Идеи за тъшак с жената?

cecipenev

New Member
Бе след има няма 3 часа жената прави юбилей, нямам възможност да съм при нея веднага, та искам да направя някакъв базик и то със Смс, тъй като е свикнала да получава смси от мен. Ясно е, че всичко после ще си дойде на мястото, но преди това малко да я поспека?

Идеи?
 
От: Идеи за тъшак с жената?

МИличко ! ТУка има 2 деветнай се годишне италиянки само им показвам къде е гарата и идвам !
 
От: Идеи за тъшак с жената?

Ами, като е свикнала да получава СМС, не и изпращай.
Преди влезеш у вас, разкопчай си ципа/копчетата на панталона/дънките, но ги нагласи така, че да си личи :)
После няма да има нужда да казваш нищо. Пази си думите, за да се оправдаваш :D
 
От: Идеи за тъшак с жената?

аз на ламята и напраих идин номер с есимес
оставих си телефоните до нея на масата а аз си седнах на компютъра
тя седнала на дивана със сестра си и телефоните до нея и си сложих слушалките все ендо слушам музика и не чувам
и си пратих смс - от пуфито
нещо от сорта:
"мечо беше страхотен кога па щ може да с видим"
или подобно
важно е да е с думи който воие с нея не позлвате
ако си викате коте не пише в смс-а коте а бебо нещо ралично да я женге да усти че не е само тя и да и равихри фантазията
моята полудя :)
мълча ис докато не си тръгна сестра и после седна да пуши нервна теперятя и ръцете и ми вика искам да си поговорим сериозно
но мякакква вече вс еедно обмислила кой ще вземе бойлера и кой диван апри равода:)
едвам запря=ла сълзите а аз бях забравил дева за смс-са:)
и като миказа така първо викам за кво?
и послее ааа за пуфитооо ли:)
оная ме гледа 2-3 секунди докато заепи и после ме замярва с каквото намери 15 минути неможе да кротне:)
много яко стана :)

още повече че съм и забранил да ми пипа телефоните и компютъра без писменно съгласие от моя страна и то с печат и подпис!
 
От: Идеи за тъшак с жената?

да бе да ..... наредили се "пуфита" за вас семейните на опашка:)

цеци направи нещо като скрита камера щото номера с други моми едва ли ще мине :)
 
Последно редактирано:
От: Идеи за тъшак с жената?

да бе да ..... наредили се "пуфита" за вас семейните на опашка:)

цеци направи нещо като скрита камера щото номера с други моми едва ли ще мине :)


бе да ама сега като зема след 3 години джипа и ланеца дебелия
да видиш колко пуфита ши наредя и списък ще си направя даже ...

още малко остана :) ши напрая на ламята две деца да има с какво да се занимава и аз съм либертак!!!:twisted::twisted::twisted:
 
От: От: Идеи за тъшак с жената?

бе да ама сега като зема след 3 години джипа и ланеца дебелия
да видиш колко пуфита ши наредя и списък ще си направя даже ...

още малко остана :) ши напрая на ламята две деца да има с какво да се занимава и аз съм либертак!!!:twisted::twisted::twisted:

e то за всеки влак си има пътници:) ако направиш двете дечица може и да се пенсионирам доката го видя това чудо :)ама хайде нека сме живи и здрави да го дочакаме списъка с наредените на опашка пуфита:)

п.п.карайте по темата че много списъци станаха
 
Последно редактирано:

Горе