За обида на полицай - пребиване: член 325, алинея 1, от Наказателния кодекс.

"Аз съм полицай бе, аз имам оръжие и всичко мога да направя в този момент" - реплика, отправена към съпругът ми, дошъл да ми донесе личната карта.

10374858_888133694550446_354311228180530306_n.jpg


А как да се покажа пред децата си (на 3 и 8 години)?

10930853_888133654550450_4591409881638487924_n.jpg


https://www.facebook.com/mIL0t0/media_set?set=a.888133504550465.1073741829.100000614722117&type=3
 
От: За обида на полицай - пребиване: член 325, алинея 1, от Наказателния кодекс.

Еми честито на печелившите, храни куче да те лае/бие в случая, на служителите на вътрешното министерсвто им плащаме заплатите, за да отвръщат с бой и надменно поведение, парадокс:)
 
От: За обида на полицай - пребиване: член 325, алинея 1, от Наказателния кодекс.

Ами досущ като в щатите, само дето там ги насиняват и без да ги обиждат.
От гледна точка на принципа "бий, за да те уважават" тук явно е сработило. Надали жената ще си помисли да си отваря устата друг път.
Яд ме е обаче, че е избирателно и не бият всеки, който си позволи да се прави на интересен. Да не говорим, че по махалите дори бият полицаите.
Също ме е яд, че на голяма част от полицаите са им дали власт и те злоупотребяват с нея.
 
От: За обида на полицай - пребиване: член 325, алинея 1, от Наказателния кодекс.

А тя защо го е нарекла "Боклук" (това не се споменава)? И силно се съмнявам, че това е станало (да нарече полицая "Боклук") след инцидента :)
И както винаги - случая се раздухва преди да са изслушани двете страни. После върви обяснявай, че нямаш сестра...
 
От: За обида на полицай - пребиване: член 325, алинея 1, от Наказателния кодекс.

От гледна точка на принципа "бий, за да те уважават" тук явно е сработило.
Тоя полицай дали е толкова смел като влезе в циганската махала? Уважение към "фуражките" няма.
 
От: За обида на полицай - пребиване: член 325, алинея 1, от Наказателния кодекс.

В случая няма как да се вземе страна, тъй като никой от нас не е бил свидетел на станалото. Има полицаи, които си превишават правата, но не са малко и тъпите блондинки, които си мислят, че като са се изрусили с боя за 3 лв. и вече всичко им е позволено.
 
От: За обида на полицай - пребиване: член 325, алинея 1, от Наказателния кодекс.

В случая няма как да се вземе страна, тъй като никой от нас не е бил свидетел на станалото. Има полицаи, които си превишават правата, но не са малко и тъпите блондинки, които си мислят, че като са се изрусили с боя за 3 лв. и вече всичко им е позволено.

добре, че е подготвила фотосесия - иначе нямаше да събере толкова лайкове
само едно се чудя: как не си е направила селфи в тоалетната
rofl.gif
 
От: За обида на полицай - пребиване: член 325, алинея 1, от Наказателния кодекс.

Както се каза по-горе не се споменава как е станало всичко. Едва ли полицая си вървял и тази жена е започнала да го псува. Най-вероятно има провокация, която "странно" защо не се казва. И да предположим, че тя го обидила мъжка постъпка ли е да пребиеш жена?

Ей така преди 2-3 години един приятел ми каза, че предната вечер са се разхождал вечерта, с още 2 момчета, в Морската градина. Някаква патрулка ги спира и ги пита какво правили посред нощ ( а било 21:00-22:00 лятото) и моя приятел казва, че просто се разхождат из градината без да му повишава тон, съвсем спокойно. И единия полица му казал "абе я не ми говори така" и му зашлевил един шамар. В крайна сметка полицая се е осъзнал и му се извинил и всичко приключило добре. Ама защо е трябвало да се стига до такава ситуация?

Чувал съм и други истории как куки конфискуват тревата на някой ... само за да я пушат те. Така, че към тях съм много резервиран.
 
От: От: За обида на полицай - пребиване: член 325, алинея 1, от Наказателния кодекс.

Едва ли полицая си вървял и тази жена е започнала да го псува.
Възможно е полицаят да е направил забележка за нещо и тя да му се е нахвърлила. Има такъв типаж смахнати мацки, които са 40-50 кила с мокри дрехи и скачат с повод и без повод на едри мъже, защото си мислят, че няма начин някой да им посегне. В редки случаи обаче сметките им излизат грешни. Това разбира се е хипотеза. Никой от нас няма представа какво точно е станало, но като гледам обицата на носа й... не знам.
 
От: За обида на полицай - пребиване: член 325, алинея 1, от Наказателния кодекс.

Така е можем само да гадаем. Няма показания на очевидци и т.н. Въпреки всичко ми се струва, че е можело да се избегне този инцидент, но това е мое мнение.
 
От: За обида на полицай - пребиване: член 325, алинея 1, от Наказателния кодекс.

1000% съм сигурен че тази жена на снимката не е пребита от полицай

А дали тази жена на снимката има въобще нещо общо със сканираният документ и дали въобще има две деца е съвсем отделен въпрос.

Четете глупости по ФБ и им правите душевна вирална чикия
 
От: От: За обида на полицай - пребиване: член 325, алинея 1, от Наказателния кодекс.

Именно това ме дразни, че там спряха да си "градят" уважението, а най-много трябва.


Тоя полицай дали е толкова смел като влезе в циганската махала? Уважение към "фуражките" няма.
 
От: За обида на полицай - пребиване: член 325, алинея 1, от Наказателния кодекс.

първото нещо което един полицаи научава е как да бие. без следи...

на едната снимка се вижда как посяга към снимащия - какво му пречи да отнеме телефона и унищожи?

историята е странна и без достоверни източници на информация не тряба да се взема отношение...
 
От: За обида на полицай - пребиване: член 325, алинея 1, от Наказателния кодекс.

Историята въобще не е странна - 1000% съм убеден че това е чиста проба поредната жълта история с която някой иска да трупа трафик а вие му наливате вода в мелницата

Ако това беше вярно медиите вече да я бяха намерили и да е станала звезда - Самата страница е създадена преди 4 месеца
 
От: За обида на полицай - пребиване: член 325, алинея 1, от Наказателния кодекс.

Сега като прочетох това, се сетих, че преди няколко месеца бяха давали по новините, как една студентка е публично съблечена гола - уж било просто проверка (обиск) ....
Факт е, че в България полицаите злоупотребяват с власт...
Имаше пак така едно клипче, преди няколко месеца, което се излъчи по "Господари на ефира" как полицай заплашва и се звери на едно момче и посяга да го удря и псува....
Парадоксалното в случая, е че тези държавни служители трябва да следят за "реда и спокойствието" в обществото ни...
 
Факт е и че никой не ги уважава. Сравнете нашите с американските, да бе да. Там гък не може да му кажеш. Тук гледах преди време едно лекенце-журналист от нова тв попита двама полицаи на Славейков дали са били двойка. Пълен абсурд човек. В САЩ за такова нещо ще лежиш. Не знам какъв е случая, не искам да го коментирам, но само искам да вметна, че никой тук не уважава полицията. Може и да има причина, може и да няма, но е факт. ;)
 
От: За обида на полицай - пребиване: член 325, алинея 1, от Наказателния кодекс.

Ами голяма част от тях не са за уважение...
Всички сме чували приказката, за някого, който е некадърен и никъде не го взимали, за нищо не ставал, затова решил да стане полицай....
 
От: За обида на полицай - пребиване: член 325, алинея 1, от Наказателния кодекс.

Ако това беше вярно медиите вече да я бяха намерили и да е станала звезда - Самата страница е създадена преди 4 месеца
Един познат го биха до несвяст в районното, пратиха го в болница и пак го върнаха. За тия неща не се говори никъде, покриват се. Иначе това може и да е измислица, което незначи че такива неща не се случват. За слугите на властта няма закони, затова и си позволяват толкова много.
 
От: За обида на полицай - пребиване: член 325, алинея 1, от Наказателния кодекс.

Подобни неща се случват и нашите полицай са способни да го направят но конкретно тази случка вони от далече на измама.

Да пребият жена в метрото че не си е носела личната карта, както е показано на снимката не може да го направи полицай - Дори и да я удари със сигурност няма да е с юмрук в лицето за да не оставя следи

Ако това наистина се беше случило вече и глухият цар да е разбрал и да има заведено дело и по телевизията да се черви министъра да обяснява какво се е случило.
 
От: За обида на полицай - пребиване: член 325, алинея 1, от Наказателния кодекс.

Поредната малоумна тема на Градинаря.
С другите идиоти се надпреварва да пусне някоя помия прочетена у фейса или блиц. Ама така е, зима е няма какво да се копа и...
Моля по-сериозно с подобни теми, профила на коврата е от септември миналата година.
 

Горе