Излъган™

izlugan

New Member
Екипа отговорен за подобрения и развития в сайта izlugan com ви моли за вашето съдействие:

През последните няколко месеца сайта премина няколко реконструкций, и увеличи своята аудитория многократно. В момента работим върху няколко нови фунционалниости както и още една промяна на дизайна позволяваща да се вижда сайта первектно от всички резолюций/монитори/екрани.

Които има време нека напише няколко реда с препоръки/указания/мнения/идей/нападки какво според Него би било добре да се включи като услуги/функционалности и тн.

Благодарим,
Излъган™
 
От: Излъган™

Ми... аз стоя и се кьоря да прочета какво пише - то светлосиво на бял фон как се чете? И тая реклама на транспортер при ff3 колко скрулвам надолу, толкова слиза и тя... Според мен ви трябва нов дизайн...
 
От: Излъган™

плуването на рекламата мисля че ще се оправи ако смените позиционирането от relative на absolute
 
От: Излъган™

Оправете менюто защото според мен е ужасно :) След това можете да направите малко оптимизацията :) Ще се видим в гугъл :)
Поздрави,
колегата от антиреклама-бг.ком :)
 
От: Излъган™

Тъй като другите споменаха (почти) всичко, искам само да добавя, че трябва да смениш логото - това вляво не мога да разбера мачете ли е или перо ? Също и усмихнатия емоушън вдясно - човек едва ли ще има усмивка на лицето след като е бил излъган.
Поздрави и успех !
 
От: Излъган™

Да бе и аз се чудя как са стигнали до новините. Ако може хората от сайта да споделят :)
 
От: Излъган™

За дизайна го изкоментираха колегите, няма да го дъвча.

Обаче трябва да се замислиш да си сложиш някаква captcha на форимите за коментари и на контактната форма.

Успех с начинанието.
 
От: Излъган™

Сега пък и до БТВ стигна. И то централната емисия новини в събота!!! Оправете си дизайна, срамота е да се показвате така! :wink:
 
От: Излъган™

Влизането в новините или сутрешни блокове е елементарно и дори не винаги се плаща. Хората търсят с какво да си пълнят емисиите, да не говорим, че в София всеки познава всеки и никога не е било проблем това...

Дизайна е много кофти, а менюто едвам го чета.
Дори във Фейстбук рекламата ми правеше лошо впечатление (казвам го конструктивно, защото попита колегата)

На мен ми е интересно, така не може ли да се КЛЕПАТ невинни хора и бизнеси?? Всички ли сигнали се виждат?
Не е ли редно само проверените да са видими?? Когато сте реагирали и е ясен проблема.
Това си е средство за злоупотреба, като знам какви злобни хора има в БГ.
Да не говорим, че ако не е оформен добре "контракта" с оплакващия се вината за клепането може да се прехвърли към Вас (сайта)....
 
От: Излъган™

Колеги, мен лично щеше да ме бъде срам да показвам тоя сайт по новините :/ Наистина не знам колко пари сте хвърлили за реклама, ама поне един дизайн можеше да направите както трябва :/
 
От: Излъган™

Излъгаха ли за Излъган.ком?
Нека хвърлим малко светлина върху този сайт - client.bg /blog/?p=59
 
От: Излъган™

Медиите лъжат в определени рамки постоянно. Такива лъжи има в почти всеки материал, просто няма как да проверите, но вярвайте ми, така е. В случая е ясно като бял ден, че лъжат понеже освен Клиент знам и други подобни сайтове.
 
От: Излъган™

Усещам че и аз ще напиша статия, защото и моите интереси са засегнати, когато аз пуснах антирекламата гугъл не беше чувал за излъган.ком /въпреки че е малко по късно отколкото излъган.ком/. По едно време онези се усетиха и дори написаха коментар във форума ми :/ Не знам как дори смеят да твърдят че този сайт е единствен и уникален :/
 
От: Излъган™

Без коментар просто :/ Пълни връзкари... Какво се размрънкаха по новините, тея не са ли чували за спамери? Имате ли представа колко от посетителите които влизат в сайта са със завирусени компютри? Не се оплаквайте за глупости, сигурно не сте имали сайт до сега и за това така реагирате!!!
 

Горе