Играй и спечели: колко вата е крушката в стаята ми? :)

Вярвате ли в дядо Коледа?

  • Да

    Votes: 10 50.0%
  • Не

    Votes: 3 15.0%
  • Вярвам само в правителството

    Votes: 7 35.0%

  • Общо гласове
    20

darkenergy_

Active Member
Познайте колко вата е мощта на крушката в стаята ми и спечелете първокласна статия на български или английски език :)

Тримата с най-близки предположения ще получат превъзходно съдържание от мен :)
Край на играта: четвъртък.
 
75W! Отказвам се от наградата (ако я спечеля) в полза на потребител, който покаже креативност, давайки най-безумното предположение. Към момента @StillMad е фаворит с предположение 3 вата.:D:D:D

п.с. не уточнихме крушката от балоните с жичка ли е или от новите енергоспестяващи?
 
12 вата, а правителството ДГД!
 
  • Like
Реакции: CTAH
Във връзка с тази тема, предлагам на 22.12.2016, да изключите крушките в стаите си. И да без да има инфаркти и подобни. Лично аз от близо година не ползвам крушки между 9:00 сутринта и 16:00 следобед, както и вечер от 23:30 до 5:30 сутрин. Да видим как ще ни следят докато ходим до 00 на тъмно :)! Да видим как е при вас.

И да не съм само офф - 9 W - ти си модерен пич и залагаш на нови технологии, няма да се излагаш като нас със 3х100 ватови крушки :)
 
germlght1.jpg
 
Хаха, готини сте :)
Гледам горе анкетата - как ли биха тълкували социолозите третия отговор :D В контекста на въпроса, хаха
 
Тая тема чупи тъпомера, дори се конкурира с темата на cross за удара от снежна топка и щетите за 15 000 по "колата" му впоследствие.


a7586de05fc8bcff280137683e2f7b27.jpg


Следващата очаквана тема от автора може да е познайте колко МЛ изпиках в тоалетната.
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Sky
24 вата
 
Ако верният отговор е 75W, @RealMoney за момента е с най-големи шансове да му прехвърля наградата. :D:D:D
 
Не знам колко вата е, но знам колко форумци са нужни, за да я завият. Четирима - един завива, другите трима му обясняват колко е тъп.
 

Горе