Изплащане на печалба от NastyDollars

absolut_

Member
Здравейте.
Преди време бях пуснал сайт с adult тематика и бях сложил реклама на Fling. Бях се отказал от него, но днес се стих да го проверя и видях че има 15 Signups. И въпросът ми е някои получавал ли е пари от тях, кой е по-добрият вариянт с чек или банков трансфер?И информацята за банковият акаунт как се попълва, че не ми става ясно?
Благодаря ви предварително!
 
От: Изплащане на печалба от NastyDollars

Пробвай с epassporte (може да се наложи да им пишеш писмо за да ги питаш дали може да ти пратят парите с epassporte, ако уеб интерфейса не позволява да зададеш този начин на плащане). Ако не може - с чек.
 
Последно редактирано:
От: Изплащане на печалба от NastyDollars

Аз рекламирам Fling.com през Hugetraffic.com (Ref.) и досега съм получил две плащания с чек и си взех мангизите без проблем
 
От: Изплащане на печалба от NastyDollars

Да, така е. В черния списък сме.
 
Последно редактирано:
От: Изплащане на печалба от NastyDollars

Видях интересна тема :)

Насти не предлагат епасспорте...само чек и по банков път. Знам, че процедурата с осребряването на чека е много бавна, за това аз винаги съм предпочитал алтернативата - по банков път.

Вие главно адулт трафик ли пращате към fling? Защото аз главно адулт пращам, но регистрациите са отчайващо малко...И още нещо, за промоция на fling PPC или free трафик пращате?

Открих някои от отговорите в друга тема, сори за спама :)
 
Последно редактирано:
От: От: Изплащане на печалба от NastyDollars

Видях интересна тема :)

Насти не предлагат епасспорте...само чек и по банков път. Знам, че процедурата с осребряването на чека е много бавна, за това аз винаги съм предпочитал алтернативата - по банков път.

Вие главно адулт трафик ли пращате към fling? Защото аз главно адулт пращам, но регистрациите са отчайващо малко...И още нещо, за промоция на fling PPC или free трафик пращате?

Открих някои от отговорите в друга тема, сори за спама :)

gnoll Би ли ми обяснил как попълваш информацията за banк account.
Не ми става ясно какъв е този ABA номер.
 
От: Изплащане на печалба от NastyDollars

При мен като стана дума за плащане и ми пратиха мейл че тва не били реални акаундс и некфи такива ... с една дума измама...
 
От: Изплащане на печалба от NastyDollars

Това с aff ли ти се случи? Защото при тях условията са такива:
in addition, we reserve the right to retroactively convert you to percentage program i if the quality of your traffic is extremely poor.

Това значи, че плащат процент от сумите, които клиентите са платили.

За да няма подобни недоразумения, винаги избирайте "Percentage Program".
 
Последно редактирано:

Горе