Изпращане на пратка в Катерини, Гърция

Здравейте. Да питам някой наясно ли е как мога да изпратя един мобилен телефон до Катерини, Гърция. Мога ли да използвам някакъв куриер или автобусни превози. Трябва да получа и пари за него. Ако някой има идея, нека помогне, ще съм му много благодарен.
Със тези автобуси уж става, но дали има някакви проблеми при транспорта, колко се плаща на шофьора и тн...?
 
От: Изпращане на пратка в Катерини, Гърция

Еконт разнасят до Гърция, може да видиш в сайта им цените или да използваш калкулатора, за да сметнеш колко ще ти струва пратката. Това с шофьорите не знам дали ще стане много, защото ги подгониха за тези пратки и не искат много да взимат. Аз лично до Гърция съм изпращал само колети по БГ пощи, но в твоя случаи това едва ли ще ти свърши работа. Виж Еконт или другите куриерски фирми.
 
От: Изпращане на пратка в Катерини, Гърция

Защо да не му свършат работа бг пощи? Пише си колко му струва телефона и гръка си плаща преди да получи пратката.
Ако не е спешно бързо да стигне бг пощи са перфектният вариант. Еконт ще вземат малко повече но пък ще се достави по бързо.
 
От: Изпращане на пратка в Катерини, Гърция

Изпращал съм обикновени колети до Гърция, а не знам как точно седят нещата с техника и подобни с БГ пощи, за това казвам, че не може и да не му свършат работа. По-сигурно и бързо ще стане с някоя куриерска фирма.
 
От: Изпращане на пратка в Катерини, Гърция

Сигурно ли е че Еконт разнасят из цяла Гърция? Ако е така, явно са удачен вариант!
 
От: Изпращане на пратка в Катерини, Гърция

Сигурно ли е че Еконт разнасят из цяла Гърция? Ако е така, явно са удачен вариант!

Хайде да пробваме какво ще стане ако направиш усилие да отвориш сайта им, идеш на калкулатор и разцъкаш?
Вкарай малко самоинициатива де!
Каза ти се кой, каза ти се как, дори и къде. Колко повече? Ако искаш дай точен адрес да ти го сметнем да не се натоварваш, а?
 
От: Изпращане на пратка в Катерини, Гърция

lqllqlq имаш право за това което каза, но вече проучих нещата и се оказа че най-добрия вариант е ACS - Bulgaria. За 30 лв и в 3 дневен срок ще се получи доставката до Гърция. Доколкото успях да разбера, Еконт разнасят само до по-големите градове, но може и да ви лъжа.
 
От: Изпращане на пратка в Катерини, Гърция

Я провери Speedy.bg , за Гърция имат добри услуги, но мисля че не може с наложен платеж.
 

Горе