Изработка на лого.

spirosi

Active Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Здравейте,
търся човек който да ми изработи лого за ресторант, логото ще бъде гравирано по менюта върху дърво, така че моля имайте го в предвид. Името на ресторанта е " The Log House" . Както се сещате тематиката е всичко е от дърво. На прикачената снимка ще видите визитката на която има и снимки. За шрифт може да използвате този от визитката.
Моля публиkувайте вашето предложение и цена тук. Ще закупя само векторния фаил на логото което най-много ми хареса.

Чакам вашите предложения

Желая ползотворен ден на всички !

П.П.

Лого което е просто текст с името не изпращайте моля.
Самото лого може примерно да представлява дънер с забита брадва или джага в него например с името около него.
 

Прикачени файлове

  • log house vizitka.jpg
    log house vizitka.jpg
    102.5 KB · Преглеждания: 92
Последно редактирано:
От: Изработка на лого.

Цена? Или по взаимна договорка?
 
От: Изработка на лого.

Ами цената е също част от офертата която очаквам. Не съм сложил лимит умишлено, защото на първо място ми е дизайна, но и от цената ще зависи отчасти избора ми.

Цена? Или по взаимна договорка?
 
Последно редактирано:
От: Изработка на лого.

От моя гледна точка заданието ви изглежда така:

Здравейте,
Търся ресторант, в който да ми предложат различни ястия. Обичам свинско, така че наблегнете на него. Отрупайте ми масата с вкуснотийки, а пък аз ще платя само това, което ми хареса ....
 
От: Изработка на лого.

От моя точка изглежда така:

Здравейте, дайте ми менюто да разгледам за да си избера нещо. Моля препоръчайте ми кое е прясно днес!


Ако имаш градивно предложение какво да направя за да подобря обявата, или да ми кажеш точно какво съм объркал , моля кажи ще ти бъда благодарен....


От моя гледна точка заданието ви изглежда така:

Здравейте,
Търся ресторант, в който да ми предложат различни ястия. Обичам свинско, така че наблегнете на него. Отрупайте ми масата с вкуснотийки, а пък аз ще платя само това, което ми хареса ....
 
От: Изработка на лого.

Направете конкурс, обявете награда, колкото по-голяма е тя толкова повече предложения ще получите и съответно ще имате по-голям избор.
Може примерно да има и поощрителна награда някакъв куверт за заведението ви за справилите се най-добре, така ще привлечете повече участници и ще имате "маса с предложения".
 
От: Изработка на лого.

Малко съм объркан от заданието: “търся човек който да ми изработи лого за ресторант, логото ще бъде …”, “Моля публикувайте вашето предложение и цена тук.” Да предположим, че става въпрос за конкурс. Ето и примерно задание:

Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Срок на конкурса: 08.12.2014 – 14.12.2014 . Победителят ще бъде излъчен до 16.12.2014

Описание: Каним всички желаещи дизайнери да се включат в конкурса с неограничен брой предложения. Логото ще се използва за бар - ресторант Дървената Къща в Банско (http://theloghousebansko.com/).

Изисквания към проекта: Логото ще се гравира върху дърво, за това всички проекти трябва да са съобразени с начина му на използване. Можете да използвате шрифта от съществуващото лого, показано на меню(визитка) в прикачения файл. Логото да е изградено от логотип и символ. Символът може да бъде дънер със забита брадва или джага. Победилото предложение да ни бъде предоставено във векторен формат.

Моля публикувайте предложенията си тук в темата.

Награда: ??? лв. (гарантирана / НЕгарантирана) – хубаво е да сте наясно с тази точка от заданието.

При гарантирана награда от 120 лв. аз бих се включил в конкурса с едно предложение. Заданието и сроковете в него са примерни.
 
От: Изработка на лого.

Ето едно предложение от мен за спорта, при по-ясни правила ще се включат и още колеги със сигурност.

wood-stamp.jpg


ЦЕНА:100лв.
 
От: Изработка на лого.

Благодаря за идеите.

Малко по късно днес когато ми остане време ще пусна конкурса като нова тема. Наградата примерно ще бъде 100 лева + вечеря при нас. Който желае може да пуска и в тази тема.
 
От: Изработка на лого.

Предлагам да пуснете новата тема тук: Предприемач.ком -> Екстри - Webmaster Forum -> Уебмастърски Пазар - Webmaster Marketplace -> Freelance Jobs & Projects
Свободно можете да ползвате примерното задание (copy-paste), което ви предложих с необходимите корекции.
 
От: Изработка на лого.

Untitled-1343555.jpg




Untitled-13435556345433234.jpg





цена: 50лв
 

Прикачени файлове

  • Untitled-13435556345433234.jpg
    Untitled-13435556345433234.jpg
    45.1 KB · Преглеждания: 21
  • Untitled-1343555.jpg
    Untitled-1343555.jpg
    40 KB · Преглеждания: 22
Последно редактирано:
От: Изработка на лого.

По предложение на xland.
Направих нова тема (конкурс) която се намира на адрес: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=56900&p=651282#post651282
Моля всички желаещи да се насочат натам.

Още веднъж големи благодарности към xland и buymore за добрите и креативни съвети.
 

Горе