Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Чакай малко хостинга предлага хостинг взимаш си и домейн на него слагаш система/ скрипт за онлайн магазин...

Като искаш къстъм дизайн трябва да платиш на някои дизайнер за къстъм дизайн... колкото по добър е толкова по скъпо ще е

може да си избереш някоя готова система за магазин и да си купиш дизайн за нея от темлейт мостър има 209 дизайна на тема watches и ще е сравнително уникално за бг ... и на достъпна цена

http://www.templatemonster.com/cate...y+-&to=-+Any+-&type=&category=&style=&author=
 
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Поста е изтрит поради лични причини
 
Последно редактирано:
може без тях за бг защото в България електроннатса търговия е обикновенно с наложен платеж... дори и да приемаш карти на сайта си става през някоя разплащателна система която си има ссл... но с ссл изглежда по про има такива по $12 година вземи си такъв
 
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Поста е изтрит поради лични причини
 
Последно редактирано:
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

за дизайн за $1000 можем да то направим 5-6 страници.
ако те интересува или искаш да погледнеш наши работи пиши на скайп или лично
 
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Поста е изтрит поради лични причини
 
Последно редактирано:
за ssl е задължително ип

иначе можеш и без него трябва ти само реално ако обработваш ти кредитни карти на клиенти ръчно на локален пост терминал за да е криптирана връзката докато ги въвежат
 
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Поста е изтрит поради лични причини
 
Последно редактирано:
От: От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Интересувам се единствено от това, възможно ли е да съществува е-магазин без SSL сертификат и задължително ли е да имам отделен IP адрес за криптиране?

Нямаш никакви грижи, в твоя случай не ти трябва. Криптирането (и съответно собствено IP) е само ако събираш някаква ценна информация на твоя сайт (номера на CC и тн). Дори и с epay/paypal да работиш, пак не ти трябва, защото хората си въвеждат картите не при тебе, ми при epay/paypal.

Трябва ти само домейн, хостинг и някой да ти направи сайта :)
 
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Закопахте го. Все едно ви пита: "Ами магазинчето ми да го заключвам ли нощно време, а на крадците да им пиша, че си нося оборота вкъщи, та да не го разбиват."
Стига с тия аматьорски изпълнения, пък после пищим, че по телевизиите само издънки чакат. Дайте да си направим магазин ама за без пари, с китайски стоки, де има стока, де няма, срок на доставка - два дена след като ми го пратят от китай, без фирма, а за гаранция и сервиз - при арменския поп. Или се прави както трябва или не се прави.
В една съседна тема даже съветват, да не се пишела наличността, пък като няма - да убеждаваме клиента да купи друго... а пробвайте това в реален магазин, пък да видим колко ще просъществувате.
 
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Еми специално за SSL наистина няма смисъл, щом прави плащанията с наложен платеж. Общо взето SSL трябва за редки случаи - ако въвеждаш пароли примерно или по мрежата тече някаква критична информация. Така като гледам в неговия случай няма нищо, дето да му трябва SSL.
Тука какво може да ти направят - да седиш в някое кафе с Wifi и някой до тебе да снифи мрежата и да те гледа какво поръчваш :) Нема страшно :)
 
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Да, така е, ако ще остане магазина в 9та глуха. SSLа е като консуматив (20кинта на година) - без него си е аматьорско изпълнение. Още повече рисковете на споделения хостинг няма да ги коментирам. Има магазини на витошка, има и в люлин, пък месо се продава направо на тротоарите в столипиново - магазини най-различни :)
 
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Епа че е консуматив, така е, ама в случая и без него, пак няма кой да те хакне.
Аматьорско е само ако някой, дето разбира види, че няма SSL там, дето трябва да има :) Тука никъде не трябва, пък повечето хора въобще не знаят какво е това https отред. Аз наскоро правих едно такова и през ум не ми е минавало, че трябва да купувам SSL. Имаш страници със снимки и форма за поръчка, дето си пишеш адреса и то праща на мейла, като има нова поръчка. Всмисъл няма какво да му хакваш на това.
То пак не пречи да си пуснеш целия сайт през SSL за 20лв, ама SEO Quake туулбара няма да ти бачка, па мене това яко ме дразни :)
 
Последно редактирано:
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Поста е изтрит поради лични причини
 
Последно редактирано:
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Щом си решил да правиш нещо сериозно не гледай само цената. Един евтин и лош хостинг може да те закопае до дъно...
 
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Поста е изтрит поради лични причини
 
Последно редактирано:
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

Поста е изтрит поради лични причини
 
Последно редактирано:
От: Изграждане на онлайн магазин за електронна търговия на часовници...

hostsean.bg Много съм доволен от тях,изключително бърза поддръжка,каквото и да ми дойде на ум получавам отговор. или суперхостинг.бг,тия са българските,които препоръчвам : ) Цените също са добри :)
 

Горе