Изработка на сайт 360лв.

saitbg.com

Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Изработка на сайт 360лв. - SaitBG

Изработка на сайт - цена 360лв. Всичко включено в цената, домейн и хостинг за 1г.
SaitBG dot com - изработка на сайт

Website START
Уеб сайт за начален старт. В него е предвидено да се съдържат необходимите неща за малък и среден бизнес. Единственото необходимо е да ни предоставите вашите материали, които желаете да публикувате и ние ще го направим за вас.
Цена изработка на сайт - 360лв.

Бонуси:

- домейн (напълно безплатен за 1г.) www MYSait com
- хостинг (напълно безплатен за 1г.)
- SEO (оптимизация за интернет търсачките)
- google search (ъплоудване на съдържанието в google com)
- CMS (Система за управление на съдържанието)
- безплатна подръжка 3 месеца

Включени елементи:

- изработка на визия
- до 10 вътрешни страници
съдържанието се предоставя от клиента
- до 1 визитка с контакти
- локализация на адреса с GoogleMaps
- фирмен mail от вида office @ mysite com
- до 3 менюта всяко с до 5 статии
- до 1 група галерия с картинки
- форум с до 5 групи
- интегриране на 'Tyxo' брояч
 
Последно редактирано:
От: Изработка на сайт 360лв.

може да дадеш малко по-подробно описание
като например влиза ли в тази цена изработка на лого, някакви обработки на снимки и прочее, какъв точно тип сайт, колко голям и разни такива. Ще е по информативно

____________
изработка на сайт от Уеб Дизайн България Груп ООД. Статии и материали за ипотпал компютърните технологии в Интернет мрежата
 
От: Изработка на сайт 360лв.

аз пък продавам автомобили по 360 лева парчето - включва всичко
 
От: Изработка на сайт 360лв.

айде пак от супер промо мега офертите, продавам едно такова с едни такива

а и това не му ли е мястото във друга секция?
 
От: Изработка на сайт 360лв.

Доколкото разбрах от написаното в сайта на човека, става въпрос за сайтове базирани на Джумла.
 
От: Изработка на сайт 360лв.

Ех как го нападнахте човека, аз например си харесах услугата "google search (ъплоудване на съдържанието в google com)".

Може ли малко повече инфо за нея. Как го правите например - ръчно, автоматично? Ако е ръчно сигурно бавно ще стане, имам един сайт с към 100 000 страници. Колко пари ще ми вземете за него да го запишете целия в базата данни на Google?
 
От: Изработка на сайт 360лв.

Ех как го нападнахте човека...

Аз не видях досега някой да е показал нещо и веднага след това това нещо да не бъде наплюто задружно от почти едни и същи лица. А за предложения, за които да е казано "браво, много добре си се спарвил" не можем и да си мислим.

Най-лесно е да откриеш кусури, но не всеки може да преглътне високомерното си ЕГО и да признае че някой друг също се е справил добре.

Направо ще взема да си регна друг ник и да пиша от него че да не вземе някое комплексарче с навирен нос, забравил какъв е бил и то къде е тръгнал да ме наплюе и да повлече тълпа от съмишленици.

Не се извинявам ако съм обидил някого. Ако някой открие себе си в определението по-горе значи си го е заслужил.

с поздрави и призив за толерантност
Георги Чилиев
 
От: Изработка на сайт 360лв.

То плюнките са нормални когато в офертата има неясни (т.е. прецакващи) елементи. Не може да се казва "изработка на сайт", а всъщност да се предлага добре нагласена Джумла. Това е все едно да се опитваш да рекламираш селска тоалетна за продан обявена просто като къща. Бъдете по-коректни в офертите си.
 
От: От: Изработка на сайт 360лв.

То плюнките са нормални когато в офертата има неясни (т.е. прецакващи) елементи. Не може да се казва "изработка на сайт", а всъщност да се предлага добре нагласена Джумла. Това е все едно да се опитваш да рекламираш селска тоалетна за продан обявена просто като къща. Бъдете по-коректни в офертите си.
Плюнките никога не са нормални.:mrgreen:
Има хиляди начини да получиш повече инфо с нормално и любезно зададени въпроси.
 
От: От: От: Изработка на сайт 360лв.

Плюнките никога не са нормални.:mrgreen:
Има хиляди начини да получиш повече инфо с нормално и любезно зададени въпроси.

Ми ето аз питам съвсем любезно и учтиво как ще ми качат сайта в базата на Google:lol: и колко ще ми струва, а той пък не иска да ми каже.
 
От: Изработка на сайт 360лв.

Като не ти отговаря, негативите са за негова сметка, а не за твоя.
Значи евентуално губи потенциален клиент.
А ако не иска да отговаря в темата, има си и л.с. за целта, нали?
 
Последно редактирано:
От: Изработка на сайт 360лв.

Омръзнаха ми от едни и същи хора да изказват негативните си мнения във всички теми който не им изнасят. Искам само да пожелая успехи на автора на темата!
 
От: Изработка на сайт 360лв.

Малко съм встрани от темата, но не мога да пропусна да отговоря от името на авторите на негативни мнения.
Живота не е само цветя, рози и любов. Всеки шут в гъза е крачка напред. Истината боли, но това не означава че лъжата лекува. Критиките на хората в този форум са безценни и безплатни. Вместо някои хора да са благодарни, че ги получават и да си вземат бележка, те се държат като ощипани госпожици. В реалният свят няма милост и ще бъдете схрускани за далеч по-дребни грешки. Когато става въпрос за бизнес и пари няма място за недомлъвки, лъжи и непочтеност.

Никога няма да имаш втори шанс да направиш първо впечатление!
 

Горе