Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Weblion

Active Member
Рейтинг - 100%
36   0   0
[video=youtube;9s66zHUJ5FA]https://www.youtube.com/watch?v=9s66zHUJ5FA[/video]

7359897A.png


Примерни сайтове:

Interauto
LadyBook
Blife

За контакти:

skype_54a63_31097266.png
nikol89_

emeil_44b11_31097267.png
nikol89_@abv (dot) bg

fb_f08ee_31097269.png
https://www.facebook.com/CreativeStudioNDesign

:!: В цената и на двата пакета влиза написването на кратък текст за следните категории (или други, тоест в зависимост от тематиката на сайт ви): за нас, кои сме ние, услуги, защо да изберете нашите услуги и така нататък.

:!: Към цената на пакетите са включени до пет текста. Ако желаете допълнителни статии, тогава те са заплащат отделно!

:!: Хостингът и домейна НЕ са включени в цената!

:!: Важно!!! Цените, които са посочени горе са ориентировъчни. Ако имате нужда от сайт, моля изпратете ми запитване с повече информация за проекта, за да ви дам точна ценова оферта!
 
Последно редактирано:
От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

а само банеи + лого , каква е цената за 3 банера ?
 
От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Цените ти са примамливи . но в портфолиото на сайта ти не видях готови сайтове , а само лога и банери . Ще може ли да покажеш нещо ? Иначе ми хареса самия фирмения сайт :)

Позздрави и успех !
 
От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Само не тазбирам защо реши че, от 40лв. > 80лв. и сега 100лв. някой ще прояви интерес.И не забравяй предлагаш ГОТОВА СИТЕМА WP!Има много прекрасни темплейти в codecan... за по 10-15-20$.


пс.Успех ..... но едва ли с това ти мислене.
 
От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Цените ти са примамливи . но в портфолиото на сайта ти не видях готови сайтове , а само лога и банери . Ще може ли да покажеш нещо ? Иначе ми хареса самия фирмения сайт :)

Позздрави и успех !

Друг примерен сайт, който съм правила е Blife.eu. При него обаче е използван платен шаблон, но все пак могат да се видят възможностите ми и дали съм наясно със системата и нейните настройки. :)

Видеото ми се струва не довършено... Според мен, ако промениш как завършва ще имаш много по-големя успех.

Успех!

Благодаря ти за мнението. Още днес мисля да го коригирам и да пусна ново видео, което да представи услугите ми. :)

Само не тазбирам защо реши че, от 40лв. > 80лв. и сега 100лв. някой ще прояви интерес.И не забравяй предлагаш ГОТОВА СИТЕМА WP!Има много прекрасни темплейти в codecan... за по 10-15-20$.


пс.Успех ..... но едва ли с това ти мислене.

Привет и мерси, че реши да изразиш мнението си в темата... В предната имаше недоволни колеги, че занижавам цените и затова реших да вдигна малко цената, но от 80 на 100 лева. Къде си видял сума от 40 лева, защото аз такава обява не съм публикувала... И да, представи си, че съм наясно с това, че ПРЕДЛАГАМ ГОТОВА СИСТЕМА, но явно ти не си наясно, че има доста хора, които никога не са работили с нея и не им се занимава да я разучават, а вместо това предпочитат да си спестят времето и да платят на човек, който да се заеме със задачата.
 
Последно редактирано:
От: От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Привет и мерси, че реши да изразиш мнението си в темата... В предната имаше недоволни колеги, че занижавам цените и затова реших да вдигна малко цената, но от 80 на 100 лева. Къде си видял сума от 40 лева, защото аз такава обява не съм публикувала... И да, представи си, че съм наясно с това, че ПРЕДЛАГАМ ГОТОВА СИСТЕМА, но явно ти не си наясно, че има доста хора, които никога не са работили с нея и не им се занимава да я разучават, а вместо това предпочитат да си спестят времето и да платят на човек, който да се заеме със задачата.

Хах , аз съм точно от тези хора ! ;) И предпочитам да се довяря на някого който ще си свърши добре работата за да мога аз да си върша моята , както правят и моите клиенти спрямо моя труд . Така ,че успех видях и сайтчето скоро мисля да те потърся !
 
От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

@Nikol89 Wow мога да се извиня, и да няма цена 40лв. объркал съм хората!!! мислех те за "nikoleta"! Подвел съм се.Успех!
 
От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

@Nikol89 Wow мога да се извиня, и да няма цена 40лв. объркал съм хората!!! мислех те за "nikoleta"! Подвел съм се.Успех!

Тя не ги ли прави безплатно?
 
От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Ето и първия сайт за mr.storeman, който беше предоставен в два варианта/шаблона/, за да може клиента да си избере темата, която повече му харесва. Също така имаше и бонуси към поръчката:)

Интерауто

Свободна съм за нови поръчки. ;)
 
Последно редактирано:
От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Благодаря за качествената работа!!!
 
От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Предлагам изработка на сайтове за публикуване на обяви, които имат множествено възможност:

  • плащане за публикуване на обяви;
  • бърза форма за контакт с всеки един човек, който е пуснал обява;
  • оценяване и публикуване на коментари към всяка обява;
  • карта, която показва от къде е човека, който е пуснал обявата;
  • платена ротация на обявите на главната или на другите страници/категориите и така нататък/;
  • и много други възможности;


7433906P.png



=====================================================================================================
=====================================================================================================


7433883f.png



=====================================================================================================
=====================================================================================================


7433884q.png
 
Последно редактирано:
От: От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Ето и първия сайт за mr.storeman, който беше предоставен в два варианта/шаблона/, за да може клиента да си избере темата, която повече му харесва. Също така имаше и бонуси към поръчката:)

Интерауто

Свободна съм за нови поръчки. ;)

Малка корекция на линка,че не се отваря ;) http://www.interauto.bg/
 
От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Може ли да ми пратиш някаква ориентировачна цена за едно лого.
 
От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Ето и един нов проект, който не е изцяло завършен, така че скоро ще пусна линк към домейна на клиента, тъй като в момента той се намира на мой поддомейн (ПРОЕКТ). :)

Приемам нови поръчки. :wink:
 
Последно редактирано:
От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Отново съм свободна за поръчки. Ако имате интерес към предлаганите от мен услуги, моля свържете се с мен на посочените контакти. :|
 
От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Очаквам скоро време и за 50 лева да паднат цените, смешна история
 
От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Очаквам скоро време и за 50 лева да паднат цените, смешна история

За такива умници народът е казал: „Убий глупака с мълчание"...
 
От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Жалка или смешна история, не знам, по-скоро първото
 
От: Изработка на wordpress сайтове от 100 лева + бонус лого и банер!

Така, искам публично да помоля администраторите на сайта да се включат. Колегата ми е сложил отрицателна репутация, но на какво основание? Това е Freelance раздел и всеки има правото сам да определя цените на услугите си.
 

Горе