Избори март 2017

За кого ще гласувате на 26 март?

• ГЕРБ

Votes: 6 13.3%
  • БСП

Votes: 3 6.7%
  • ДПС

Votes: 1 2.2%
  • РБ

• Патриоти

Votes: 4 8.9%
  • Марешки/Воля

Votes: 2 4.4%
  • ДСБ/Нова република

Votes: 7 15.6%
  • Да, България

Votes: 7 15.6%
  • АБВ

Votes: 0 0.0%
  • ДОСТ

Votes: 1 2.2%
  • Други

• Абе не ме занимавай с глупости бе/Няма да гласувам

Votes: 8 17.8%

• Общо гласове
    45
  • Poll closed .

brus24

Member
Е нито един комунист ли няма в този форум....Може ли така бе другари, хайде малко по-активно:D:D:D

tipto

Active Member
Аз няма да гласувам проста няма за кого, не искам да казвам думите на един велик български писател защото звучи изтъркано но има много истина в казаното от него :mad:

9876

Member
Бабите не влизат в форума. Иначе разликата между герб и бсп е 1-2 процента. Нинова вече се вижда на коня :D
И двете партии незаслужват да управляват. Затова призовам да не се гласува за тях. Тези две партии не направиха нищо добро за години управление и сега, като ги изберат отново положението ще е същото.

Лидера на Герб преди години отговаряше на въпроси на българи от Англия и повтори един и същи отговор на няколко разлини въпроса и такъв човек иска да ни управлява отново.

BurnX

Well-Known Member
И двете партии незаслужват да управляват. Затова призовам да не се гласува за тях. Тези две партии не направиха нищо добро за години управление и сега, като ги изберат отново положението ще е същото.

Лидера на Герб преди години отговаряше на въпроси на българи от Англия и повтори един и същи отговор на няколко разлини въпроса и такъв човек иска да ни управлява отново.
Борисов е по-доброто решение от Нинова . Че и 2мата не заслужават да са премиери е ясно на всички.

Илиян

Active Member
Задължителни ли ще са тези избори и ще има ли глоби, ако не се гласува, понеже и на миналите не съм.

tipto

Active Member
Задължителни ли ще са тези избори и ще има ли глоби, ако не се гласува, понеже и на миналите не съм.
споко и аз не съм гласувал и мисля, че това с глобите отпадна ;)

brus24

Member
Глоби няма, а и не е имало....Негласуването на два поредни избора от един и същ вид водеше да дерегистрация от избирателните списъци, но и това го отмениха (обявиха за противоконституционно)...
Така, че в момента гласуването се води задължително, но няма санкции ако не гласуваш..

nicator

Member
Костовичарката Нинова или комуниста Борисов? Кол или въже ще си избера народа, това е въпросът. На мен едничка радост ми остава, че ДОСТ и Да, България няма да влезнат в НС.

iliqnktz

Active Member
Няма ли поне един млад социалист в този форум...o_O
И да има, няма да напише и два реда в тази тема. Веднага черните станции ще го обявят за русофил, рубладжия и национален предател. Следователно никой няма да се наеме да спори с хора, който си знаят само едно и също и си го повтарят денонощно..

EGraphix

Active Member
Как да няма социалисти? Имаш 4 гласа за ГЕРБ, по един за БСП и РБ, 3 за Да, Бг. Патриоти + Марешки + ДОСТ още 4. То даже повечето са социалисти.

brus24

Member
Как да няма социалисти? Имаш 4 гласа за ГЕРБ, по един за БСП и РБ, 3 за Да, Бг. Патриоти + Марешки + ДОСТ още 4. То даже повечето са социалисти.
:D:D:D:D:D
Да, така погледнато не е като да няма.... Само за Христо Иванов още не съм сигурен, че се е хванал с комунистите, но ще видим..

brus24

Member
И да има, няма да напише и два реда в тази тема. Веднага черните станции ще го обявят за русофил, рубладжия и национален предател. Следователно никой няма да се наеме да спори с хора, който си знаят само едно и също и си го повтарят денонощно..
А не така, другаря Путин няма да го намесваме тук....Ще си обсъждаме нашите социалисти...

jkminkov

Active Member
:D:D:D:D:D
Да, така погледнато не е като да няма.... Само за Христо Иванов още не съм сигурен, че се е хванал с комунистите, но ще видим..
те са по рождение такива, по-ляво са от другарката кунева, която е само по сватовство комуне.

Горе