Изграждане на сателитки - добри цени

Twis7

Active Member
Рейтинг - 96.6%
28   1   0
Ето и моята сео услуга (само Бг сайтове), която предлагам. От вас се иска само да посочите сайта и ключовите думи, по които оптимизирате.
Първите двама тръстед мембъра, които пишат в темата получават безплатна проба, срещу ревю на свършено в темата и блога ми.
За връзка с мен скайп : ludacris_bgg mail : twis7(at)yahoo.com или на ЛС
АКТУАЛИЗАЦИЯ НА ТЕМАТА !
NEW !!! 5 линка от форум профили с висок PR(пример)към всеки един от сателитите - огромна тежест поради сложения тематичен текст. Всички линкове са проверени, dofollow, с PR по висок от 1 !



Поздрави, Димитър Новоселски !
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Brad
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Може ли една безплатна проба?
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

тръстед мембъра
Дай критерии

Ограничения в тематиката има ли или статии на всички теми ще може да напишеш
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

За безплатна проба ако се вредя и се вписвам в условията :)
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

и аз бих искал безплатна проба. Мисля, че се вписвам с тръстед мембърите
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Maverick,lastsentinel и alabam4eto да ми изпратят сайтовете на ЛС и ключовите думи, късното тази вечер ги почвам !
Поздрави !
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Интересно звучи. Виждам, че вече не се класирам за първите двама тръстед, така че само пожелавам успех на късметлиите.

Много добре структурирано:

- добър подбор на платформи, собствения ком може да го замениш с блог.бг ранква се добре, бързо се индексира, а и носи и трафик
- 5 статии на блог са повече от достатъчно
- миксът от линкове също е отличен за сателит (блогове, форуми, социалки и директории)

Успех с услугата!
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Lastsentinel вече се сдоби с един сателит . Статиите са уникални, линковете са набавени. Ето и репорт, който всеки ще получава(тук е за 1 сайт) .
И така цената си остава 3 сателита 35лв. Вече получих една поръчка и останалите двама тръстед мембъра ще получат по 1 сателит безплатно съвсем скоро.
Поздрави, Новоселски.
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Приятна услуга....Писах ти на скайпа.
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Като ме засечеш, пиши пак да видим кога ще имам време !
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Изключително съм доволен от услугата на колегата. Веднага се свърза с мен и единственото, което ми поиска са ключовите думи и адреса на сайта. После всички статии си ги е написал лично, като статиите са написани грамотно, на дължина са добри и са точно по темата. След като прие поръчката, на следващия ден вече беше приключил всичко, като при това ми изпрати чудесен репорт със снимки за всичко свършено. Първия ден след като се появи сателитката получих 10 посещения чрез ключови думи, а тепърва ще има и ефект и върху Сео-то и още трафик :)
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Услугата е на супер добра цена, но искам да попитам защо основния сайт е линкнат само след няколко часа? Мислех, че трябва да се чака поне месец...
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Услугата е на супер добра цена, но искам да попитам защо основния сайт е линкнат само след няколко часа? Мислех, че трябва да се чака поне месец...
Когато сайта към когото се линква е на повече от 3 месеца няма проблем, също така линковете се поставят в съдържанието, което би трябвало да се възприема от търсачките като допълнителна информация по темата.
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Интересувам се от услугата, но имам няколко въпроса.

1.Възможно ли е .кома да се замени с блог.бг?
2.Как избираш домейните(събдомейните) на сателитките?
3.Мога ли сам да избера какъв да е домейна (събдомейна) на сателитката?
4.Защо точно 3 сателитки, а не 4, 5 и т.н?
5.Сателитките линкват ли една към друга?
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Интересувам се от услугата, но имам няколко въпроса.

1.Възможно ли е .кома да се замени с блог.бг?
2.Как избираш домейните(събдомейните) на сателитките?
3.Мога ли сам да избера какъв да е домейна (събдомейна) на сателитката?
4.Защо точно 3 сателитки, а не 4, 5 и т.н?
5.Сателитките линкват ли една към друга?
Здравейте и благодаря, че отделихте от времето си за да зададете въпросите си.
1 - Да възможно е, стига клиента да го иска.
2 - В зависимост от ключовите думи
3 - Да можете, стига да са свободни
4 - Може и 4,5,6,7 стига да си поръчате толкова, като за по-големи количества правя отстъпки.
5 - По лично мое мнение е лоша идея, правил съм подобно нещо за мой проект и за това смея да го твърдя. По ваше желание може да бъдат олинкнати и сателитките.
Поздрави !
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

И аз се възползвах от офертата и също съм доволен както колегата писал нагоре през няколко поста. Веднага получих трафик от единия сателит. Според мен, колегата прави всичко както трябва, питах го някой подробности и тънкости,на които ми отговори, макар че можеше да отклони въпросите ми. А за текстовете, написани са грамотно и добре структурирани, четат се леко и приятно. Така че си струват парите, а се оказа че в тази сума колегата ви купува и един ком домейн до който имате пълен достъп и реално е ваш :), така че все едно цената е с 10-15 лева по-ниска дефакто. Сега гледам какво ще се случи по нататък, ще има ли ефект и допълнителен трафик :) .
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Добре де, какво стана с моите сателитки?
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Имам много поръчки братле, при първа възможност ще направя 1 за теб. Извинявам се за забавянето !
 

Горе