Изработка на сайт за новини

veselin80

New Member
Здравейте имам нужда от изработка на сайт за новини срещу заплащане. Изискванията ми са да може лесно да се работи с админ панела, да може да се добавят видеа, галерии от снимки, анкети и другите неща са стандртните за един сайт за новини.
 
Трябва ти човек с wordpress. Харесай си някоя тема от themeforest. По-добре пусни тема в раздела с обяви.
 
Какво,целиш с новинарски сайт. Те са 1 000 000 000 безмислено е ако искаш без пари да правиш новинарски бизнес.
 
Работещ или печеливш... кое от двете. Запомни има разлика!!!
 
И като го обновиш - и ако не внимаваш ще промениш урл структурата и ко станало - ебало майката на сайта. Преиндексацията в Гугъл ще те срине.
 
Нищо не се променя ако сайта е печеливш и работи. Форума ми не го пипам вече 12 г... само ъпдейтвам системата.

3 пъти губих сайта заради дизайнерски / темплейтни лайна.

Внимавай!!!
 
Той сайта не е създаден на теб да ти харесва.

Ебати.
 
Не е така сега, галерията със снимки не е ОК, видео може да се вгражда само от фб и др. неща
 
Не е. :) Но честно казано, щеше да е добре да беше пуснал предложението си във Пазара. Там щеше да намериш доста разработчици. ;) Иначе има кой да ти помогне.

Пиши там, ако решиш. ;) И дай повече инфо какво искаш да бъде дадена максимално точна оферта за това. ;)
 
@veselin80 имаш ли отговори на следните въпроси:

1) Авторски права имаш ли за мултимедийното съдържание?
2) Под обновяване какво имаш предвид смяна на дизайна или цялостно обновяване?
3) Бюджет?

Според отговорите на тези въпроси ще се ориентираш първо какви специалисти ти трябват (е може и един да е) и второ дали си за WP или нещо по-точно ;)
 

Горе