Изкам да изкарам пари

LiOnIs

New Member
Здравейте на всички, изкам да изкарам пари в интернет ама незнам как. Трябва ли да си направя сайт или блог за да печеля от него? Ако някои знае или работи в интернет да пише тука.
 
От: Изкам да изкарам пари

Рови малко из форума, ще намериш много полезна информация.
 
От: Изкам да изкарам пари

Рових се в форума, обаче немога да намеря като моита тема дали да си правя сайт/блог да и как да печеля от тях.
 
От: Изкам да изкарам пари

Аз лични съм скептична към парите от кликане на реклами (PTC програми). Иначе пари от блог могат да се изкарват по два начина:
-от реклами (трябва ти бая голям трафик)
-от продажба на продукт

За второто например много хора, дистрибутори на АкваСорс / Орифлейм и пр. имат сайтове и оттам рекламират и продават продуктите.

По принцип не става много лесно или бързо... :)
 
От: Изкам да изкарам пари

Бързи, лесни и много пари няма. Може да има бързи и лесни за малко пари. Услуги в секция freelance - Събмит по директории, социални мрежи и други. Писане на статии и т.н.
 
От: Изкам да изкарам пари

Е, ако не говорим конкретно собствен сайт има много варианти за фриланс - уеб услуги, писане, проучвания и т.н.
 
От: Изкам да изкарам пари

Здравейте на всички, иЗкам да иЗкарам пари в интернет ама НЕЗНАМ как. Трябва ли да си направя сайт или блог, за да печеля от него? Ако някоИ знае или работи в интернет да пише тука.

На първо време горещо ти препоръчвам да инвестираш време в грамотност. Повярвай ми, важно е! Както се казва, без да учиш - няма да сполучиш ;)
 
От: Изкам да изкарам пари

Здравейте на всички, изкам да изкарам пари в интернет ама незнам как. Трябва ли да си направя сайт или блог за да печеля от него? Ако някои знае или работи в интернет да пише тука.

Преди всичко бих Ви посъветвал да си смените концепцията и най-вече лайт мотива.

Опитайте се да заместите "иЗкам да изкарам пари" с нещо от сорта на:

1. Искам да направя хубав сайт;
2. Искам сайтът ми да излиза на първа страница в Google при търсене на дума: ..........;
3. Искам фейсбук страницата им да събере 150 фена;
4. Искам да имам 30 регистрирани потребителя в сайта си;
5. И така нататък...
 
От: Изкам да изкарам пари

Здравейте на всички, изкам да изкарам пари в интернет ама незнам как. Трябва ли да си направя сайт или блог за да печеля от него? Ако някои знае или работи в интернет да пише тука.

отиваш казваш на тати, че му преодстъпваш мястото и му посочваш голямото копче дето се натиска да се включи компа и пишеш после в браузъра това : predpriemach.com - как да изкарам пари от нета
след това:
отиваш на село, сега е зима все още,пълниш чувал със слама ,избираш баир и се пускаш от него -адреналина е страхотен
"изживей си детството"

Жалко че децата ни се мъчат да вадят пари вместо нас...
 
От: Изкам да изкарам пари

Когато парите са ти самоцел тръгваш в грешна посока.
 
От: Изкам да изкарам пари

Или просто си направете регистрация в SuperPosting.com , където може да публикувате свои лични мнения или да давате съвети и същевременно да припечелвате някой лев като слагате реклами от google AdSense в своите публикации.Аз лично съм автор там отскоро и за сега съм си доволен , не се притеснявайте да ми задавате въпроси ако проявите инициатива да започнете своята "кариера" в Superposing.Ще се радвам да помогна на някой Raptora90
 
От: Изкам да изкарам пари

За да влезеш в какъвто и да е бизнес ще трябва да се отучиш от просташкия начин на изказване.
 
От: Изкам да изкарам пари

Май е по-добре да се тестваш на някоя зеленчукова борса. Там ще изпитваш удоволствие от начина ти на комуникация.
 
От: Изкам да изкарам пари

Аве майка ви да еба е педераси спрете да спамите е гейски цигани кат знаете толкоз много я се ебете е !!!!
Аз никъде не видях някой да спами. Чисто и просто хората са ти дали някакви насоки - как да си формулираш темата, какви варианти има да започнеш като freelancer, но преди това да обърнеш внимание както на правописа си, така и на отношението си към хората. С този тон до никъде няма да стигнеш. Бързи и лесни пари съществуват само във фантазиите, така че обърни внимание на съветите на колегите, и вместо да обиждаш се замисли по кой от изброените начини може да започнеш да печелиш.
По-голямата част от нас са културни и възпитани хора, а такива като теб, които хем търсят съвет, хем пък не се вслушват в предложенията и започват да обиждат, не са желани.
 
От: Изкам да изкарам пари

Какво му се връзвате на тоя трол? Това е втори, трети (n-ти) ник на някой от обичайно заподозрените олигофрени тук, който не може да живее без да го напсуват !

Няма как човек, който знае как се пуска компютъра да пише "изкам" , да пише така неграмотно и несвързано.
 
От: Изкам да изкарам пари

Добър ден на всички
искам да питам как да изкарам от нета и ако може да ми помогнете ще съм предварително благодарен..
 

Горе