Защо наистина са толкова пасивни потребителите тук ?

chris-123

Active Member
Потребители:
26,986
От този брой потребители само 52 имат мнение по актуалния въпрос за така наречените( Репи)
А фен страницата е лайкната от 3.100 човека даже не е сигурно че далите палец нагоре са от потребителите тук. Страх ме е да си помисля колко ли биха дошли на една годишна сбирка.............
 
Потребители:
26,986
От този брой потребители само 52 имат мнение по актуалния въпрос за така наречените( Репи)
А фен страницата е лайкната от 3.100 човека даже не е сигурно че далите палец нагоре са от потребителите тук. Страх ме е да си помисля колко ли биха дошли на една годишна сбирка.............

Това е, което е. :) Същото е навсякъде другаде. Лайкове е едно, реална активност съвсем друго.
 
Всичко е във фейсбук. Там получаваш отговор на момента.
 
7286651h.png

Направо го превъртя
 
Потребители:
26,986
От този брой потребители само 52 имат мнение по актуалния въпрос за така наречените( Репи)
А фен страницата е лайкната от 3.100 човека даже не е сигурно че далите палец нагоре са от потребителите тук. Страх ме е да си помисля колко ли биха дошли на една годишна сбирка.............
Сега ще ти обясня, защото си нов и не знаеш че е имало и други времена преди 4-5 години, когато тука бизнеса вървеше доста повече. Всеки ден в раздел пазар имаше нови обяви за сайтове и страници, които се купуваха като топъл хляб. Имаше и хора с доста пари тук (по-приличащи на предприемачи от сегашните). Имаше и доста хора с доста познания и опит в различни области (също и офлайн бизнесмени) и човек можеше да черпи ценен опит наготово от извора. Този период за съжаление отмина и тука се навъдиха страшно много непълнолетни потребители (не искам да давам примери, че много се засягат), които както се сещаш имат 2лв в джоба и са доста далеч от какъвто и да било бизнес модел, но за сметка на това разводняват всяка тема с простотията си. В следствие на това повечето от старите потребители останаха само читатели на форума, а вече доста от тях въобще не се забелязват.
 
Всичко е във фейсбук. Там получаваш отговор на момента.
И то веднага получаваш отговор, пример пишеш в форума на дадена марка автомобил да кажем свети ми еди кво на таблото в форума на марката веднага изкачат няколко човека да ти обясняват колко си тъп че не ползваш търсачката, че имало писано доста теми по въпроса от преди колко си години а в face получаваш отговор на момента и пестиш много време ;)
 
Мисълта ми е следната повечето от нас които сме потребители тук сме имали полза от това.Завързали сме някакви контакти ,изкарали сме по някоя стотинка,други са получили съвет относно стартиращ бизнес.Най елементарното е да засвидеталстваме нашта благодарност с един лайк на фирмената страница във Фейсбук или с една добра дума тук на страниците на форума.
 
Мисълта ми е следната повечето от нас които сме потребители тук сме имали полза от това.Завързали сме някакви контакти ,изкарали сме по някоя стотинка,други са получили съвет относно стартиращ бизнес.Най елементарното е да засвидеталстваме нашта благодарност с един лайк на фирмената страница във Фейсбук или с една добра дума тук на страниците на форума.
who cares, нали създаваме контент на блинки.
 

Горе