ИНТЕРНЕТ- НАВСЯКЪДЕ И ВИНАГИ

apostol

New Member
СЕКС, РОМАНТИКА И…ТЕХНОЛОГИИ

Новите технологии убиват романтиката, показва едно актуално британско проучване. Те спъват и сексуалното общуване. Защото в наши дни повечето хора се престрашават да кажат „Обичам те" за първи път със Sms- съобщение или и- мейл. Признанието се чува все по-рядко на живо, доказва проучването.

От Интернет и мобилните телефони се ползват по-често мъжете, които признават, че никога не биха написали истинско любовно писмо на хартия.
Жените са не по-малко притеснени да изразяват чувствата си. Едва 5 % от анкетираните признават, че ще кажат „Обичам те" за първи път в очите на възлюбения си.

Изпращането на истинско любовно писмо вече е толкова забравено като начин за изразяване на чувствата, че близо 70% от запитаните ще се шокират истински, ако намерят такова писмо в пощенската си кутия.
Въпреки това повечето от участниците в анкетата признават, че ако получат хартиено любовно писмо, ще го пазят до края на живота си, докато електронните любовни съобщения, колкото и да са прочувствени, отиват рано или късно във виртуалното кошче.

Дори най-неромантичните на пръв поглед мъже пращат съобщения, които завършват с „целувки" или „нямам търпение да се видим".
Което е много, ама много по-добре от пълното мълчание, нали?...

АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ
 
един от най безсмислените постове които съм чел в този форум
 
Не че му подкрепям голямото его, обаче пък имам чувството, че сте решили да сте му опозиция и толкова. Това не се отнася само за тази статия всъщност. Противен ми е заради всичките обиди, които сипе, обаче голяма част от статиите му са смислени, според мен.

Най-простия извод от статията е, че интернет вече играе важна роля даже и в интимните взаимноотношения между хората. Няма да се правя на критик и да анализирам навътре, обаче не мисля че сте прави.
 
добре статията е ясна, обаче какъв е смисъла от нея... все едно да пусна тема, че слънцето свети... ми всички знаем, че е така - нищо ново, нищо интересно... аз също съм намирал смислени работи в статиите му, обаче постоянния спам ме твари адски много - статии като тая намирам за спам... просто яко безмислени!
 
добре статията е ясна, обаче какъв е смисъла от нея... все едно да пусна тема, че слънцето свети... ми всички знаем, че е така - нищо ново, нищо интересно... аз също съм намирал смислени работи в статиите му, обаче постоянния спам ме твари адски много - статии като тая намирам за спам... просто яко безмислени!
абсолютно си прав приятелю
 

Горе