Измама! Докладвайте тази страница

Наглият админ на страница във ФВ с име Психодиспансер ме измами с 200 лв. Каза, че продава на зор страницата за 300 лева, но се съгласи първоначално да му пратя само 200 лв. След това с цялата си наглост ми прати честитка със съвет да не се хващам повече на този номер.
Нека я докладваме за спам и измама, нека и останалите да знаят, че тази страница не се продава. Пишат на стената си, че я продават и след това трият всичко - ни лук яли, ни лук мирисали.

Мога да покажа копие на платежното и кореспонденцията в Скайп. Заради такива изроди аз се отказвам от купуването на страници.

*Не мога да сложа линк, защото нямам нужните мнения, но когато ги направя, ще си редактирам първия пост.
 
Последно редактирано:
От: Измама! Докладвайте тази страница

Да, хубаво е да подкрепиш мнението си с доводи, иначе се сещаш - сега това са "голи" обвинения.
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

Линкът винаги може да го пуснеш и като неработещ линк

изтрий htt'p://'www отпред и вече линкът ще си е чист текст

Едит: ако имаш платежно и кореспонденция в скайп може да си подадеш жалба в полицията за измама. Колкото и незаинтересовано да подходят поне ще извикат тоя "бизнесмен" да дава обяснения.

Между другото може да го информираш, че точно това смяташ да правиш - много е възможно да възстановите комуникацията си и да намерите някакво решение. Лесно ще го открият - платежното, т.е. няма много варианти да се прави на чукнат
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

С репорт скъпа, нищо няма да се случи. Трябва да е масов, за да я изтрият, а без да те познава никой не можеш да го организираш. Обръщай се директно към полицията. Ако му знаеш ника на тоя човек, кажи го да си имаме едно наум. Може и скайп, въобще как се подвизава в интернет.
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

Скайп - ludia 9111
Ще кача и част от кореспонденцията и платежното, разбира се. Още утре ще отида в полицията и ще подам жалба. Имам номер на банковата сметка, вероятно е на приятелката на Георги. Ей сега говорих с една приятелка. Мъжът й е полицай и ще ми даде координати къде точно да подам жалба за интернет измама. Имало си специален отдел за такива неща и смятам да си търся правата.
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

туй ли е?

http://www.youtube.lu/user/GoshoKoma91
http://vbox7.com/user:gosho_koma?p=comments
http://www.facebook.com/gosho.koma

тоз скайп съм го мяркал някъде

свържи се с него, уведоми го, че смяташ да подадеш жалба в полицията или директно подавай жалба. приложи си там каквото имаш като кореспонденция и платежно нареждане
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

Точно той е. Ще отида още утре в полицията, но ще подам жалба и в интернет. Чакам да ми дадат повече инфо какво точно трябва да направя.



къде му прати парите?
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

Парите преведох по банков път на името на момиче, каза, че е сестра му.
Скайп - ludia 9111
Ще кача и част от кореспонденцията и платежното, разбира се. Още утре ще отида в полицията и ще подам жалба. Имам номер на банковата сметка, вероятно е на приятелката на Георги. Ей сега говорих с една приятелка. Мъжът й е полицай и ще ми даде координати къде точно да подам жалба за интернет измама. Имало си специален отдел за такива неща и смятам да си търся правата.
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

принтирай кореспонденцията , банковата сметка , и всичко ,и ги носи в полицията аз по рано бях ходил така и свършиха работа, извикаха го , човека се стресна и върна парите.и направо върви в полицията .
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

Момичето се казва Ангелина Костова Борисова. Той се представи за Георги Сергеев Борисов, даде ми дори ЕГН, което е нереално предполагам. Когато го попитах защо фамилията във ФБ е друга, той каза, че било прякор. С цялата си наглост пускат съобщение на страницата си, че я продават и хората пращат съобщения. За кратко ме направи creator и видях за какво става въпрос в админ панела. Освен него има още 4-5, с които явно са се разделили парите. Сигурна съм, че има и други излъгани.
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

Ей таквиа дребни тарикати само бой ги оправя. Пускай жалба задължително ! Аман от кретени !
 
Може и леко да му намекнеш, че ще го яде голям за 200 лева. Може ли такива хора да има. За 200 лева е готов да си създаде такива проблеми. Чул, недочул, че така може да прави пари. Като го гледам момчето май изглежда да не го прави сефте. Има и една интересна снимка, която може да покажеш:

facebook.com/photo.php?fbid=149899321808252&set=a.149898851808299.31366.100003645567977&type=3&theater

Като го гледам, ще имаш много проблеми, на човека грам не му пука от органите на реда. :) Сори, че ти го казвам, но с такова впечатление останах и аз. За това искам това да приключи бързо и по правилния начин, както и да не се раздуха, че утре ще гръмнат пак всички платени медии колко е кофти FB и как ни мамят от интернет. А заради такива имат до някъде право. За това, този заслужава сега да изяде яко дървото, защото некви измекяри за жълти стотинки правят кофия имидж. И ония само чакат такива да се активизират, че да имат материал за репортажите. И реално намират.
 
От: Измама! Докладвайте тази страница

Коя е снимката, не мога да я видя.


Маркирай цитата на Blinky и с десен клавиш отвори направо адреса.

Иначе тоя образ мисля си, лесно би могла да се справиш с него, ако полицията нищо не направи - правиш си фалшив профил във фейса, почваш да го сваляш, всичко е готино, той като "пич" сигурно ще клъвне, и после на срещата не отиваш сама и познай какво става....
 

Горе