Здържане на Адесенс плащания

wood

Well-Known Member
Колко време парите от Адесенс могат да седят в Western Union. На 21 Януари ми преведоха парите но все още не съм ги взел...какво става ако не ги взема и този месец.
 
От: Здържане на Адесенс плащания

До 45 дни. След това се връщат в профила ти и от там имат някакви стъпки да ги отблокираш и да ти ги пратят пак.
 
От: Здържане на Адесенс плащания

45 дена ...ама не. На 21.01.2016 е направено плащането с WU но до ден днешен минаха повече от 70 дена и парите не са се появили в акаунта ми обратно. Мисля да пиша на Гугъл да видя те какво ще ми отговорят.
 
От: Здържане на Адесенс плащания

45 дена ...ама не. На 21.01.2016 е направено плащането с WU но до ден днешен минаха повече от 70 дена и парите не са се появили в акаунта ми обратно. Мисля да пиша на Гугъл да видя те какво ще ми отговорят.

Пиши им. Па да видим какво ще кажат.
 
От: Здържане на Адесенс плащания

При мен, първо те ми писаха и като им отговорих ми ги върнаха.
 
От: Здържане на Адесенс плащания

https://support.google.com/adsense/answer/1709893?hl=bg&ref_topic=1727182

Плащанията чрез услуга Quick Cash на Western Union се изпращат на 21-во число от месеца и могат да бъдат получени от всеки офис на Western Union в държавата Ви на следващия работен ден след нареждането им.

3-то число на всеки месец: Прогнозните приходи за предходния месец са финализирани и публикувани на страницата Ви История на плащане.
20-о число на всеки месец: Промените в данните за плащане (включително премахване на задържания на плащания) трябва да бъдат направени преди 20-о число. Извършените след тази дата промени няма да влязат в сила до платежния цикъл за следващия месец. Освен това общото Ви салдо на 20-и трябва да достигне прага за извършване на плащане. Ако салдото Ви не е достигнало минималния праг за извършване на плащане или имате задържане на плащане, няма да Ви бъде платено през този месец, а салдото Ви ще бъде прехвърлено към следващия месец.
21-ви (или първи работен ден след 21-ви): Плащането се изпраща към Western Union. Ще видите ред „Извършва се плащане“ на страницата си „История на плащане“.
Трябва да изтеглите плащането си в рамките на 60 дни след нареждането му, в противен случай сумата ще бъде върната и кредитирана обратно в профила Ви в AdSense.
 
От: Здържане на Адесенс плащания

Изчакай до 20ти според мен , може тогава да ти ги върнат в баланса . Ако не , пиши им.
 
От: Здържане на Адесенс плащания

Най-добре им пиши няма как да навреди това.
 

Горе