Изработване на сайтове и онлайн магазини

Powweb

Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
За триене.
 
Последно редактирано:
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Във портфолио, кой избра цветовете? то не се чете изобщу. Малко трябва първо да поработиш върху портфолио като дизайн.
Във портфолиото си използвал повече от един път H1 Таг, от гледна точка на СЕО не е добре.
Логото ти е обикнвен фонт, това е текст.
Слагай всички Джаваскриптове във Футър, ще ускориш сайта.
Повечето ти сайтове изглеждат..... Възползвай се от предимствата на CSS3 дори и CSS4 "Бета" .
Успех :)
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Горе в дясно тикчето за какво е?
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Здравей, от забележките ти намирам уместна само за H1 таговете и е коригирана, другото си е чист хейт не виждам кое не се чете и не вярвам ти да си критерий за добър дизайн.
За логото аз не съм дизайнер на лога а просто предлагам бонус прилично лого към сайта ако клиента няма.
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Сайта е нов и постоянно ще търпи промени не бях измислил какво да сложа в тикчето но го махнах, да не трябва да има празни елементи.
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Не е хейт, а приятелски съвет. Казах ти го с идеята, да се подобри портфолио, за д аимаш повече клиенти като видят хубаво портфолио.
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Да има какво да се подобри в дизайна и светлите цветове се харесват на повече хора, но на мен ми допадат тези и засега ще ги оставя така.
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Да, твоя е преценката. Навремето си бях закупил 2 бр. книги издадени от bamagazine .com. Тук може да ги разгледаш някои: http:// www. bamagazine .com/Articles.asp?ID=150
Та просто като информация ти го давам линка, аз критика няма да ти правя, въпреки, че на мен когато ми правят, това само ме радва. Успех!
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Благодаря за полезната информация.
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Промоция:
Изработване на сайт на малък хотел или къща за гости с премиум тема, 1година хостинг и домейн цена 80лв.
Изработване на друг сайт -30лв. от цената.
На първата поръчка от тук.
 
От: От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Промоция:
Изработване на сайт на малък хотел или къща за гости с премиум тема, 1година хостинг и домейн цена 80лв.
Изработване на друг сайт -30лв. от цената.
На първата поръчка от тук.

1. Темата получвам ли я? В смисъл как стои въпроса с лиценза?
2. Къде е хостинга и какви какви са параметрите?
3. Домейна може ли да е .bg?

Направо да пращам заданието?
 
От: От: От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

1. Темата получвам ли я? В смисъл как стои въпроса с лиценза?
2. Къде е хостинга и какви какви са параметрите?
3. Домейна може ли да е .bg?

Направо да пращам заданието?

1. Темата не е получаваш исползва се за сайта само, лиценз няма използва се версията на WordPress в момента без да се упдейтва но това е достатъчно за безпроблемното функциониране на сайта.
2. Хостинга е Премиум на Хост.бг и се използва само за сайта примерно ако на клиента това му е единствения сайт да не дава първата година месечни такси за хостинг.
3. Домейна е .com или друг без .bg в зависимост от цените в момента и е бонус както и хостинга ако клиента няма свой.
Ако имаш други въпроси моля да се свържеш с мен на посочените начини за контакт мисля че са достатъчно.
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

1. Как не се ъпдейтва? Демек правим сайта и остава така вовеки веков? И това с лицензите пак го обясни, че да нямам проблеми след месец примерно или ако се наложи ъпдейт на самата тема (пак се връщаме на първия въпрос).
2. Този хост е само за мен и в мой профил?
3. а домейн .xxx може ли?

Питам тук да не си губим времето на ЛС.
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Аз доколкото разбирам, хоста е Негов, и разполага всички сайтове на клиенти във негов хост,т.е клиента плаща за да наеме хост?
А темплейти ако са Нулед? или са купени?
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Мисля че съм обяснил добре в горния пост какъв хостинг и тема е включена в цената. Срещу допълнително заплащане може да получиш оригинална тема ако държиш и не виждам проблем ако не те устроива хостинга за без пари да си наемеш. lglgl не виждам какво толкова ти е интересно в темата ми, друго си е да прелъжеш някой и за същото нещо да му вземеш 300-400 лева, айде моля те избивай си комплексите другаде.
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Мисля че съм обяснил добре в горния пост какъв хостинг и тема е включена в цената. Срещу допълнително заплащане може да получиш оригинална тема ако държиш и не виждам проблем ако не те устроива хостинга за без пари да си наемеш. lglgl не виждам какво толкова ти е интересно в темата ми, друго си е да прелъжеш някой и за същото нещо да му вземеш 300-400 лева, айде моля те избивай си комплексите другаде.

Така ли печелиш клиенти? Може и да си обяснил ама не и така, че да те разбере човек.
Успех
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Мисля че съм обяснил добре в горния пост какъв хостинг и тема е включена в цената. Срещу допълнително заплащане може да получиш оригинална тема ако държиш и не виждам проблем ако не те устроива хостинга за без пари да си наемеш. lglgl не виждам какво толкова ти е интересно в темата ми, друго си е да прелъжеш някой и за същото нещо да му вземеш 300-400 лева, айде моля те избивай си комплексите другаде.
Аз няма какво да избивам, просто не ти схващам логиката:
80лв за сайта +домейн+хост

Един нормален домейн в БГ струва 20 лв
Един хост най-базов- около 50 лв
А ти ще правиш сайт за 10 лв ?
В крайна сметка какво правиш? инсталираш Wordpress И му слагаш подозрителен темплейт които не се ъпдейтва???
Защо питам?
Защото екипа ми става голям, и ми трябват хора знаещи Уордпресс. simple as that.
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Добре ако може само uphero да ми обясни защо ми даде репутация измамник с какво го измамих.
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Моля модераторите да се намесят и да разчистят темата и репутацията ми и червения картон защото няма причина за него или да изтрият направо и продължават да дават поле за изява на такива ... като приятелчетата: lglgl и uphero момчета така и да постигнете нещо ще е временно мислех че това е сериозен форум
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

аз търся човек за изработката на сайтове на wp . сериозните да пишат на лично за повече инфо
 

Горе