За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

За колко време ще сглобите такъв сайт

  • 2 часа

    Votes: 92 46.2%
  • 2 дни

    Votes: 69 34.7%
  • седмица

    Votes: 19 9.5%
  • месец

    Votes: 19 9.5%

  • Общо гласове
    199
За цена не става на въпрос няма да се поръчва просто ми е интересно колко време би отнело такова занимание на почвечето колеги уебмастъри във форума и аз гласувах за около 2 часа с фас паузите и пиенето на кафе
 
Бързата работа - срам за майстора :) Два дена е напълно достатъчно да се направи, да се тества във Firefox, IE и Safari, за да се получи накрая нещо от което няма да се срамуваш, че ти си го правил ;)
 
Бързата работа - срам за майстора :) Два дена е напълно достатъчно да се направи, да се тества във Firefox, IE и Safari, за да се получи накрая нещо от което няма да се срамуваш, че ти си го правил ;)

Thumbs up!
 
по-малко от час,
ако съм разбрал правилно въпроса - Имаме си всичко, само трябва да го сглобим и да му направим едно меню??
И само с HTML, без PHP и Mysql?
 
А това с Dreamweaver или Notepad++ ? И кода трябва ли да е валидиран ? ;)
 
аз дадах на 2 часа само че защо точно 16 страници ? много интересно ;) даже за 1 час ама както каза куул с пушенето и кафето зависи по кое време де може да няма кафе ама цигарките точно като правя нещо най утиват ;)
 
така ми хрума за 16те горе долу един темлеит без блоговете и линк директоирия с рилетед сайтове.... :)

Иначе сава дума на нотепад като валидизирането не е задължително
 
Въпрос на желание :) Ако искаме може за минути ако искаме може и за седмици :)
 

Горе