влиза хем по кеф им правиш)
 
От: Защо гугъл ме сряза така?

Ехее за 5 сателита ще ме наказват ли? Не са с едни и същи анкъри, линковете са разнообразни и т.н..
 
От: Защо гугъл ме сряза така?

Туист нема човек в тоя форум дето да не знае що му е наказан сайта - Всеки реве като заклещен но си знае че не е чист като на Снежанка бузките.

Със сигурност имаш няколко сателита дето си ги насочил към основният сайт с едни и същи анкори и това сигурно е най невинното

И на мен ми удари част от сайтовете - но от мен научи една приказка - Тарикат мъж не писка (хем по навътре ти влиза хем по кеф им правиш)



Прави ли сме това, което работи. Без това нямаше как да я докараш до лидерска позиция. Нали така... Аз специално винаги съм гледал какво правят първите и го правя същото, но по-добре:) ... и вече не са първи, а втори:) За всичките години бяха различни работи, преди директории, после директории за статии и последно сателити. И изведнъж решават да размахат голямата брадва и да съсипят на маса народ бизнесите. Еми ще ги псувам където ми паднат да еба тяхното мами долно да еба ...
 
Re: От: Защо гугъл ме сряза така?

Туист нема човек в тоя форум дето да не знае що му е наказан сайта - Всеки реве като заклещен но си знае че не е чист като на Снежанка бузките.

Аз примерно не знам що ми е наказан един сайт за рецепти. Още миналия път го резна. Абсолютно нищо нередно не е правено по него, поради простата причина, че винаги си е бил мега зле от към приходи и съответно не съм имал никаква мотивация да се занимавам. Иначе хубав сайт, стар, приличен пр и т.н. Ей така си седеше, от време на време някой нов линк публикуван от потребителите, а не от мен. И то към най-различни рецепти. Точно както уж трябва да е според тия мангали. Сигурно има и доста правилно наказани сайтове, но истината е, че Г са гола вода.
 
От: Защо гугъл ме сряза така?

Имаше един "лаф" - Първите паднаха в кърви последните станаха първи. Няма смисъл да се мъчите да разберете гуугъл, докато имат монопол ще правят каквото им душа сака.
 

Горе