Изпозастреляха се на България

От: Изпозастреляха се на България

Дали е замесена жена, е интересно.
 
От: Изпозастреляха се на България

Дали е замесена жена, е интересно.
няма да се очудя ако е замесено и мъж и куче и какво.просто хората не са това, което бяха.

в 8.15 сутринта. още не са се събудили и са се почнали. не искам да умаловажавам станалата трагедия, ама може ли такава кретения. да се стрелят по улиците, че и преди няколко дни двама кретени точно преди това крастовище очистиха 2ма пешеходци. не знам какво е станало сега, но малко ми подсказва, че в главата е проблема на повечето.

сега чух, че било за жена. е**си жените, е**си любовта. :) единия с лада (тунингована), другия с опел кадет - голяма дилема е имала и мацката. :)

не харесвам такива изпълнения, защото говори за слаб характер и психика и малоумие да отнемеш и друг живот, който няма нищо общо и за това ще нареждам такива нон стоп.

ако може всички такива да се съберат на едно място и да се убиват един друг, без да пречат на нормалните хора, които не подозират, че може да им се случи нещо, покрай такива драматични герои.
 
От: Изпозастреляха се на България

Направо без коментар. Баси чудесията, Баси нещото...
Кво им става на тея хора бе? И то в 8:15 часа.. Още не е било изпекло слънцето като хората..

Тцтц... простотия до шия..
 
От: Изпозастреляха се на България

как си написал това заглавие.. все едно си бил там ...? :D я разкажи ... :wink:

жена е замесена .. какво друго да е :(
 
От: Изпозастреляха се на България

Бях там, към обяд в Марсилията ;)

Наистина кофти работа, да изтрещиш до такава степен, че да почнеш да гърмиш какво ли трябва да ти се е случило!? От едно засичане малко ме съмнява, трябав да има и друга причина... А мизерните медии ако въобще може да се нарекат така пишат какво ти си искат, колкото да има новина. Дали е вярно или не това което са написали няма значение, анонимен източник, анонимен минувач, еди някой си казал... Една добре обоснована статия с доказателства нямат... както и да е отнесох се :)
 
Последно редактирано:
От: Изпозастреляха се на България

Аз пък казвам, че не са изтрщяли.
Напълно нормални тъпи копелета.
Хора са се избивали за жени от дълбока древност та до наши дни.
Навремето колко дуели и войни е имало заради някоя фуста, бедна ви е фантазията.
Някои ще кажат селски манталитет, но тогава на дуели са ходели предимно благородници и друга сволоч, мислещи се за синя кръв, т.е деца на боговете.
 
От: Изпозастреляха се на България

Причини за изтрещяването на бедния ни народец има много - животът е скъп заплатите мизерни, безработицата се увеличава с всеки изминал ден, онези там в парламента си пълнят гушите, а ние ядем жалките остатъци... няма смисъл да изброявам повече - всички сме наясно за какво става въпрос.
Пък журналистите пишат пълни глупости, но те не са виновни - на тях за това им се плаща, да създават новини.
 
От: Изпозастреляха се на България

Дам , държавата ни че е бедна е виновна , че двама ненормални се карат за някакво момиче и се стрелят.....нямали са мозък , ще си теглят последствията.Момичето ми е много интересно как се чувства след като е разбрала.
 
От: Изпозастреляха се на България

ненормални се карат за някакво момиче и се стрелят
Това и аз не го разбирам. Мисля че има редица по-интелигентни начини за справяне с проблема, ако изобща може да се нарече проблем.
 
Аз пък казвам, че не са изтрщяли.
Напълно нормални тъпи копелета.
Хора са се избивали за жени от дълбока древност та до наши дни.
Навремето колко дуели и войни е имало заради някоя фуста, бедна ви е фантазията.
Някои ще кажат селски манталитет, но тогава на дуели са ходели предимно благородници и друга сволоч, мислещи се за синя кръв, т.е деца на боговете.
А се си мислех, че сме идея по еволюирали от едно време. :)

Да, много случаи е имало жена да е била причината за война, разпра, битка, двубой, тупаници и какви ли не такива първични прояви. Най-известният е за хубавата Елена.

Не знам какво са си мислили пичовете, но явно оня е станал рано сутринт с мисълта да умре и да вземе със себе си новото гадже на бившата си. Леко ми е комплексарско това, но е мое мнение. :)
 
От: Изпозастреляха се на България

Това нормален човек не може да го направи. Абсолютно идиотски начин да умреш. Нека почиват в мир все пак, доста гадна случка.
 
От: Re: Изпозастреляха се на България

Не знам какво са си мислили пичовете, но явно оня е станал рано сутринт с мисълта да умре и да вземе със себе си новото гадже на бившата си. Леко ми е комплексарско това, но е мое мнение. :)

По-скоро е казал "Само аз заслужавам такава жена и само аз я обичам истински. Или ще е моя, или няма да е на никой". Няма нищо комплексарско в това да обичаш някого, повече от всичко на света, Блинки.
 
Re: От: Re: Изпозастреляха се на България

По-скоро е казал "Само аз заслужавам такава жена и само аз я обичам истински. Или ще е моя, или няма да е на никой". Няма нищо комплексарско в това да обичаш някого, повече от всичко на света, Блинки.
Намирам комплексарщина в това да си мислиш, че единствения начин да имаш такава жена (кой знае за какъв змей говорим) е да убиеш някой. А и най-логичното е ако я обича да я пусне на свобода. "Само аз заслужавам" ми звучи доста комплексарско. :)

Малко тежко е решил дилемата си с това чия ще е. Никога не бих толерирал такава драма. Не знам, може и проблема да е в мен, но трудно ми го възприема съзнанието. :)
 
От: Изпозастреляха се на България

това като онази новина - съселянин съсече любовкина на жена си и се обеси. :)

мир на праха им.
 
Re: От: Re: От: Re: Изпозастреляха се на България

По-скоро егоистично, а не комплексарско.
Е да. Сложи и една тунингована лада, изтрели в 8 сутринта и си се получава комплексарско. Малко крайно мисля, но това за мен са слаби характери и меки съзнания. :)
 
От: Re: От: Re: От: Re: Изпозастреляха се на България

Е да. Сложи и една тунингована лада, изтрели в 8 сутринта и си се получава комплексарско.
С ладата ще ме срам да се покажа, а изстрелите се произвеждат по-скоро за отмъщение, отколкото за избиване на комплекси.
 

Горе