Изработка на сайт на wordpress

Дискусията в 'Web Development' стартирана от deyandimov, Апр 2, 2018.

Тагове:
  1. deyandimov

deyandimov New Member

Рег.:
    Авг 21, 2017
    Съобщения:
    18
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Здравейте търся човек който може да ми изработи сайт на wordpress или някоя друга платформа няма значение за мен. Темата е за продажба на билети. Моля само за сериозни предложения

2. aatanasow

aatanasow Member

Рег.:
    Ноем 7, 2016
    Съобщения:
    68
    Харесвания:
    44
    Точки:
    18
    Здравейте, мога да помогна ако се спрете на вариант WordPress. Аз лично го предпочитам пред останалите платформи, най-вече заради голямата му популярност. Разбира се и другите имат предимства, но решението си остава ваше. Ако изберете WordPress мога да предложа 2 подхода за изработка. Пишете на лично с повече инфо за проекта и ще обсъдим детайлите.

3. pavelpavlov018

pavelpavlov018 New Member

Рег.:
    Апр 4, 2018
    Съобщения:
    4
    Харесвания:
    2
    Точки:
    3
    Здравейте ! Мога да ви направя вашият уеб сайт за продажба на билети. Имам богат опит с динамични уеб форми. Правил съм няколко подобни уеб сайта като вашата идея. Ако се интересувате може да ми пишете на ел.поща: pavelpavlov018@gmail.com

4. Anre

Anre New Member

Рег.:
    Апр 23, 2017
    Съобщения:
    21
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Здрвейте, ако имате интересн имам фирма за разработка на интернет страници и приложения. Ще се радвяам да поговорим и да поработим заедно.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice