Идея за сайт?

dekemvri

Well-Known Member
Според вас какъв сайт може да се направи на домейна MOGA.BG?
Имам няколко идеи, но ще се радвам да споделите и вашето мнение :)
 
От: Идея за сайт?

Мотивационно-психоложки сайт, който да продава собствени е-книжки за надъхване на депресирани хорица.
 
От: Идея за сайт?

Нищо, защото БГ пазара е много слаб за подобни типажи сайтове.

Ние типажа сайт още не сме уточнили, ако го уточним тогава вече ще може да се каже, дали има смисъл.
Виж например ucha.se как набира скорост, инвеститори и платени абонати.
 
От: Идея за сайт?

Ние типажа сайт още не сме уточнили, ако го уточним тогава вече ще може да се каже, дали има смисъл.
Виж например ucha.se как набира скорост, инвеститори и платени абонати.

Набира, но такива видове сайтове винаги имат капак на развитие.
 
Едеален е за сайт, който да е отворен за хора, които да публикуват нещо добро, което са направили. Ще е доста вайръл сайта. без реклама, но със даритеска цел. За жалост с това .бг, няма за къде другаде да е, освен за тук. Но мога.бг ще е идеален за това. И ще се поеме много добре. Писна ми от някакви изнасилени сайтове с мрачни и тъмни неща в тях. Все едно само това се случва на този шибан свят. :)
 
От: Идея за сайт?

Самото име подсказва как може да го развиеш.

Мога да направя сам /мога сам да го направя/ :
- Битови ремонти - от това, как да си сменя изгорялата крушка до смяна на плочките в банята например.
- Компютри – там темата е неизчерпаема.
- Автомобили – също.
- Енергийна ефективност – как да не плащаш луди сметки за ток и отопление…
- Кулинария – как да сготвиш за 5 минути, без да хвърлиш яденето…
- Бизнес, финанси, счетоводство, всичко свързано с пари..
- Програмиране – как да си направя сайт, без да задавам тъпи въпроси…

В общи линии, всичко, което човек може да направи сам, без да се чуди кое как е и защо е…..

Друг е въпроса, как ще го напълниш с правилното съдържание, но това са рисковете на професията…:)
 
От: Идея за сайт?

Можеш да напарвиш сайтове с уроци по програмиране, например.
Защото "мога" е доста мотивационна дума, която пасва според мен най-вече за образование някакво.
Нека да има там някакви хора, които "могат" по програмиране и да пишат разни статии, като въвеждащите да бъдат безплатни, а тези, които са за по-напреднали-да се плащат или да са с прениум достъп.
 
От: Идея за сайт?

Аз се сещам за 5-6 неща ,но зависи теб в какво те бива все пак ако ти поддържаш информацията в него трябва да си наясно с това което искаш да предоставиш на потребителите :)
 
От: Идея за сайт?

Според мен, мога.бг трябва да бъде сайт за благотворителни кампании. Място, на което хората да се събират с определена цел и да правят нещо добро за някого. Не е задължително да е съсредоточено за някаква определена благотворителност. Може да става въпрос дори и за почистване на даден район. Ще е хубаво да има място, на което хората да се обединяват и да правят нещо за други. Има много хора в България, които са склонни да вършат благородни дейности и аз съм една от тях. Нека да има повече позитивни и добри неща, стига с тези мрачни истории и клюкарски сайтове.
 
От: От: Идея за сайт?

Според мен, мога.бг трябва да бъде сайт за благотворителни кампании. Място, на което хората да се събират с определена цел и да правят нещо добро за някого. Не е задължително да е съсредоточено за някаква определена благотворителност. Може да става въпрос дори и за почистване на даден район. Ще е хубаво да има място, на което хората да се обединяват и да правят нещо за други. Има много хора в България, които са склонни да вършат благородни дейности и аз съм една от тях. Нека да има повече позитивни и добри неща, стига с тези мрачни истории и клюкарски сайтове.
Да, това е така-и това е много добра идея
 

Горе