За парите

khadoo

Member
Открит от ГБ акаунт в епаспорте мога ли да ползвам за плащанията от МН или от УН? Пробвах да се регна директно в епаспорте, но нещо не се получи. Пише, че активирането става със захранване мин 20тина $, но могат да се заредят само от бизнес акаунт. Как да се регистрирам за карта директно без да чакам 100те $ от ГБ, а и после дали ще мога да ползвам акаунта за другите афилиейт ? м? хелп !?! :shock:
 
с акаунта който са ти създали генбъкс можеш да правиш и плащаш където си искаш, е почти на всякъде, че има места където неприемат епаспорте :)
 
можеш да ползваш акаунта от GB да получваш пари от други програми


маи нещо ограничиха бг акаунтите като си ъпгреинаха системата. не съм проучвал как седи въпроса...
 
я дай малко инфо по какъв начин са ни ограничили?
няма да може да теглим или няма да може да ми направят
карта като направя 100? :?
 
Ами не е това споко... тази система е направена да работи като пеипал всеки да може да праща на всеки но персонал акауните направените бг не могат да полуават от други персонал акунти а само от бизнес акаунти и немогат да пращат... иначе за получаване на комисиони си е екстра :)
 
coolice каза:
Ами не е това споко... тази система е направена да работи като пеипал всеки да може да праща на всеки но персонал акауните направените бг не могат да полуават от други персонал акунти а само от бизнес акаунти и немогат да пращат... иначе за получаване на комисиони си е екстра :)

Точно така! Но все пак мога ли да регистрирам без помощта на ГБ?

И кой е според вас най-добрия/изгоден, сигурен/ начин да си получавам паричките - банк трансфер, паспортето, чек т.н. ????? :shock:
 
ми паспортето ама иначе ако имап повече мисля че е банковия превод ама таксата май е 30 но няма други незнам и аз.. ;)
 
Sobieski каза:
аха ясно.. а защо отново сме в blacklist?
А познай :oops:

Имам чувството, че вече като чуят България/Сърбия и ни мислят за някакви абсолютни муджахидини.
 
Fishy каза:
Sobieski каза:
аха ясно.. а защо отново сме в blacklist?
А познай :oops:

Имам чувството, че вече като чуят България/Сърбия и ни мислят за някакви абсолютни муджахидини.

за съжаление са си прави хората :( няма някои които като почне първата му мисъл да не е как да прецака системата вместо как да направи нещо по-добро от другите.Дори и тук постоянно се появяват такива теми с разни хитроумни идеи.Та за тях искам да им кажа че наи богатите хора не са измамниците а хората с добре работещи бизнеси и че щом имат усещането че са достатъчно умни да прецакат системата то значи че са и достатъчно умни да направят нещо наистина стоиностно което им гарантирам че ще им донесе повече кинти.

Сори за офтопика ама от 7 години съм в тоя бранш и преди бяхме навсякъде в блеклисти и сега като се пооправят нещата ми е много гадно като видя как сами си го набутваме.
 
Личното ми мнение по въпроса - мошенниците в България са доста - но това изобщо не е причината поради която ПП досега не бяха при нас....Това е цитата на един бивш оператор от ПП, от един частен форум, където човек може да прочете интересни неща....
The so called "third world's" country were blacklisted not because of fraud concerns, but cause lowest PP use and money turnover.
Мнението е доста интересно, но понеже не искам да го пускам цялото, а и не ми се играе да вадя отделните изречения.....
Над 50% от злоупотребите в и чрез ПП са от САЩ, към 10% от Канада, макар че понякога това е омешено понятие поради символичните граници и интернет операторите който бачкат и в двете страни. 10% се падат и на Англия, към 5 мисля че се падаха на останалата западна европа.....8 или 9% идваха от Африка и азия, като се предполага че това са свързани участници от Африка и други пребиваващи в Северна Америка, свързани помежду си......Русия беше посочена с процент и нещо, останалото беше под общ знаменател, това са приблизителните числа, не ми се рови да търся темата......
Другото интересно е че заплатите на служителите им били доста под средното ниво за бранша, но наплива бил изключително голям, места се освобождавали рядко...излишно е да ви казвам че щом един оператор може да ви блокира или разблокира дадена сума, то със сигурност той може да пренасочи една част от нея, или цялата към себе си.....
Държа да подчертаяче съобщавам мнението и убежденията си, никой не е длъжен да ме взима меродавно, и да мисли така.....или да приема казаното от мен за 100% вярно....
 
georgimateev каза:
Сори за офтопика, ама така и така сме на тема GB. Тия хора шипват ли до Германия, че нещо не го виждам на страницата им.

Шипват навсякъде :) Аз лично съм имал 1-2 немци...
 

Горе