Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

anibani

New Member
Сега прочетох една интересна статия, защо не ни трябват красиви мъже:

" Красивите мъже с високо самочувствие се мислят за съвършени, а на фона им всички бледнеят. Често красотата е причина за доста арогантно, презрително и злобно отношение към другите не толкова красиви хора.... Красивите мъже са суетни и всеки ден по няколко пъти влизат в ролята на злата мащеха, говорейки си с огледалата у дома, във фитнеса, в асансьора на работа, в съблекалнята в мола.

Красотата и високият коефициент на интелигентност не винаги вървят ръка за ръка. Така че може да се окажете влюбени в много красив, но твърде глупав мъж."

Значи трябва да си търсим мъж, който да е малко по красив от маймуна:lol:
 
Мне, по-скоро някой, който горе-долу да отговаря на вашата визия и интелектуално ниво.
Както са казали хората, търкулнало се гърнето и си намерило похлупака :)
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

туй не е честно сега, аз одеве ревю ти дадох ти сега тока дъмпинг ми правиш :cry:


Да тествам, бас държа, че си някоя ненормална зодия като моята. Овен, стрелец или Лъв?
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Според мен красотата е общо понятие. Всеки си има собствен вкус :)
 
Последно редактирано:
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

wtf i just read, where`s the point?!?
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Братле, ако търсиш нещо смислено в всеки пост тоя форум нямаше да е това което е.

Пита ме преди за падите няма оправяне те са ръчно генерирани от доброжелатели, ама кво значение има бутат тук, ще се дигнем там. :)

Нищо лошо просто.....

wtf i just read, where`s the point?!?
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Братле, ако търсиш нещо смислено в всеки пост тоя форум нямаше да е това което е.

Братле, ако се замислиш малко каква е била първоначалната идея на форума и в какво се е превърнал в момента, ще разсъждаваш по съвсем друг начин.
 
аз затова съм изолирал темите от офтопика и политиката от Какво Ново :) Иска се допълнително усилие да попаднеш в тези секции прочетеш :) Освен ако не цъкваш директно на офтопик в другите секции винаги има 50-70-100 теми за деня
 
От: Re: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

аз затова съм изолирал темите от офтопика и политиката от Какво Ново :) Иска се допълнително усилие да попаднеш в тези секции прочетеш :) Освен ако не цъкваш директно на офтопик в другите секции винаги има 50-70-100 теми за деня

Явно настройките на профила ми са кофти, трябва да ги коригирам. Темата ми излиза в "New Posts", иначе не виждам причина да търся нещо в офтопика, вредно е за мозъчните гънки.
 
Re: От: Re: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Явно настройките на профила ми са кофти, трябва да ги коригирам. Темата ми излиза в "New Posts", иначе не виждам причина да търся нещо в офтопика, вредно е за мозъчните гънки.
Силно ти го препоръчвам. ;) Тук е така. Имам предвид в Офтопииа. Ако търсиш комуникация от ниско ниво, това е секцията. ;)
 
Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Една изгладняла лисица попадна под лозница с надвиснали червени узрели гроздове.
- Харесва ми цвета на това грозде - промърмори си лисицата. Ще се опитам да го стигна с един скок.
И тя направи един скок, ала гроздето беше много нависоко и колкото и да повтаряше опита, не успя дори да го докосне с муцуната си.
Тогава, за да се утеши, гдето не е могла да го стигне, каза ядосана:
-Гроздето е много кисело... Не заслужава вниманието ми.




Мисля че си сбъркала форума с тази тема.
Ако си търсиш успокоение, защо не ти връзват готЯните пичове, опитай в бг-мама...

8)
------------------------------
Между другото, съм забелязал че повече от мрънкачите, които ги дразни офтопика имат профили и в другия форум...
та се чудя, защо стоите тук постоянно, а не висите в него, там няма офтопик и са само сериозни теми?
Визирам например мрънкача с грозната мутра на аватара и келешкия ник с тъпа комбинация от букви и цифри :)
 
От: Re: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Между другото, съм забелязал че повече от мрънкачите, които ги дразни офтопика имат профили и в другия форум...
та се чудя, защо стоите тук постоянно, а не висите в него, там няма офтопик и са само сериозни теми?
Визирам например мрънкача с грозната мутра на аватара и келешкия ник с тъпа комбинация от букви и цифри :)
Конкретните причини са две, пиша ги бавно, защото знам, че не можеш да четеш бързо:

1. За да ти стимулирам единствената мозъчна клетка да развива някаква физиологична дейност
2. За да ти опъвам нервите докато ти поникнат хемориди :)
 
От: Re: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Явно настройките на профила ми са кофти, трябва да ги коригирам. Темата ми излиза в "New Posts", иначе не виждам причина да търся нещо в офтопика, вредно е за мозъчните гънки.
Всъщност не е до настройки - просто кликвай на "Какво Ново?" вместо на "New Posts" стига разбира се да не жадуваш за "ежекликово":shock: обновяване от "политика"! :wink:
Т.е. "Какво Ново?" + Webmaster's Off Topic + Политика= "New Posts" :)
 
Re: От: Re: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Конкретните причини са две, пиша ги бавно, защото знам, че не можеш да четеш бързо:

1. За да ти стимулирам единствената мозъчна клетка да развива някаква физиологична дейност
2. За да ти опъвам нервите докато ти поникнат хемориди :)

Възможно е да съм нямал в предвид теб, но щом си се разпознал няма да ти развалям кефа {}

А и не ти се отдават хапливите забележки, така че няма смисъл да се излагаш с "остроумието" си 8)
 
Re: От: Re: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Явно настройките на профила ми са кофти, трябва да ги коригирам. Темата ми излиза в "New Posts", иначе не виждам причина да търся нещо в офтопика, вредно е за мозъчните гънки.

аз ползвам този линк той е на Какво Ново? (Whats New) темите за последните 24 часа, не на New posts е оставено понеже дори на стари потребители им и се чете нещо по разпускащо понякога :)


Код:
http://www.predpriemach.com/search.php?do=getdaily&contenttype=vBForum_Post&exclude=56,20,53

и да доплъня pa_lta New Posts плюс повече 24 часа темите ограничено до 500 теми назад във времето

ПП Не се скарвайте ПЛС във форума има за всекиго по нещо и опции да се чете по различен начин както и друг път съм писал нашата задача е да държим съотношението 80:20 полезност:офтопик
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Ааааа тази тема е за един друг форум като g***me.com където форумните лелки си подбират момците. Тука си мерим акъла а не п****те и всичките сме си умници.
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Абе знам ги аз жените кво търсят - платинена банкова карта с макро ЧЕП
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Тази тема е по-скоро за "Кофата", защото дори не е и от нормалния "офтопик" (доколкото нормален и недразнещ такъв може да има).

Но ми прави впечатление, че напоследък въпреки достатъчната толерантност на админите, се наблюдава едно сякаш нарочно омазване с не несъществени битовизми, които никого не интересуват, ами направо с откровени тъпотии. Това се надявам, да не е умишлено саботиране и превръщане и на малкото място за разпускане в неприятна и смръдлива клоака.

Опитах се в предишна тема, да призова към спазване на някаква форумна култура и контролиране, но бях заклеймена като недостойна, да давам съвети на свободните ниски и набити българки /така сегашното гадже на бившия е такава тапа, по-ниска от детето ми и един приятел си я нарича Алф :lol:- как се сети пича не знам /.
Още повече откровено да си признават, че дублират темите и ги пускат едновремено и в бг-мама. Това какво значи? Че бг-мамите могат да дадат по-полезни съвети за петно от шоколад и пране на възглавници от едни предприемачи. Ами добре. Няма нужда да се губи времето на некомтентните и ако имате проблем със скоростната кутия или свещите на колата цъкайте теми, ама така ... да си пишем, за да ни приемат в обществото на предприемачите е малко дразнещо, май.
От нищо конкретно не недоволствам всъщност. Който трябва съм си игнорирала. Който не ми е интересен, не го чета, но само отбелязвам, че лошо за нивото на жените, а пусто нали по рождение и аз съм от тая порода, малко дано се усетят и се спрат.
Поне се видя какво е да си безинтересен и да нямаш чувство за хумор. Както писах на един човек преди време, то това не е да изгледаш епизодите на "Приятели" и да дебнеш как да плеснеш заучена реплика. Трябва да ти идва отвътре, да се пошегуваш. Без злоба и негативизъм. При добро желание се учи, а не се отговаря просто за протокола.
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Сега прочетох една интересна статия, защо не ни трябват красиви мъже:

" Красивите мъже с високо самочувствие се мислят за съвършени, а на фона им всички бледнеят. Често красотата е причина за доста арогантно, презрително и злобно отношение към другите не толкова красиви хора.... Красивите мъже са суетни и всеки ден по няколко пъти влизат в ролята на злата мащеха, говорейки си с огледалата у дома, във фитнеса, в асансьора на работа, в съблекалнята в мола.

Красотата и високият коефициент на интелигентност не винаги вървят ръка за ръка. Така че може да се окажете влюбени в много красив, но твърде глупав мъж."

Значи трябва да си търсим мъж, който да е малко по красив от маймуна:lol:

Че то целия цитат съвсем спокойно може да се каже и за жените :).
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Сега прочетох една интересна статия, защо не ни трябват красиви мъже:

" Красивите мъже с високо самочувствие се мислят за съвършени, а на фона им всички бледнеят. Често красотата е причина за доста арогантно, презрително и злобно отношение към другите не толкова красиви хора.... Красивите мъже са суетни и всеки ден по няколко пъти влизат в ролята на злата мащеха, говорейки си с огледалата у дома, във фитнеса, в асансьора на работа, в съблекалнята в мола.

Красотата и високият коефициент на интелигентност не винаги вървят ръка за ръка. Така че може да се окажете влюбени в много красив, но твърде глупав мъж."

Значи трябва да си търсим мъж, който да е малко по красив от маймуна:lol:
Мисля, че в статията има верни наблюдения, но грешни изводи.
Грешката е, че много хора си мислят, че заслужават най-доброто само, защото съществуват. Това не е така - хората получават толкова, колкото заслужават. Колегата Kirev е прав в случая.
Значи имаме една лирическа героиня, авторката на статията, за която явно красотата е ценно качество. Ок, за много хора това е така. Очевидно е, че харесва мъже, които не притежават никакви други ценни качества в нейните очи (арогантни, презрителни, злобни и глупави са), освен красота, но за тях красотата също е ценно качество. Т.е. в тази сделка авторката няма как да предложи нещо ценно за другата страна, ако не е красива. Не е задължително да е точно красота. За мен примерно има по-важни качества. Ако моите качества са ценни за някой друг, а той не притежава тези качества, които аз ценя, то сделката няма как да стане, ако отсрещната страна не притежава нещо друго ценно (за мен), което да компенсира липсата на тези качества. И обратното.
Това е положението. Животът е един пазар. Дали ще кажем в прав текст "Извинявай, прекалено си тъп/грозен и пр., а не притежаваш нищо, което да го компенсира", или ще се изразим по-тактично, няма значение.
 

Горе