Изготвям скриптове за допълване функционалността на Вашия сайт

Здравей и на теб.

Може ли да ни дадеш малко повече инфо за всеки по отделно. С 1-2 изречения какво точно представляват и какви ползи носят. Ще ми е интересно и да ми кажеш кои са използвани и за какво. Изглеждат доста добре. Ще си те имам в предвид при разработки, както си е редно, защото имаш вече добре натрупан опит в тази област.

Успехи с продажбите и се надявам да има развитие темата, като например коментари и питания на потребителите тук. :)
 
От: Изготвям скриптове за допълване функционалността на Вашия сайт

Благодаря за отзива, Блинки.
Една част от скриптове са обяснени, като предназначение, на сайта mamaweb.bg. Останалите съм ги правил за себе си (тест за шах и скрипт за цитати).
Идеята на тази тема е да се покаже портфолио и да се разискват идеи за изготвяне на скриптове за съществуващи сайтове. За целта съм оставил форма за контакт.
 
Зашо ми изтрихте поста с обидите на форумния участник harkon?
Нека се виждат, за да се знае с кого си имат работа!
 
Зашо ми изтрихте поста с обидите на форумния участник harkon?
Нека се виждат, за да се знае с кого си имат работа!
Защото форума не място са саморазправа, пък и му цакаш темата. Нищо лично, изтрих и неговите. :)

Моля ви, спазвайте колегиалност. :)
 
Блинки, не е място за саморазправа и не се саморазправям. Аз не съм употребил нито един нецензурен израз. Защо да се толерират простащини?
Нека форумниците виждат истинското поведение на потенциалните си бизнеспартньори!
Форумът само печели от културната среда и участниците могат да бъдат поощрявани да спазват известни социални стандарти. Съответно да разбират, че не е правилно да раздават обидни квалификации - просто ей така.
 
От: Изготвям скриптове за допълване функционалността на Вашия сайт

Олигофрен, напусни темата, в която няма какво да кажеш и не ми пращай лични съобщения.
 
От: Изготвям скриптове за допълване функционалността на Вашия сайт

Олигофрен, напусни темата, в която няма какво да кажеш и не ми пращай лични съобщения.

Ето затова става въпрос, а лични не съм изпращал. Само две, които бяха любезни и в отговор на псувните на harkon.
Всеки форумец да си направи изводите.
А за обиди може да се заведе и дело...
 
От: Изготвям скриптове за допълване функционалността на Вашия сайт

Ето затова става въпрос, а лични не съм изпращал. Само две, които бяха любезни и в отговор на псувните на harkon.
Всеки форумец да си направи изводите.
А за обиди може да се заведе и дело...

Махай се от темата ми, гнусен олигофрен.
 
От: Изготвям скриптове за допълване функционалността на Вашия сайт

търся преводач за книгата ми от български на английски.
чудех се дали може да ми помогнете!:)
 

Горе