Изработка на сайт, SEO и други въпроси

PierroBolini

New Member
Здравейте на всички

Наскоро един познат ме офертира, да му направя сайт с обяви за компаньонки. Изискванията му са сайтът да е на английски, тъй като става въпрос за Англия и второ - да излиза на поне първите 3 страници от Гугъл. Също така иска и да поддържам сайта, след като го направя

Сайтът ще го направя, не мисля, че ще е нещо сложно. От програмиране не разбирам, но на някоя CMS система мисля, че ще мога да направя читаво сайтче. Проблемът е, че от СЕО нищо не разбирам, а и мисля, че конкуренцията в тази ниша е доста голяма и много трудно бих го изкарал на някоя от първите 3 страници на Гугъл.

Във връзка с това имам няколко въпроса:

1. Това легално ли е? :D Не познавам английското законодателство

2. Колко пари да му искам за изработката на сайта и поддръжката.

3. Колко ще ми струва да наема някой, който разбира от SEO и възможно ли е да го изкара на първите страници до няколко месеца след стартирането

И като цяло как Ви се струва идеята

Поздрави!
 
От: Изработка на сайт, SEO и други въпроси

Зависи точното задание, но не го подценявай.
Клиенти, черен списък с клиенти, чат с курвите, с агенцията, характеристики, филтри за тях, премиум курви...
 
От: Изработка на сайт, SEO и други въпроси

Клиента, както ми обясни го иска много просто. Всяко момиче ще има обява, която включва снимки, описание и телефонен номер- нищо повече. Доколкото разбрах въпросният човек досега е работил с някаква агенция и е бил посредник между агенцията, която предлага компаньонките и клиентите. Обаче агенцията му взимала 50 % и тъй като предполагам е изградил контакти с някои момичета иска да си ги рекламира на собствен уеб сайт като прескача агенцията.
 

Горе