Защо последните години САЩ и Германия вървят назад

Днес излезе истината и причината - защо САЩ и Германия последните години са в упадък и вървят назад:
""Обама и Меркел са имали мобилния ми телефон, звънели са ми за всичко.
Търсели са моето мнение. Аз бях човекът, който можеше на български, на руски - с Лавров широко си говорихме, на перфектен немски и английски да дава решения.
Аз съм Обама. Аз съм Меркел. Аз съм Гаук."
Хау, ювиги!
Харе!
 
И кой тва? Да не би пак @cross да се е изцепил в някоя тема? :D
 
Ползвам, но рядко по политически въпроси. Изобщо, в последните години форумът е единственото място, от което се информирам за новостите в политиката - баси, а?! :)

А, Рошко бил тоя... като всички ниски мъже и той мегаломан го раздава. :)
 
Вие двамата не сте добре изобщо. По-голям мижитурко и неадекватник не сме имали за президент. Това, че направи няколко супер неуместни гафа по отношение на Русия не му придава характер. Това мекотело не успя да убеди дори жена си, че е подходящ за поста, а камо ли световните лидери. Радев е човекът с топките - поне беше избран, а не назначен против волята му.
 
достоен
По Конституция всеки български гражданин е достоен за президент.
Но задачата на един президент е да бъде полезен на България. Независимо от наличието на топки.
Да твърдиш публично, че ръководителите на САЩ и Германия са ти


е поне недипломатично, дори наистина да е така.
 
Правя грешката да пиша в тая тема...

България не е имала и скоро няма да има по-достоен Президент от Плевнелиев.

Това го подкрепям... С уточнението, че се надявам скоро да има.
 
По мое лично мнение, Плевнелиев е няколко пъти по-достоен от Радев. Но това е по е мое СУБЕКТИВНО мнение, свързано със следните факти:
- Плевнелиев е започнал кариерата си с немски бизнес, дори и сега работи в интересите на Българо-Германската икономика, което автоматично го прави полезен, всеки може да се сети защо. Все пак това е държавата, към която всички в Европа се стремят.
- Плевнелиев определено беше надпартиен, тъй като скъса с ГЕРБ отдавна. Навлече си много врагове заради това.
- Правейки съпоставка, сегашният открито ще действа в интересите на Русия и Путкин. Което е извън интереса на Европа, още по-малко на България.
- Говорейки за политика, Плевнелиев е перфектното представително лице, що се отнася и до международна политика, което можехме да имаме.

Така че, нищо не може да ме накара на харесам новия. Говорете си за мен каквото искате. ;)

ПП: Гледам тука много Барековци се навъдиха:(:eek:
 
По мое лично мнение, Плевнелиев е няколко пъти по-достоен от Радев. Но това е по е мое СУБЕКТИВНО мнение, свързано със следните факти:
- Плевнелиев е започнал кариерата си с немски бизнес, дори и сега работи в интересите на Българо-Германската икономика, което автоматично го прави полезен, всеки може да се сети защо. Все пак това е държавата, към която всички в Европа се стремят.
- Плевнелиев определено беше надпартиен, тъй като скъса с ГЕРБ отдавна. Навлече си много врагове заради това.
- Правейки съпоставка, сегашният открито ще действа в интересите на Русия и Путкин. Което е извън интереса на Европа, още по-малко на България.
- Говорейки за политика, Плевнелиев е перфектното представително лице, що се отнася и до международна политика, което можехме да имаме.

Така че, нищо не може да ме накара на харесам новия. Говорете си за мен каквото искате. ;)

ПП: Гледам тука много Барековци се навъдиха:(:eek:

Ивайло, и от политика нищо не разбираш. Плевнята беше една смешна подлога на САЩ през целия си мандат, а за Радев не можем да говорим на база глупави и непредизвикани предположения. Той е военен пилот в армия, съюзник на НАТО, но... остави - бсп го издигна, значи ще връзва пионерски връзки и ще праща в Белене. Кажи верно, толкова ли сте елементарни или се правите?
В чий интерес ще действа Радев предстои да разберем, но в чий интерес действаше пудела Рошко, освен в собствен, така и никой не разбра. Рошкофилите сте много наивни хорица, обаче... Я да ви разваля малко деня - феята на зъбките и дядо коледа не съществуват!!!! :p:p:p
 
По мое лично мнение, Плевнелиев е няколко пъти по-достоен от Радев. Но това е по е мое СУБЕКТИВНО мнение, свързано със следните факти:
- Плевнелиев е започнал кариерата си с немски бизнес, дори и сега работи в интересите на Българо-Германската икономика, което автоматично го прави полезен, всеки може да се сети защо. Все пак това е държавата, към която всички в Европа се стремят.
- Плевнелиев определено беше надпартиен, тъй като скъса с ГЕРБ отдавна. Навлече си много врагове заради това.
- Правейки съпоставка, сегашният открито ще действа в интересите на Русия и Путкин. Което е извън интереса на Европа, още по-малко на България.
- Говорейки за политика, Плевнелиев е перфектното представително лице, що се отнася и до международна политика, което можехме да имаме.

Така че, нищо не може да ме накара на харесам новия. Говорете си за мен каквото искате. ;)

ПП: Гледам тука много Барековци се навъдиха:(:eek:


Ignorance is bliss and stupidity is a right.
 
Който е доволен от сегашният президент, да погледне - колко пъти на 22 септември е бил в България на празника, а не в САЩ. ;)
 
Май забравяте за милионите, които Роско изнесе от България, за именията в Гърция, за бизнеса в САЩ, за връзките му с EVN и още, и още. Баси благия преЦедент, как да не го погали Бойко по главичката :D

Плевнелиев с офшорки за 1 милион в Кипър!
 
Аз съм на мнения, че не изостават, а просто другите дърпат. Не, че нещо, ама при тях малко нещата се поизчерпват. Все пак се наядоха от къде ли не. А и САЩ специално е навсякъде, където има лапачка. Инвестициите им в оръжия и армия са не малка сума. И нека си кажем, че не отиват кой знае колко да "пръскат" мир, а заради ресурси и икономически интереси.
 

Горе