Изпуснат домейн заради PayPal

Cybertack

New Member
Исках само да споделя с вас, че да ми стане малко по леко.
Значи от седмица и нещо домейна в пейпал ми е ограничен защото уж някое трето лице се е опитало да влезе, без подробности казват ми само това. Искам да ми представят IP, никакви ги няма. Пиша писма с въпроси и накрая получавам някакъв e-mail темплейт който гласи:

Dear Yanko Zhelev,


Thank you for contacting PayPal. We believe we responded to your recent
inquiry either through a call into our service center or through another
e-mail from you.

Please know that we appreciate your business and we want to address your
questions in a timely fashion. If you still need to speak with a PayPal
representative, please feel free to contact us at 888-221-1161 or
402-938-3570.

---Fuck you--- for choosing PayPal! :(

Както и да е после ми искат данни и доказателства които да потвърдят самоличността ми да ви кажа честно аз съм излизал зад граница само с червен паспорт а тези без малко да ми искат и ДНК проба...!!

И както и да е това не беше темата за дискусия.. Всичко това като се случва аз чакам един домейн вече втори месец (а и да събера пари в акаунта). И тия меко казано "идиоти" като ми затапиха акаунта иди се oправи. Офффф тежко ми е, замина, замина iyk.com :( :(

Извинете за преждевременното прекратяване на историята но наистина тежко ми стана, сутрин, сутрин да ударя 200 грама ракия, че поне лекциите леко да минат :(
 
Последно редактирано от модератор:
cxzcz

тоя пейпал много атаки претърпява.. постоянно чета за проблеми поради опити за разбиване на акаунт дори на цяла система от акаути
 
Всъщност изгубил ли си iyk.com или PayPal са ти затворили акаунта? ще мине време преди PayPal да могат да работят добре с България. Въсщонст ако искат да развиват нашия пазара имат едно единствено нещо да направят... да отворят офис у нас и да наемат хора.
 

Горе