Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

ScreeM

Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Двете страници са на обща тематика, което ще рече, че в тях може да бъде рекламирано почти всичко. Рекламите ще се публикуват в пиковете часове при наличието на максимален брой хора, като няма да бъдат премахвани след определено време. Над 30 000 човека са добавили страниците в "списък с интереси", това означава, че виждат всеки нейн пост. Който има желание да рекламира, нека ми пише на лично, за да му изпратя името на страниците и статистиките им. Имайте предвид ,че след промените във фейсбук говоренията за страницата станаха значително по-важни от харесванията, защото те определят до какъв брой от харесалите страницата ще достигне публикацията. Най-голям процент на харесалите е между 25-34г., а между 13-17г е почти незначителен. Феновете са български и 100% реални.
Ценоразпис :
1 пост = 5лв;
над 10 поста = 4лв;
За повече постове ще се договорим за цената.
Плащането става чрез Epay.
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Пише си, а и непрекъснато слагаме снимка, която показва как да сложат страниците в интересни.
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Може ли страниците на ЛС?
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

И на мен ако може ЛС със повече инфо
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Имайте предвид ,че след промените във фейсбук говоренията за страницата станаха значително по-важни от харесванията, защото те определят до какъв брой от харесалите страницата ще достигне публикацията.

Аз такова нещо не знам да има. Това някакво твое предположение ли е или го пише някъде?
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Имаш толкова големи страници и не го знаеш. Който желае да ми пише, бих му изпратил на ЛС статията, която дори е в този сайт и я разяснено абсолютно всичко.
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Прати я на мен :)
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Прати я на мен :)

Въпросната статия е писана от теб :) Колегата ми я прати и тя е много хубава, но според мен той я тълкува по негов си начин. В темите на Пазар не се меся, освен, ако не се получават някакви недоразумения от които само крайният потребител може да е ощетен.
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=27973
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Как видя че над 30 000 са добавили страниците в интереси?
Къде си пише ?
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Ти се месиш като конкуренция, защото страниците ти са с малко talking about и не искаш хората да знаят, че ако е така, публикациите ти стигат до минимален процент от хората, които са харесали страницата. Спри да спамиш, хората, които ги интересува защо е така и искат да рекламират, нека ми пишат на лично и ще им разясня всичко. А що се отнася от къде знам, че 30 хил са добавили страниците, отговорът е от анализите, като числото е приблизително, а и непрекъснато расте, защото се качва всеки ден снимка, която да напомня на хората да я сложат в "списък с интереси". Постарах се да бъда максимално коректен и изчерпателен. Моля, само сериозни хора да ми пишат, с интерес към изгодните реклами. Благодаря
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Аз съм супер спокоен и коректен човек. Който е работил с мен, знае! Ти си някакъв смешник, от 2 седмици си тук и вече негативни репутации раздаваш и се правиш на експерт. Аз от 4 години се занимавам всеки ден с Фейсбук, недей ми се прави на експерт. Минал си покрай експерт!
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

А що се отнася от къде знам, че 30 хил са добавили страниците, отговорът е от анализите, като числото е приблизително

Нали в анализите го пише, как така стана ПРИБЛИЗИТЕЛНО????? кофа!!!!!!!
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Ти се месиш като конкуренция, защото страниците ти са с малко talking about и не искаш хората да знаят, че ако е така, публикациите ти стигат до минимален процент от хората, които са харесали страницата. Спри да спамиш, хората, които ги интересува защо е така и искат да рекламират, нека ми пишат на лично и ще им разясня всичко. А що се отнася от къде знам, че 30 хил са добавили страниците, отговорът е от анализите, като числото е приблизително, а и непрекъснато расте, защото се качва всеки ден снимка, която да напомня на хората да я сложат в "списък с интереси". Постарах се да бъда максимално коректен и изчерпателен. Моля, само сериозни хора да ми пишат, с интерес към изгодните реклами. Благодаря
:-o Какво излиза, че ще ми пратиш статия, която аз съм писал? Абе пич, статистиките на фейсбук са лесно манипулируеми/бъгави и въобще не трябва да се взимат много на сериозно. Например имам големи страници - споделям картинка от тая страница и говоренето скача до небето. Това по какъв начин означава, че еди-си-колко-си-хора ще видят нещата, които после ще пусна? Никъде не съм писал, че от тази статистика зависи колко човека виждат снимката/линка. Имал съм страници, в които съм спирал да пускам за определено време и говоренето пада много, но после когато почна се възстановява. Имал съм страници, в които не съм спирал да пускам, но говоренето пада по незнайни причини. Причините са, че подобно на гугъл и фейсбук пускат алгоритми, които удрят активността на страниците - но как, кога, защо - един Господ знае. Другото, което пишеш, е невъзможно да се изчисли или разбере. Така, че - не се опитвай да лъжеш и успех с инициативите.
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Много добре съм запознат с фейсбук, защото имам страници от повече от 2 години. А този форум го посещавам от преди месец, това не означава, че не съм запознат с фейсбук. Просто, когато имаш голям talking about, публикацията се разпространява до значително по-голям процент от хората, които са харесали страницата. Аз не съдя само от статията, която си писал, а и от времето прекарано в развитие на страниците, не знам дали вие сте се занимавали с вашите, но моите съм си ги правил сам и съм ги развивал сам, което е от голямо значение. Но вече спрете с коментарите, на ЛС можем да си пишем колкото искате, но тук не. А що се отнася до приблизителното, виж се само.. Първо не знаеш къде можеш да го видиш, второ приблизително означава - около 30 хил. Ти никога не можеш да си точен в такава сума, защото тя непрекъснато се мени. Очаквам да ми пишат само сериозни хора за реклама от тука насам, ще им изпратя всички нужни анализи на страниците. Благодаря
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Писах ти и на лично, пусни една тема в раздела и покажи от къде може да се види. Преди верно, че имаше нещо като subsribers, но сега в статистиките са - total likes, friends of fans, ptat, weekly total reach и го няма.
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Отговорих ти на лично, ще пусна тема до няколко дни, няма проблем :)
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Моля, някой от админите да изчисти темата. Благодаря предварително
 

Горе