Идеи за нова тематика на YouTube канал?

От заглавието се разбира, че търся нова тематика. В момента имам канал със 150 абоната, на тема гейминг, но не смятам, че има много голямо развитие за 3-4 месеца. Интересите са ми главно игрите и футбола. Та, какво бихте предложили като нова тематика? Също така не бих отказал и съвети как мога да популяризирам вече съществуващия канал. И накрая да кажа, че това не го правя за пари. :)
 
Зависи и какъв си по същност. Ако си с чувство за хумор можеш да насочиш нещата към футболната тематика с правилните бъзици, под формата на влогове (ако не те е срам да се показваш), реакции (макар и да са ми омразни, това е бързият начин за събиране на събове в нашите среди).
Не забравяй, че хората търсят предимно забавата. Забавни канали + канали от които може да се научи нещо винаги ще са пред останалите, по простата причина, че в YT главно се влиза за релакс и отпускане.

За геймплея - гледат се доста видеа на игри, които не са по джоба на всеки. Примерно сега PS4-ка + Фифа 17 излиза скъпичко и не всеки може да си я позволи. По този начин (правейки такива клипове) задоволяваш отчасти исканията на гледащия и го караш да се абонира за теб.
 
Реакциите вече станаха банални, поне за мен, така че ги отписвам. Нещо като tutorial - и, но няма нищо, в което да съм професионалист. А за геймплея GTA V с приятели онлайн, например?
 
Измисли нещо уникално. Дори да е тъпо пак ще се гледа, хората харесват простотията. Важното е да е нещо, което не се прави от много хора.
 
Нямам качествена камера, да не говорим за умения. :D Възможно е за някой уроци за Sony Vegas(не, че съм много добър де). А за фейл клиповете нямам представа откъде да взема съдържанието. Обмислям като идея да правя фейлове от игри като CS:GO/ LoL и други.
 
Обмислям като идея да правя фейлове от игри като CS:GO/ LoL и други.
Ами действай! Сам си каза, че гейминг е твоята тема и имаш канал със събскрайбъри. Не е задължително да са само фейлове, може да правиш и яки фраг компилации примерно. Тъкмо ще трупаш стаж с видео едитинг софтуера.
 
Благодаря за коментарите и ако може някаква оценка на това видео, ако не темата е изчерпана.

 
25 секунди интро на фона на 2 минути клип не е Окей за мен. Дори и на 5 минути да е, дълго ми се струва.
 
Моето предложение е за онлайн обучения.

Да, то всеки неграмотник, който го мързи да работи почна да обучава другите.
 
Хич пък не бих казал, че си губи времето с Youtube. :) Ако има добър трафик, може на клип на прави огромна сума, ми ако качи 20 клипа и всеки от тях да му носи по 5$? Е, за страничен доход става, но ако чакаш само на това, гледен ще си умреш. :D
 
Този ейс е много слаб, не заслужава видео, отделно на това 1 и 30 минути за 4 секунди ейс? Сигурно е и доста слаб ранк, от това, което виждам със сигурност е под lem-eagle, тоест не става като цяло, пък и е срещу фул еко, като гледам как тичат с ножовете, сигурно call-а е бил "rush short dont stop cyka blyad". Ако трябва да вляза и deeper не знам твое ли е видеото, но този CT как wide peak-на като силвер, щеше да вземе най-много 1 кил дори 1 му е много, - в supreme/ global щеше да получи instant headshot още преди да ги види всичките, като цяло ранка ми се вижда силвер- голд и видеото като цяло не струва, нито едита, нито отиграването - приеми го като критика.
Гледай едитс от hltv.org и се учи от тях. Бая време съм изгубил в CS GO, бях global elite по едно време, сега сигурно съм паднал на supreme/ lem въобще не цъкам, но с такива видеа няма как да постигнеш успех. Аз влизам веднъж / два пъти в седмицата да цъкам от смърф ( имам в mg2 - dmg 2 акаунта ) и правя по 30-40 кила и ги нося винаги, мога да те запълня с видеа, но никой не иска да гледа как се убиват noobs. Прави нещо по-качествено или ако питаш мен не играй игри, а учи програмиране, аз така направих


- учи се от едитите на HLTV

Пускам и едно скрийнче от едно време, че да не си кажеш че те тролвам в темата :)
http://images.akamai.steamuserconte...367/7C8127E9C8B31875523923A2DBBBACD601DB32B9/

D8967C7113C620F0A01DF287973EE83C465A677D
 
Последно редактирано:
Дори и да не играя тази моя любима игра от доста време -> ако трябва да ти дам съвети, понеже съм запален redditor и следя csgo субредита в reddit -> там трендват някакви фейлове или супер смешни отигравания, можеш да се възползваш ако можеш да намираш такива видеа, но по-добре ги прави в HD и си имай специален exec за заснемане с highquality и другите неща, които не ги зная.Също ще ти се наложи да спамиш във форумите на HLTV.ORG ( изискват се здрави нерви за там ) и да имаш добър акаунт в редит с висока карма и да се надяваш да те гледат. Това е извън БГ, за българите нямам идея :) . То и за България монетизацията не си струва.
А извън csgo - > Скрити Камери в България ;)



пс: Доигра ми се cs go, ще цъкна някоя игра тази вечер хехе
 
Последно редактирано:
Отиграванията не са мои, тегля демота. Аз съм твърде слаб, gn. :D
Иначе съм начинаещ в едитването. Благодаря за изчерпателния коментар.
 
Този ейс е много слаб, не заслужава видео, отделно на това 1 и 30 минути за 4 секунди ейс? Сигурно е и доста слаб ранк, от това, което виждам със сигурност е под lem-eagle, тоест не става като цяло, пък и е срещу фул еко, като гледам как тичат с ножовете, сигурно call-а е бил "rush short dont stop cyka blyad". Ако трябва да вляза и deeper не знам твое ли е видеото, но този CT как wide peak-на като силвер, щеше да вземе най-много 1 кил дори 1 му е много, - в supreme/ global щеше да получи instant headshot още преди да ги види всичките, като цяло ранка ми се вижда силвер- голд и видеото като цяло не струва, нито едита, нито отиграването - приеми го като критика.
Гледай едитс от hltv.org и се учи от тях. Бая време съм изгубил в CS GO, бях global elite по едно време, сега сигурно съм паднал на supreme/ lem въобще не цъкам, но с такива видеа няма как да постигнеш успех. Аз влизам веднъж / два пъти в седмицата да цъкам от смърф ( имам в mg2 - dmg 2 акаунта ) и правя по 30-40 кила и ги нося винаги, мога да те запълня с видеа, но никой не иска да гледа как се убиват noobs. Прави нещо по-качествено или ако питаш мен не играй игри, а учи програмиране, аз така направих

Има професионални турнири по CS GO. CS GO спада към електронния спорт. Електронния спорт е най-интересения спорт, Мисля, че електрониня спорт трябва да стане част от олимпийските игри.
csgo-tourn-02.jpg
 

Горе