Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

se0.guru

Member
ОФЕРТАТА вече не е активна. Не предлагам вече за по 100 лв. на месец услуга класиране на сайтове - seo къртовски труд в продължение на година-две. Сега предлагам само експресна консултация на сайт и намеса в сайта и писмена инструкция как да го класирате. Работя само събота и неделя, тъй като през другото време от месец вече работя като сео оптимизатор във фирма.
Цени: от минимум 50 лв. на консултация през почивните дни :) Изпуснахте евтинията при мене и да станете милионери! :):):)

А на колегите се извинявам, че се опитах да ви изям хляба с писането на статии като ги заместя с ваденето на цитати от книги и ако някой се е издразнил че се бъзиках за повечето неща и се лигавех тук, та ми направихте чак толко червени точки :)



Предлагам класиране на сайтове в Gооgle и SЕО оптимизация

изработвам сайтове.
Изработвам онлайн магазини.
Пълня сайтовете със уникално съдържание, взето от книги, списания и вестници.
Пиша ръчно статии и публикации, рекламни слова за сайта ви.


Създавам рекламни кампании в Google Adwords, настройвам и експериментирам, докато се получи най-добра цена на клик, най-много посетители, най-ефективни рекламни текстове и т.н.
Създавам фейсбук страници, групи, профили - реклами във фейсбук.

Предлагам съпорт с програма, чрез която виждате на своя монитор как аз управлявам мишката и компютъра ви, подходящо за обучение и консултации.

Работя според Вашият бюджет - вие казвате колко пари можете да инвестирате, аз казвам какво може да се направи за тези пари.
 
Последно редактирано:
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

На мен не ми харесва това твое твърдение, със сигурност ще излезе на първо място. Без да знаеш ключовата дума и анализ на нишата ... нямаш мнения във форума, нямаш репутация. Можеш ли да покажеш проекти и постигнати резултати имаш ли фирма, коя е тя представи я телефон за контакт и прочие...
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Със сигурност? Това не го пише горе. За една дума съм казал е много вероятно, за фраза обещавам 99%, че до година две ще е клсиран максимално добре при 100 лв. месечно само инвестиция... Няма да се изненадам и първо място да стигне, но не на най-най-конкурентните думи...


Имам класирани сайтове и на първо място, всичките ми клиенти са на първите места... преди бях класирал и моя на първо място на фразата
реклама в интернет .

това е фраза, за коквито гарантирам 99%, а дума е само реклама примерно, за което не гарантирам

.... Но после зарязах това и реших само с adsense да се занимавам. Сега обаче adsensa ми се вижда много скучно препитание, за това искам да си направя постепенно фирма със служители... има сео компании със 100 служителя, които бачкат само за един сайт, та нещо такова ми се вижда по-весело, тъй че...

Но до някъде си прав... статията е написана в лек ентусиазъм :)
Повече не мисля да отговарям, освен ако човек не извади пример за свои сайтове, за които да кажа дали важи офертата... или да кажа за кои думи важи... може и да нямате сайтове, ще ви направя. Не съм добър в красивите и сложни програмистки сайтове, но като се класират веднъж, ще се премени и направи най-хубавия и най-сложно програмирания сайт ако пожелаете.
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

На мен не ми харесва това твое твърдение, със сигурност ще излезе на първо място. Без да знаеш ключовата дума и анализ на нишата ... нямаш мнения във форума, нямаш репутация. Можеш ли да покажеш проекти и постигнати резултати имаш ли фирма, коя е тя представи я телефон за контакт и прочие...


Ти на сериозно ли приемаш написаното по-горе? Напомня ми на един субект, който предлагаше на търг сайт направен в google sites, за 200к евро. Прочети само още веднъж заглавието на темата и ще ти стане ясно.
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Тук нагази надълбоко във форума е бъкано със сео експерти очаквам тема поне 50 сраници
 
От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Ти на сериозно ли приемаш написаното по-горе? Напомня ми на един субект, който предлагаше на търг сайт направен в google sites, за 200к евро. Прочети само още веднъж заглавието на темата и ще ти стане ясно.

Изкуших се да отговоря пак, форумите са голема хетърска веселба... не се е променило нищо отпреди 12 години нивото на комуникация в дир.бг

Хейтъра горе ти братле даваш ли си сметка, че някой на мое място може да те набие за такъв пост? Смисъл интернет е реална среда, а не място, където да сме безнаказани и да си мислим, че говорим със себе си.

Предложението ми е бизнес реклама и е сериозно. Хейтвънето и споровете във форуми е занимание, което отказах преди повече от 5-10 години, вече не помня кога се отървах от зависимостта към форуми... Убеждавам се, че съм направил много добре, щото винаги се стига до ниско хейтърство...
В тая връзка ви поздравявам със сайта ми за духовно развитие, малко си коригирайте морала и етичното ниво с информацията в него... излиза на първо място при търсене на ДУХОВНО РАЗВИТИЕ и на второ място при търсене на КНИГИ ЗА ЧЕТЕНЕ...
Ако пък не смятате да имате морал и етика, моля слд една година потърсете думата КЛЮКАРНИК в гугъл и се потопете в тинята на сайта ми клюкарник точка ком.
 
От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Ти на сериозно ли приемаш написаното по-горе? Напомня ми на един субект, който предлагаше на търг сайт направен в google sites, за 200к евро. Прочети само още веднъж заглавието на темата и ще ти стане ясно.
Норман Кръстев?
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Предлагам едногодишна работа за Ваши сайтове, а ще съм искрен може да отнеме и две години (макар че може да отнеме и два месеца, според случая е) за което време ще класирам ваши сайтове на първа страница, а може и на първо място при търсене на основна дума!! (а на фраза почти 100% гарантирам това). За тази една-две години обаче ще ми плащате 100 лв. месечно и за 5 години напред долу в сайта, във футера ще пише моя сайт, че е правил оптимизацията и самия сайт. ReklamiOtGoogle.ком

Дай да видим кво си правил, че мноо са фалиш:lol:
Търсил първите си клиенти, но пък бил голяма работа...
Алоу, госин млад меринджей:lol:
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Ей туй е задължително четиво ако искате да станете богат: http://reklamavinternet.reklamiotgoogle.com/как-да-изкарваме-пари-от-google-и-от-интернет/
2. Пълните сайтовете си с уникално и само на моменти с копирано съдържание от интернет.
:shock: .
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

За съжаление в бг работа като сео специалист се намира трудно. А да си намериш клиенти е почти толкова трудно. За няколко години всичко на всичко съм имал трима клиенти, за два от които съм препоръчан даже... и от които двама искаха без никаква инвестиция, за без пари да имат сайт на първа страница или даже на първо място на няколко фрази.
........

Ужасно е представено всичко. Сякаш е писано от дете или машина. Кой ще приеме на сериозно подобен текст?
 
От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Ужасно е представено всичко. Сякаш е писано от дете или машина. Кой ще приеме на сериозно подобен текст?

Който иска да стане милионер :)
Писах го малко на градус :)
Но е сериозно предложение и не е за пропускане... Макар , че тука едвали ще седне да чете някой, освен маниаци сео оптимизатори, така че не разчитам някой да се навие. Губене на време, като почти всички форуми и социални мрежи.
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Аз пък се кефя на момчето че е оптимист.
Пиши ми на PM скайпа си имам работа за теб.

Абе малко трудно СЕО експерт да не се сети да си направи СЕО за да му цъфнат клиенти.

Един съвет от мен, продължавай в същия дух по други форуми и места. Все някой ще се съгласи. :)

За работата сега сериозно.
Аз съм съгласен да пробваме. Надявам се само че ти ще вършиш работата по СЕО, не да ми казваш "пиши статии, ръгай блок постове и т.м." така и баба знае да дава ъкъл.:)

Абе общо взето драсни ми едно съобщение аз съм навит.
Покажи тук на тарикатите че първия ти пост е железен :clap:
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Само аз ли виждам яката игра с PAINT в тая снимка
google-adsense-earning.jpg

качена в сайта му? (скролнете да я видите отблизо и разликата в цифрите)
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Ако сте човек, който има интуиция за успеха и можете като примитивно животно да усетите пътя към това да станете милионери – потърсете ме и ми пишете. Не се бъзикам, това не е шега, класирате ли си сайт

А петък уж мина...Явно това е от промо пакета прочети 3 петъчни теми, вземи един в събота също толкова нелепа...

Брааааааааат, ти за тва ли оспами толкова теми? Да изкочиш с този пост?
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Супер яката тема !!! Човек ще те посъветвам нещо използвай знанията и уменията си да направиш себе си милионер. Защо ще правиш другите ???
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Аз пък се кефя на момчето че е оптимист.
Пиши ми на PM скайпа си имам работа за теб.

Абе малко трудно СЕО експерт да не се сети да си направи СЕО за да му цъфнат клиенти.

Един съвет от мен, продължавай в същия дух по други форуми и места. Все някой ще се съгласи. :)

За работата сега сериозно.
Аз съм съгласен да пробваме. Надявам се само че ти ще вършиш работата по СЕО, не да ми казваш "пиши статии, ръгай блок постове и т.м." така и баба знае да дава ъкъл.:)

Абе общо взето драсни ми едно съобщение аз съм навит.
Покажи тук на тарикатите че първия ти пост е железен :clap:
Правил съм си сео, класирал съм си сайтове:

Бях над една година на първо място в Google, сега съм на 6-7мо когато някой търси

реклама в интернет
реклама в гугъл

Като при търсене на реклама в гугъл, реклами от гугъл реклами от google реклама в google по едно време излизах три пъти на първа страница!!! Примерно на 3-то, 7-мо и 8-мо място все моя сайт.

Идеята ми беше да ги светна хората как бързо могат да намерят клиенти чрез adwords , без да плащат на измамници, които да им правят рекламата в гугъл и без да плащат за безумна и неефективна обява.
Явно в бг хората имат нагласата всичко да си правят сами или да наемат хора по външния вид и дрехите, по правописа и количеството термини, които пишат в едно изречение. А не по уменията и без способност да надушват качествените експерти...

Т.е. не се хвана клиент за adwords .... всъщност имаше един един клиент имах, един за adwords ми се обади два пъти, докато ме убеди, че е сериозен.... Освен adwords за три месеца му класирах сайт, който му направих до 13-то място, но той така и не събере пари или не пожела да ми дава по 100 лв. месечно... Сега сайта му изпадна на 17-то място и сигурно пролетта ще иска за един месец да го класирам на първо. Те хората искат без пари.

Другите ми двама клиенти са си на първа страница на една единствена дума - няма да пиша коя, то може да се намери, който е заинтересован толкова... Единият ми клиент обаче ми е и учител по seo отимизация, т.е. той много не вярва и иска по неговия начин всичко да става... Така че ако искаш с теб да работим или, който и да е с твоята нагласа, трябва аз и единствено аз да казвам какво да се прави поне в един чисто нов сайт или неповреден с лоши практики. Не правя ли само аз работата, не гарантирам успех...

Аз ще върша цялата работа, естествено, няма да давам акъл.

Акълът е най-скъп, акъл не давам за 100 лв. , хилядарки аххаха

Сега сериозно, ти, брат, наистина да станем приятели във фейсбук, това със писането на статии, нямаш грижи, но е много по-хитро намирането на съдържание уникално чрез скенер и изваждането от книги...
Сега ще пускам оферта в пазара за това.
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Не знам кой луд ще се харчи 2 години и ще стиска палци да не са го измималили и да получи желание резултат на базата на някакви обещания от човек, когото не познава. А твърдениято, че 100% сайтът щял да излезе на първо място е просто смешно. А какво правиш ако трябва да работиш с двама конкурентни, ползващи същите или сходни ключови думи? Какво те кара да мислиш, че за ключовата дума или фраза за която трябва да оптимизираш сайтовете на първите места не са пръснали стотици хиляди и много години за СЕО, за да бъдат там?
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

За това колко си изключително добър, трябва да го кажат клиентите ти, не ти.
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Браво на автора на темата и за неговият предприемачески дух.. Не може без риск, това е ясно. Живеем в рискова среда постоянно. Поне има някакъв собствен опит, който само той си знае колко е, но е решил да работи за себе си за една средно месечна заплата за страната, която е около 700. И когато превърне това негово хоби в сериозен бизнес, тъй като ако не се справи ще е наложи да стои гладен, ще даде всичко от себе си, ще му даде стимул да работи повече и по-качествено.
Всеки тук е чел, чел, правил си е опити, мисли си че разбира, гледа лошо на останалите - това ни е народна черта, но когато той се занимава с друго като мен, изкарвам си прехраната с пот и физически труд в живота, така не мога да се отдам напълно на интернет бизнеса. Продължавай така и не забравяй мечтите си, защото само с късмет и надежди да ти се падне нещото от тотото е равносилно на безнадежност и липса на борба с живота. :) Успех!
 

Горе