Изитрейдър парти пикс!

От: Изитрейдър парти пикс!

хахаххаа баце защо ги мразиш толкова тия изитрейдър? :lol:
 
От: Изитрейдър парти пикс!

хахаххаа баце защо ги мразиш толкова тия изитрейдър? :lol:

Не е омраза, просто всяка фирма, която не знае как се прави бизнес и не прави усилия да се научи трябва да бъде "изритана" от бизнеса!
 
От: Изитрейдър парти пикс!

значи пак са направили нещо я кажи какво става ако не е тайна :)
 
От: Изитрейдър парти пикс!

100% някоя издънка, например това със трафик сайтовете...
 
От: Изитрейдър парти пикс!

значи пак са направили нещо я кажи какво става ако не е тайна :)
Нищо конкретно НО:

1. Когато искаш да развиваш ППЦ комисионерски бизнес - правиш добра система, която да следи измекярите тип:
Код:
[16:18:16] Id10ta каза: Br0, 6trakn1 m1 na reklam1t1 pls, 
[16:18:19] Id10ta каза: pls pls pls pls pls pls pls 
[16:19:47] Sp3rmaNa4eloto каза: 3 pa n3ma6 n1kvi gr1j1 :D
[16:19:56] Id10ta каза: 10x 6ti napravq svirka kato se vidim
2. Гореупоменатата система (която ИТ - НЯМАТ!) "лови" гадчетата и ги пляска през ръцете като бат Г.

3. С тази система става излишно да отказват масово на сайтове и сайтчета публикуването на СОБСТВЕНИТЕ ИМ реклами! Баси, това е все едно в магазина да ти отказват да ти продадат стока, щото си по джапанки.

4. Няма такъв филм като 50% задържане на приходи, има го само при балкански и индийски субекти. Ако си добър колкото гугъл - тогава можеш да претендираш за техните 10%-30% плаващи проценти.... ама не са!

5. За да не съм голословен: най- добрата фирма в отношение към подизпълнителите е Генбъкс ! Ако бачкаш-печелиш, ако не - лапаш... няма алабала Това е фирмата, само кофти че нямат ППЦ подразделение.
 
От: Изитрейдър парти пикс!

Хахаха егати смеха :d :d :d Тва трябва да се разпространи в нет пространството :d !!
 
От: От: Изитрейдър парти пикс!

Хахаха егати смеха :d :d :d Тва трябва да се разпространи в нет пространството :d !!
Давам ви пълни Creative Commons права за което!
Публикувайте с или без упоменаване на източника където сварите!
 
От: Изитрейдър парти пикс!

подкрепям точка 3, това е много ама много идиотско нещо с посетителите и т.н., мисля, че домейна си казва думата .bg ...
 
От: Изитрейдър парти пикс!

Аре да го вдигаме във свежото, ще бъде забавно :)

И аз това си мислех , незнам как стоят нещата в свежо с +18 контента ? ;) ... Навит съм !
 
От: Изитрейдър парти пикс!

Това ли е партито на Изитата?:)
Лелееее бате, от сега нататък шефчето им ще става един час по-рано, всеки ден, за да те мрази повече. :) :) :)

Не можах да се сдържа да не постна и аз нещо. Но мяй тук много ги нахрани. А има ли по-специален случай заради който са отнесли това...? С уважение към тях, но наистина не мисля че са добре стъпили на пазара с толкова недоволни партюри и наблюдатели в тази сфера.;)
 
От: Изитрейдър парти пикс!

И всичко това, заради разделянето на сайтовете на "трафик сайт” и ”интерактивен сайт”?
Все пак са монополист в своята област и така са преценили...
 
От: Изитрейдър парти пикс!

то човек да го е срам да си признае че той е намерил снимката....
 
От: Изитрейдър парти пикс!

...
Все пак са монополист в своята област и така са преценили...

Защо е така:

1. Който може да "вдигне" подобна система няма творческото мислене и цялостен обхват върху бизнес идейност.

2. Хората, които знаят какво трябва да се направи - нямат техническата "задълбоченост" и покритие над ПХП, джава и МиСкюл елементите

3. 700 години е работено срещу Team Work на българина! И е генетично "осакатен" от този така ценен ресурс.

ПС: Трябват ми 2-ма от точка 1 и 2-ма от точка 2 и правим системата!
Условия:
-50% от приходите отиват за благородна кауза, която си намислим да "спонсориране"
-без песимисти и "реалисти"

Записвания и кандидатури: тук
 
От: Изитрейдър парти пикс!

и аз съм навит.. стига да искате и да е това на сериозно и колко ще трябва да вложим.. може да ми пишеш ЛС
 

Горе