Играете ли игри?

Играете ли на игри

  • Да разбира се, колкото може повече.

    Votes: 7 7.4%
  • Да играя по малко когато имам време.

    Votes: 36 38.3%
  • Геймър съм по душа но не ми остава време за игри.

    Votes: 24 25.5%
  • Играя само флаш игрички в нета.

    Votes: 3 3.2%
  • Играя само Real Life игри.

    Votes: 5 5.3%
  • Не ме влекът такива неща.

    Votes: 6 6.4%
  • Това е загуба на време.

    Votes: 13 13.8%

  • Общо гласове
    94

spirosi

Active Member
Играете ли игри?
Ако да, какви игри играете?
Ако не, защо не?
 
Последно редактирано:
От: Играете ли игри?

Много си губя времето с тях. Любим жанр Адвенчър. Иначе шутър: Half Live 0, 1, 2; състезания: NFS F1 .. и т.н. ..
 
От: Играете ли игри?

Като имам време играя.

Любама игра Starcraft, снощи дори си направихме един турнамент на нея играя. Наградате на спечелилият бе да не плаща сметката за яденето и пиенето :D
 
От: Играете ли игри?

Играя понякога като имам време, най вече на разни симулатори.
 
От: Играете ли игри?

Играя. Преди като бях малък играех супер много, но сега вече само когато имам време. Като цяло са загуба на време, но пък не може и без почивка. А и придават фалшиво чувство за величие (или други, зависи от играта), което в комбинация с другата реалност, в която си, ти помага да се отдалечиш за малко от проблемите и работата. А това си е по-добре от просто почивка, в която мислите ти са пак "земни". Тоест май излиза че не са загуба на време :).

Най-много съм играл Diablo 2 и StarCraft, но сега и двете са ми супер омръзнали и не мога да ги търпя :D. Чакам Diablo 3 :). Междувременно играя разни шуутъри там от сорта на halo, star wars republic comando, call of duty 1, 2, 3, 4 и тем подобни.
 
От: Играете ли игри?

Куест и адвенчър , жалко че напоследък нямам толкова време.
 
От: Играете ли игри?

Гледам много мнения за Star Craft 2 и аз съм у кюпа там, страхотна игра. И докато излезе диабло 3 СЦ2 ще се гейми само :)
 
От: Играете ли игри?

Е как няма аз на тази игра съм закърмен :D като ходихме с момчета из комп. залите през 97-98 година - само Халфа, Старкрафта, Age of Empires, Heros, WRC и NFS големи времена бяха :p
 
От: Играете ли игри?

Някой стигнал ли е до това?

hdDQRXkD9ssrEEj.jpg
Modern warfare 2 10th prestige
 
От: Играете ли игри?

"Геймър съм по душа но не ми остава време за игри."

Напоследък ми се играят доста, но нямам време..
Може би по-нататък, ако не ми омръзнат..

Смея да твърдя, че до преди няколко месеца бях адския геймър.. Постоянно играех игри.. по над 6-7 часа на ден :D..(ужас)

(Време за реклама:p) Ако искате да играете флаш игри, може да поцъкате тука - Play Cool Games -
 
От: Играете ли игри?

Играя двете стари класики: Age of Empires II Expansion и Heroes 3

Вечни игри!

За жалост времето не стига, но 1-2 пъти в седмицата може да се намери.
 
От: Играете ли игри?

Не играя, защото свободно ми време е изключително малко. Имам две деца - едното на почти 5 години, а другото на 3 месеца, и използвам малкото си свободно време да изкарам някой лев. Иначе ако разполагах с време, с удоволствие бих играла.
 
От: Играете ли игри?

Играя и то много :Д Lineage2 , даже правя доста добри кинти от продажба на пари в игарата за истински :D
 
От: Играете ли игри?

Играя само :arrow: хазартни игри:twisted: , не гласувах защото ги няма като опция в анкетата.
 
От: От: Играете ли игри?

Играя само :arrow: хазартни игри:twisted: , не гласувах защото ги няма като опция в анкетата.

Ако залагаш реални пари, значи си за "игри в реалния живот"
Ако залагаш измислени пари ( такива за да върви играта без реална стойност) отиваш към " флаш игри в нета"
 

Горе