Предлагам: Изпращане на покани за харесване на страници

Дискусията в 'Freelance Jobs & Projects' стартирана от kamentk, Март 7, 2019.

?

Доволни ли сте от предлаганата от мен услуга?

1. Да

60.0%
  2. Не

0 глас(ове)
    0.0%
  3. Върши работа

0 глас(ове)
    0.0%
  4. Не съм я ползвал

40.0%
  1. kamentk

kamentk Well-Known Member

Рег.:
    Юни 3, 2012
    Съобщения:
    2,111
    Харесвания:
    259
    Точки:
    83
    Здравейте,

разполагам с голямо количество профили с много реални български приятели във фб за това предлагам възможността да ги поканя да харесат вашата страница. Изпращането на поканите става чрез тази опция на ФБ:

Цени:
    • Смесена аудитория - 7 лв за всеки 1000 покани.
    • Мъже/Жени: - 13 лв за 1000 покани.
    • Друг таргет по интереси/възраст/местообитание - ориентировъчно 20лв/1000 покани. Става само след изготвяне на индивидуална оферта според наличностите и спецификите на таргет групата, не се колебайте да се свържете с мен на ЛС да изкоментираме детайлите.

FAQ:

Колко хора ще харесат?
    Отговорът на въпроса зависи строго от страницата, тематиката, броя на публикациите в нея. Обикновено харесват между 5 и 20 процента от поканените.

С какво тепмо работиш?
    Каня по 1000-1500 души на ден. Поръчки до 2000 души могат да се изпълнят и за ден при изрично желание на клиента.

Как става изпращането на поканите?
    Изпращането на поканите става вечер между 7 и 10 часа от мен или човек от екипа ми. Вие само трябва да следите резултатите.

Какво трябва да предоставя?
    Линк към страницата която трябва да и рекламен текст с дължина между 20 и 150 символа. Останалото го вършим ние :)

Възможно ли е услугата да се приложи върху нова страница?
    Да, но е добре да има поне 10 публикации в страницата за постигане на по-дори резултати.

Хората които ще поканиш реални ли са?
    Да, хората които каня са реални български профили, без цигани, селяни, фалшиви профили и т.н. Хората са предимно млади и платежоспособни хора в диапазона 18-40 години от областни градове. Приятелите се подбират ръчно, фалшивите профили, неактивните и т.н, ако бъдат идентифицирани се чистят ръчно периодично от профилите.

Колко най-много хора можеш да поканиш?
    Бройката варира, но мога да поканя около до 20 000 души да харесат една и съща страница.
    Таргетираната по пол аудитория се предлага в размер до 3000-4000 души. Трябва да определим възможностите на ЛС при започване на услугата.

Как ще докажеш, че си поканил толкова хора колкото съм заплатил?
    Преди да започна да каня от даден профил правя screenshot на диалога за изпращане на покани. След като изпратя поканите правя втори. Сами можете да се уверите, че покани са изпращани и да определите броя им от предоставените снимки. А и резултатите ще говорят сами по себе си.

Разполагаш ли с чуждестранна аудитория?
    Към момента не разполагам с голямо количество чужда аудитория. Планирам разрастване на услугата в тази насока.

Предлагаш ли специфичен таргет?
    В зависимост от темата може да измислим и по-тясно таргетиране на хората които ще се поканят, пишете ми на лично при интерес за такава оферта.

Добавяш ли хора в групи?
    Към момента не, поради последните промени в policy-то на Facebook. Щом намеря начин как да възстановя услугата ще ви пиша своевременно.

Предлагаш ли ревю на услугата?
    Безплатни ревюта няма да има, тъй като предлагам услугата от много години, но първите 5 души поръчали 4000 покани ще ги получат на цена от 10$(17лв) при заплащане с paypal или epay. (5-те поръчки са изчерпани)

Какви методи на плащане приемаш?
    epay, paypal, банка, еконт, запис в пощата - описани в реда в който са ми най-удобни. т.е ми е най-удобно да приема плащане по epay, а най-неудобно да ходя да тегля записи от пощата и еконт.

Кога се извършва плащането?
    Плащането става предварително. Изключение се прави за хора с които сме работили или работим редовно или за потребители във форума predpriemach със по-висок показател iTrader спрямо този на моя профил, но само ако нямат негативни отзиви.

За всякакви други въпроси - ЛС

Предишна тема съдържаща множество отзиви за услугата:
    Предлагам: Добавяне на хора в FB групи - БГ

-----------------------:):):)Доволни Клиенти:):):)--------------------------

-----------------------:(:(:(Недоволни Клиенти:(:(:(--------------------------

Последно редактирано: Юни 2, 2019
  2. kamentk

Рег.:
    Юни 3, 2012
    Съобщения:
    2,111
    Харесвания:
    259
    Точки:
    83
  3. zlatko0o

zlatko0o Active Member

Рег.:
    Окт 16, 2011
    Съобщения:
    474
    Харесвания:
    61
    Точки:
    28
    Поръчах 3000 покани като бяха таргетирани(жени).
    От тях бих казал, че между 300-400 харесаха страницата. Аз лично съм доволен.

Успех за напред с поръчките :)

Поздрави.

kamentk харесва това.
  4. kamentk

Рег.:
    Юни 3, 2012
    Съобщения:
    2,111
    Харесвания:
    259
    Точки:
    83
    Благодаря за добрите думи. Колегата Златко също е много коректен и се работи лесно с него. Успех и на теб :)

Между другото съм свободен за нови поръчки :)

5. kamentk

Рег.:
    Юни 3, 2012
    Съобщения:
    2,111
    Харесвания:
    259
    Точки:
    83
  6. kamentk

Рег.:
    Юни 3, 2012
    Съобщения:
    2,111
    Харесвания:
    259
    Точки:
    83
  7. kamentk

Рег.:
    Юни 3, 2012
    Съобщения:
    2,111
    Харесвания:
    259
    Точки:
    83
    По случай великденските празници - който заяви и плати 4000 покани в рамките на днешния ден ги получава срещу 20 лева.

8. Aramis

Aramis Member

Рег.:
    Февру 22, 2016
    Съобщения:
    142
    Харесвания:
    24
    Точки:
    18
    Препоръчвам колегата! Работи добре и има резултати.

kamentk харесва това.
  9. kamentk

Рег.:
    Юни 3, 2012
    Съобщения:
    2,111
    Харесвания:
    259
    Точки:
    83
    Благодаря за добрите думи!

10. kamentk

Рег.:
    Юни 3, 2012
    Съобщения:
    2,111
    Харесвания:
    259
    Точки:
    83
    ОБнових малко първото мнение, услугата е все така актуална. Възползвайте се докато я има :)

11. xainov

xainov Well-Known Member

Рег.:
    Февру 7, 2013
    Съобщения:
    1,342
    Харесвания:
    144
    Точки:
    63
    Абсолютно точен е колегата. От 4000 покани харесаха над 400 човека, което според мен е доста добре.

kamentk харесва това.
  12. kamentk

Рег.:
    Юни 3, 2012
    Съобщения:
    2,111
    Харесвания:
    259
    Точки:
    83
    Благодаря колега!

13. kamentk

Рег.:
    Юни 3, 2012
    Съобщения:
    2,111
    Харесвания:
    259
    Точки:
    83
  14. kamentk

Рег.:
    Юни 3, 2012
    Съобщения:
    2,111
    Харесвания:
    259
    Точки:
    83
    Следващите дни приемам няколко поръчки и след тва ще можете до се възползвате от услугата чак в началото на август месец, тъй като екипът излиза във ваканция и ще работим само с редовни клиенти.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice