Изкарване на пари от интернет от непълнолетни

liyadimitrovaax

New Member
Здравейте. Това е първият ми пост тук. Ще карам направо. Момиче съм, на 16 години и искам да изкарвам някакви пари от интернет. Някакви идеи и съвети? Благодаря! ;):):p
 
Здравейте. Това е първият ми пост тук. Ще карам направо. Момиче съм, на 16 години и искам да изкарвам някакви пари от интернет. Някакви идеи и съвети? Благодаря! ;):):p

Намери ниша, която не е пренаселена, или предлагай услуга, която е много по-добра от конкурентите вече на пазара (ако е вече наситена нишата). Успех!

 
Ами общо взето почвай с пренаписване на статии по поръчка, на български език , може и на чужд език ако го владееш добре.
В началото ще си на ниски цени, но като натрупаш опит и клиенти ще завишиш. Доста хора тук от форума тръгнаха по този начин.
 
А къде се толерира такъв тип реклама?
Не се толерира реклама тип СПАМ четете преди да се изкажете :) Казал съм, че не е добре да се спами насам-натам човека е намятал 15 мнения набързо в различни теми и веднага хора които не им е приятно ще се включат за това съм го споменал, тъй като видях че е нов потребител и може да не знае, казах му да си отвори нова тема и да си пусне офертата като хората :)
 
Не се толерира реклама тип СПАМ четете преди да се изкажете :) Казал съм, че не е добре да се спами насам-натам човека е намятал 15 мнения набързо в различни теми и веднага хора които не им е приятно ще се включат за това съм го споменал, тъй като видях че е нов потребител и може да не знае, казах му да си отвори нова тема и да си пусне офертата като хората :)

Въпросът ми беше по скоро ироничен, всъщост подобен спам не се толерира никъде или в нито един имащ се за сериозен - форум. Така че макар и новак, не го оправдава. Само тояга за тия.
 
Това ти е предимство, че си ученик от женски пол. Намери си от къде да взимаш Тиин Мода и на всички предлагай отстъпки - тоест сложна е схемата - но ако я разработиш луди пари падат.

Раници - Мода - Аксесоари - Кейсове - пиши на определени сайтове или ги посети на място - за да се договорите за условията. Стандартно 10-20-30% отстъпка към твоите клиенти и ако договориш 5-7-10% от общата отстъпка за теб - това са ти чисти пари.

Клиентите ти няма да поръчват от сайтовете - защото ти им даваш примамлива отстъпка. Взимаш им парите и договаряш кога ще си получат стоката. Но внимавай - при взимането на пари напред играе много сериозна роля твоето име и репутация и доверието към теб. Трябва да си готова да приемаш рекламация и връщане на парите - ако клиента ти е недоволен в рамките на 2 седмици. Иначе рано или късно с увеличаването на клиентите ти - ще те сринат от ХЕЙТ ако не приемаш рекламация или връщане на парите.

Опитай с тесен кръг от момичета 10-20 и 5-10 момчета. Започни с 2-3 сайта известни............ и ако се докажеш като "търговец" пред сайтовете и им правиш сериозен оборот - ще ти дават и повече % за теб.

Но е сложна схема и са отговорни нещата - ако искаш успех......... и води до пристрастяване - щото парите са МНОГО ако си добър "търговец". Все пак си момиче - трябва да имаш обяснение за пред всички защо го правиш - за да ти повярват и да можеш да ги манипулираш в разговори.

Най-добре казвай, че ти трябват ПАРИ и вашите не ти дават много... щото имат 2 ипотеки примерно.

Успех :)
 

Споделям това видео, защото мисля, че може да бъде полезно, а и не само на теб. Точно това е идея, при която и родителите ти евентуално ще трябва да застанат зад теб, защото се изисква капитал, който не е огромен, но без него няма как. Иначе има и други начини за печелене на пари онлайн. Статии, дропшипиг, социални мрежи...Каквото и да решиш да правиш, още от вчера инвестирай време в социалните мрежи (Ютуб, Фейсбук, Инстаграм) под формата на групи, страници, профили на тематика, която ти е интересна. И не на последно място - чети тук във форума. Реално погледното за всички възможности за печалба има теми и е коментирано.

В края на видеото има реклама за платена услуга! Лично аз не съм я ползвал така че не я препоръчвам. Все пак в него има стойност.
 
Здравейте. Това е първият ми пост тук. Ще карам направо. Момиче съм, на 16 години и искам да изкарвам някакви пари от интернет. Някакви идеи и съвети? Благодаря! ;):):p
Ех, тези предприемачи бе. Аз дефинирам тази тема като "Нямам много време ама ми трябват пари".
Аз ще ти дам по-лесен начин.
Ebay - Aliexpress ==> Facebook ==>$
За целта трябва да научиш как се продава в фейсбук страница. Трябва да научиш как се правят ефективни таргетирани реклами и маркетинг картинки и текстове. Трябва да разбереш как се пазарува от тези два сайта Ebay - Aliexpress. Трябва да си избереш какво да продаваш. Колкото е по-евтино с добра визия, толкова по-бързи продажби правиш. Гледай продукта да е за жени, защото мъжете са по-склонни да си купуват качествени неща. НЕ купувай 100 вида неща от тези сайтове, а купи от 2 вида стока по 100 бройки. Продавай в фейсбук страница с реклами и спам в големи групи "Продавалници" или групи в които има жени. Лесно е и не отнема много време. Трябва да ангажираш 1 от твоите родители да те спонсорира с една дебитна карта в нея да има спонсорство от 200 - 300 лева. След първите продажби ще им върнеш парите, а всички останали печалби можеш да ги реинвестираш в това, което си направила за още повече печалби. Още нещо важно "Избрания от теб родител, трябва да ходи 4 или 5 пъти седмично до Еконт". Ангажирането на твой родител е, защото нямаш 18 години. Ако някой ти каже "Ами данъци ? фирми? глоби?" - покажи му средното си пръстче и си върши работата.

Това са бързи и големи печалби с минимална инвестиция. Предполагам това ти трябва.
 
Не е баш така, защото продавайки нещо, което струва 5 лева, то цената, която ще се плати за него (+ доставката) е около 10 лева. Затова и купувачите предпочитат да си го закупят локално за 7-8лв., пък и си спестяват ходенето до Еконт.
И въобще, не е такава песен, както си го описал.
 

Горе